فقط شما می توانید جلوگیری از هرج و مرج در رویاهای خود

زسان | No comments

برای کسانی از شما که نوشته اند با سوالات نامربوط به رویاهای من می خواهم بگویم من هیچ مسائل با این (اگر چه آن ممکن است کمی طولانی تر به پاسخ می دهند). برای کسانی که تجربه موقت هرج و مرج در دولت رویای خود را که در آن وجود دارد استفاده می شود درک من از شما به بیمار و کار خود را با delta state (حالت خواب) و سعی کنید خود را برای افزایش زمان مراقبه به عنوان سمبل افزایش انرژی است. یادآوری روزانه از این لازم است.
رویاهای ما را با استفاده از هر وسیله ای برای جلب توجه ما است. اگر هرج و مرج در اطراف شما تنها می تواند به توقف. هرج و مرج است نه آگاهانه و آرام همیشه پیروز خواهد شد. اگر شما نمی توجه کسانی که شما را مورد اعتماد مرحوم عزیزان خواهر و برادر و عموزاده و غیره. — خواهد بود که برای اولین بار برای کمک به شما در رویاهای خود را.

عزیز رویای سگ شکاری: هر گونه ایده چرا رویاهای من بدست بنابراین هرج و مرج و من نمی توانم به نظر می رسد به یاد داشته باشید هر چیزی دیگر ؟ من مادر من اغلب اما هیچ ایده آنچه که او گفت. برخی از کمک — Cheryl

عزیز Cheryl: توصیه من خواهد بود به سعی کنید و پیدا کردن یک راه برای ایجاد یک, کمتر, هرج و مرج دولت در زندگی بیداری خود را و به تمرین تکنیک های تمدد اعصاب قبل از بازنشستگی برای شب.

خود را به مادر نشان دهنده غریزه مادری بنابراین من می دانم که شما رو این. آنچه ممکن است اتفاق می افتد این است که شما در حال از دست دادن ایمان خود را در توانایی خود را برای کنترل وضعیت زندگی فعلی. دلیل شما فقط می توانید به یاد داشته باشید مادر است که همه شما نیاز به دانستن در حال حاضر به اعتماد به غرایز خود را در حال حاضر.

عزیز رویای سگ شکاری: من از خواب پسر عموی من که گذشت در ماه اوت گذشته و در رویای او به هنگام تولد به یک پسر بچه. این به چه معناست ؟ — مترو

عزیز Metro: من متاسفم در مورد از دست دادن پسر عموی خود را. هنگامی که ما از خواب یکی از بستگان که گذشت, آن مهم است به تمرکز بر چند چیز است. یکی این است که رابطه خود را با پسر عموی خود را زمانی که او زنده بود و از سوی دیگر پیام.

ارتباط خود را تعریف می کند اعتماد به آنچه رسول آوردن به شما و دیگر معنا است. پیام این است که او به شما گفتن به اعتماد به اطلاعات جدید که به تازگی آورده شده است به توجه شما. اگر شما تا به حال یک رابطه اعتماد با من این را به قلب و هر چه اطلاعات شما به تازگی دریافت کرده که ممکن است شما اعتقاد درست است.

ایمیل جکی Bryson در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>