توسط کیت BRUMBACK

آتلانتا (AP) — دادستان آورده اتهام قتل چهار شنبه در برابر سفید آتلانتا افسر پلیس که در شات Rayshard بروکس در بازگشت گفت که مرد سیاه مطرح شده هیچ تهدید مرگبار و افسر او را لگد ارائه شده و هیچ درمان پزشکی برای بیش از 2 دقیقه به عنوان او در حال مرگ افتاده بر روی زمین است.

بروکس بود که برگزاری یک تفنگ بی حس کردن او ربوده و از افسران بود اما در حال اجرا به دور بود و 18 فوت و 3 اینچ از افسر گرت Rolfe زمانی که Rolfe باز آتش, دادستان منطقه پل هوارد گفت: در اعلام اتهامات پنج روز پس از کشتار در خارج از وندی رستوران را لرزاند شهرستان.

“من او را!” دادستان منطقه به نقل از Rolfe عنوان کرد و گفت.

جنایت, قتل, اتهام Rolfe حمل زندگی در زندان و یا اعدام اگر دادستان را انتخاب کنید به آن را به دنبال. او همچنین متهم با 10 دیگر جرائم مجازات دهه پشت میله های زندان.

“ما به این نتیجه رسیدند در آن زمان که آقای بروکس به ضرب گلوله کشته شد که او مطرح نیست یک تهدید فوری از مرگ” هوارد گفت.

یک افسر دوم با Rolfe, Devin برازنان ایستاده بود در یک زخمی بروکس’ شانه به عنوان او تلاش برای زندگی هوارد گفت. برازنان شد متهم با تشدید حمله و جرائم دیگر است اما همکاری با دادستان و شهادت خواهد شد به گفته دادستان منطقه گفت که این اولین بار در 40 جمله مواردی است که در آن یک افسر آمده است رو به جلو برای انجام این کار.

Rolfe اخراج شد و پس از تیراندازی در حالی که برازنان قرار داده شد ،

یک وکیل برای Tomika میلر بروکس’ بیوه با استقبال از تصمیم دادستان و میلر گفت: نبود آگاهی از بسیاری از اطلاعات منتشر شده در یکشنبه, مانند بروکس در حال لگد.

“آن دلخراش است, اما آن را تلاش برای دوباره تعریف عدالت” L. کریس استوارت گفت.

خبر آمد که جمهوری خواهان در کنگره پرده برداری از یک بسته از پلیس اقدامات اصلاحات و جنبش به خلاص شدن از شر مؤتلفه بناهای تاریخی و نژادی توهین آمیز نمادهای برتر آمریکا در میز صبحانه با ساز از عمه Jemima شربت و مخلوط نان شیرین و پهن انداختن 131 ساله با نام تجاری.

تیراندازی موجب جدید تظاهرات در گرجستان سرمایه علیه خشونت پلیس پس گاهی اوقات آشفته تظاهرات در پاسخ به جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس به حال تا حد زیادی پختند پایین. آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از بروکس درگذشت و وندی رستوران سوزانده شد.

حدود 50 تظاهر کنندگان جمع آوری شد در پارکینگ رستوران — در حال حاضر سوخته پوسته با “RIP” و “Rayshard” اسپری رنگ در آن — به عنوان اتهامات اعلام شد. این خبر باعث شد چند مطرح مشت.

پلیس نامیده می شدند به رستوران بیش شکایت از یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط. یک افسر در بر داشت بروکس خواب در پشت چرخ از ماشین و یک نفس تست نشان داد او مست.

پلیس دوربین نشان داد بروکس و افسران نسبتا آرام و محترمانه گفتگو برای بیش از 40 دقیقه قبل از همه چیز به سرعت به خشونت تبدیل شد زمانی که ماموران سعی دستبند او را. بروکس کشتی با افسران ربوده یکی از بی حس کردن اسلحه و اشاره آن را در یکی از آنها به عنوان او را از طریق پارکینگ.

کالبد شکافی داشت که بروکس به ضرب گلوله کشته شد دو بار در پشت. یک شات سوراخ قلب خود districtd وکیل گفت.

