نظر: به درستی انجام Diefenbaker پروژه های آبیاری کمک می کند, استان, اجتماعی, سیاسی و سازگار با محیط زیست

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

در نهایت توسعه این پروژه باید اذعان ارتباط تنگاتنگ با طبیعت و محیط زیست است.

آب اجرا می شود سراشیبی و آب مورد استفاده در آبیاری شهرها و صنایع دارای سابقه ای طولانی در اهانت آمیز آبهای سطحی در استان ، در حالی که Diefenbaker در حال حاضر دارای برخی از بهترین کیفیت آب در جنوب استان بیش از 25 سال نظارت توسط دانشگاه رجینا دانشمندان نشان می دهد که کیفیت آن است که به آرامی اهانت آمیز با توجه به تغییر آب و هوا و زمین با استفاده از فعالیت های.

این تخریب می تواند آسیب شهروندان استان توسط طرفداری از شکوفه های سمی جلبک. بیشتر از آن نتواند به انجام برسانند ما استانی و فدرال تعهدات خود برای حمایت از پایین دست با استفاده از و جوامع است.

رویایی دریاچه Diefenbaker پروژه دارای پتانسیل برای حفظ ساسکاچوان برای دهه های آینده است. ساسکاچوان دانشگاه دارای تخصص در مسائل مهم و فرصت خواهد بود که کلید به حصول اطمینان از این پروژه یک موفقیت است.

پیتر Leavitt یک رئیس تحقیقات کانادا در تغییر محیط زیست و استاد زیست شناسی در دانشگاه رجینا. Kerri Finlay وابسته است professorin زیست شناسی در تو از رضا

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>