حراج آنلاین کمک می کند تا Lawrence, Boys & Girls, باشگاه

زسان | No comments

لارنس – با توجه به شرایط اجتماعی فاصله حراج در پسران و دختران باشگاه لارنس حراج های برنامه ریزی شده برای ماه گذشته لغو شد. اما حراج آنلاین است که برگزار می شود از طریق پنج شنبه, مارس 9.

شما می توانید پیشنهاد در مورد در https://one.bidpal.net/bgcl2020/welcome که در آن.

بسیاری از اقلام حراج لذت می برد می تواند به صورت محلی از جمله حزب Makeover به صورت هشت در Jason Robert سالن گواهی هدیه به Yella و قصاب پسر و یک فرد خصوصی شراب سمینار و مزه برای شش در چوب پنبه را متوقف کند.

سایر موارد را در نظر بگیرید در مناقصه شامل اپل هوا غلاف; یک آشپز مزه و شراب جفت شدن برای 15 در آشپزخانه اهل توسکانی; یک تجربه فراموش نشدنی گلف چهار در نقش ونگار ریگی دادن ساحل و چه خاص به یک جمعیت pleaser میگو & Crawfish جوش به مدت 10 آماده در خانه خود توسط داعش Patriot جارویس سبز.

“با حداقل اتکا درآمد این باشگاه باقی می ماند باز هر سال با توجه به جمع آوری کمک های مردمی گفت:” Andrea Nahigian مدیر توسعه است. “حراج سالانه حساب برای $500,000 ما $3.4 میلیون بودجه سالانه. ما امیدوار به افزایش حداقل 300.000 دلار در این سال است. خرید یک آیتم آنلاین به ما کمک خواهد کرد در ادامه عملیات ما از تغذیه نسل بعدی کودکان و نوجوانان.”

هر چند این باشگاه در حال حاضر بسته به بعد از مدرسه برنامه نویسی, برنامه باقی بماند. باشگاه فراهم می کند بیش از 225 شام شبانه به کودکان در جامعه, از دوشنبه تا جمعه و ادامه مجازی و آنلاین برنامه نویسی به کمک آموزش و پرورش دانشگاه, انتخاب, سلامت روانی و جسمانی.

“حمایت خود را است مهم تر از همیشه گفت:” مارکوس و فیشر مدیر اجرایی. “ناامنی غذایی و آموزشی شکاف در لارنس بالا هستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. به کمک شما اجازه خواهد داد که این باشگاه به ادامه به ارائه مواد غذایی اضطراری و عاطفی و علمی برنامه نویسی به جوانان ما تقویت رشد خود را برای رسیدن به چیزهایی که آنها هرگز فکر نمی کردم ممکن بود.”

شما همچنین می توانید کمک http://www.lawrencebgc.com و یا از طریق پست در پسران و دختران باشگاه لارنس 136 آب St. Lawrence, MA 01841.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>