پیش از این دادستان منطقه برنامه ریزی شده اعلام Rolfe وکلا با صدور بیانیه ای گفت این افسر ترس برای ایمنی خود و دیگران در اطراف او و توجیه بود در تیراندازی بروکس. Rolfe آتش گشودند پس از شنیدن یک صدا “مانند یک گلوله و دیدم یک فلش در مقابل او.”

“آقای بروکس به شدت مورد حمله دو افسر و خلع سلاح یکی از آنها است. زمانی که آقای بروکس تبدیل شده و با اشاره به یک شی در افسر Rolfe هر افسر را منطقی بر این باور بودند که او در نظر گرفته شده به خلع سلاح غیر فعال کردن و یا به طور جدی آسیب او” وکلا گفت.

اما دادستان منطقه گفت: این تیزر که بروکس برگزار شده بود اخراج دو بار و آن خالی بود و دیگر یک تهدید.

دادستان منطقه گفت: هر دو Rolfe و برازنان داده شد تا 6 بعد از ظهر پنج شنبه به تسلیم. او گفت: می خواهم درخواست 50000 دلار اوراق قرضه برای برازنان در حساب خود را از همکاری و بپرسید که Rolfe برگزار شد بدون وثیقه.

پنج شنبه تصمیم در آتلانتا می آید به عنوان کشور در حال تجربه یک تغییر چشمگیر در نظرات آن را در پلیس و مسابقه. یک نظرسنجی جدید توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها امروز بیش از پنج سال پیش به اعتقاد پلیس آمریکا یک مشکل بسیار جدی است که اغلب می رود undisciplined و نامساوی اهداف آمریکایی های سیاه و سفید.

در جای دیگر در سراسر کشور سنا جمهوری خواهان در واشنگتن اعلام کرد که بلند پروازانه ترین GOP پلیس-بسته اصلاحات در سال, از جمله افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و نژاد.

106-صفحه لایحه است که به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد تنظیم برای مجلس رای در هفته آینده, اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت این بحث ملی تبدیل شده فلوید پس از مرگ است.

سنا تنهاست, سیاه, جمهوریخواه, تیم اسکات از کارولینای جنوبی به رهبری یک وظیفه نیروی نوروزی در تدوین این بسته سخن گفت و از تجربیات خود متوقف شدن توسط پلیس.

“ما شما را بشنود,” او گفت: به خانواده های آمریکایی های کشته شده توسط پلیس. “ما در حال گوش دادن به نگرانی های خود را.”

در ضمن Quaker Oats گفت این است که خلاص شدن از آن عمه Jemima به نام تجاری به این دلیل که شخصیت بود “بر اساس نژادی کلیشه.” در حالی که عمه Jemima به تصویر در بسته شد تغییر در سال های اخیر به نگاه خود را مانند یک زن خانه دار مدرن او برای بسیاری از وجود او یک چاق و چله, روسری پوشیدن شکل که برانگیخته کشت و زرع دوران “لله” کلیشه.

صاحب عمو بن را با نام تجاری برنج نیز گفت: آن را “تکامل” در پاسخ به نگرانی در مورد نژادی كليشه اي است.

دانشگاه نوادا لاس وگاس حذف یک مجسمه از آن “هی Reb!” طلسم خارج فارغ التحصیلان آن مرکز و هوستون مقامات در زمان پایین یک شکل مؤتلفه سرباز در مرکز شهر پارک.

خرابکاری با رنگ “سفید زندگی توجه” بر روی یک مجسمه آفریقایی آمریکایی آرتور اش قهرمان افسانه ای تنیس در ریچموند, ویرجینیا.

نیویورک فرماندار یک فرمان اجرایی را امضا شناخت Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان دولت به مناسبت گرامیداشت روز رهایی بردگان در ایالات متحده از آن شده است یک جشن دولت در تگزاس از سال 1980 و ویرجینیا فرماندار همچنین پیشنهاد ساخت آن را به یک دولت تعطیلات.

در مینیاپولیس مورد درک چوین افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به او التماس کرد او نمی تواند نفس شده است به اتهام قتل. سه نفر دیگر از افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند و می تواند تا 40 سال در زندان است.

__

مت Ott در نیویورک و لیزا Mascaro و جیم Mustian در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو