افسر متهم به قتل Rayshard بروکس

توسط کیت BRUMBACKآتلانتا (AP) — دادستان آورده اتهام قتل چهار شنبه در برابر سفید آتلانتا افسر پلیس که در شات Ra

توسط ATSHNEWS در 29 خرداد 1399

توسط کیت BRUMBACK

آتلانتا (AP) — دادستان آورده اتهام قتل چهار شنبه در برابر سفید آتلانتا افسر پلیس که در شات Rayshard بروکس در بازگشت گفت که بروکس بود و نه یک تهدید مرگبار و که افسر لگد زخمی مرد سیاه و سفید ارائه شده و هیچ درمان پزشکی برای بیش از 2 دقیقه به عنوان او در حال مرگ افتاده بر روی زمین است.

بروکس بود که برگزاری یک تفنگ بی حس کردن او ربوده و از افسران و او بعد از آن در آنها در جریان درگیری, اما او در حال اجرا در زمان و 18 فوت و 3 اینچ از افسر گرت Rolfe زمانی که Rolfe شروع به تیراندازی دادستان منطقه پل هوارد گفت: در اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

"من او را!" دادستان به نقل از Rolfe عنوان کرد و گفت.

جنایت, قتل, اتهام Rolfe, 27 حمل زندگی در زندان و یا اعدام اگر دادستان تصمیم به دنبال آن است. او همچنین متهم با 10 دیگر جرائم مجازات دهه پشت میله های زندان.

تصمیم به تعقیب آمد کمتر از پنج روز پس از کشتار در خارج از وندی رستوران را لرزاند یک شهر و یک ملت — در حال حاضر roiled از مرگ جورج فلوید تحت یک افسر پلیس را به زانو در مینیاپولیس در اواخر ماه گذشته.

"ما به این نتیجه رسیدند در آن زمان که آقای بروکس به ضرب گلوله کشته شد که او مطرح نیست یک تهدید فوری از مرگ" هوارد گفت.

دوم افسر Devin برازنان, 26 ایستاده بود در بروکس' شانه به عنوان او تلاش برای زندگی هوارد گفت. برازنان شد متهم با تشدید حمله و نقض سوگند خود را.

دادستان منطقه گفت: برازنان است که همکاری با دادستان و شهادت خواهد شد گفت: این اولین بار در 40 جمله مواردی است که در آن یک افسر آمده بود به جلو به انجام این کار. اما یک وکیل برای برازنان قاطعانه رد او توافق کرده بود پیگرد شاهد و گفت: او شفاعت گناه به هر چیزی.

یک وکیل برای بروکس' بیوه هشدار داد که این اتهامات هیچ دلیلی برای شادی است.

"ما باید برای جشن آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان زمانی که ما یک تکه از عدالت مانند امروز. ما نباید به جشن و رژه زمانی که یک افسر پاسخگو" گفت: وکیل L. کریس استوارت.

بروکس' بیوه Tomika میلر گفت: من برای شنیدن جزئیات جدید از آنچه اتفاق افتاده است به او شوهر خود را در دقیقه.

"من احساس کردم همه چیز را که او احساس فقط با شنیدن آنچه که او را از طریق رفت و آن را صدمه دیده است. آن صدمه دیده است واقعا بد است," او گفت:.

خبر آمد در یک روز سریع تحولات مربوط به مسابقه و برابر عدالت است. جمهوری خواهان در کنگره پرده برداری از یک بسته از پلیس اقدامات اصلاحات. و حرکت به خلاص شدن از شر مؤتلفه بناهای تاریخی و نژادی توهین آمیز نمادهای برتر آمریکا در میز صبحانه با ساز از عمه Jemima شربت و مخلوط نان شیرین و پهن انداختن 131 ساله با نام تجاری.

بروکس' کشتن جمعه شب موجب جدید تظاهرات در گرجستان سرمایه علیه خشونت پلیس پس از گاهی آشفته تظاهرات بیش از فلوید مرگ تا به حال تا حد زیادی درگذشت. آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از بروکس درگذشت و وندی رستوران سوزانده شد.

Rolfe اخراج شد پس از تیراندازی در حالی که برازنان قرار داده شد روی میز وظیفه.

پیش از این دادستان منطقه اعلام Rolfe وکلا با صدور بیانیه ای گفت این افسر ترس برای ایمنی خود و دیگران در اطراف او و توجیه بود در تیراندازی بروکس. Rolfe آتش گشودند پس از شنیدن یک صدا "مانند یک گلوله و دیدم یک فلش در مقابل او" ظاهرا از این تیزر.

"آقای بروکس به شدت مورد حمله دو افسر و خلع سلاح یکی از آنها است. زمانی که آقای بروکس تبدیل شده و با اشاره به یک شی در افسر Rolfe هر افسر را منطقی بر این باور بودند که او در نظر گرفته شده به خلع سلاح غیر فعال کردن و یا به طور جدی آسیب او" وکلا گفت.

اما دادستان منطقه گفت: این تیزر که بروکس برگزار شده بود دو بار اخراج شد و در نتیجه خالی و دیگر یک تهدید.

برازنان وکیل آماندا کلارک پالمر گفت: اتهامات علیه این افسر بودند بی اساس است. او گفت: برازنان ایستاده بود زخمی در دست نیست شانه خود را برای یک دوره کوتاه از زمان — ثانیه — مطمئن شوید بروکس نیست باید یک سلاح است.

حدود 50 تظاهر کنندگان جمع آوری شد در پارکینگ رستوران — در حال حاضر سوخته پوسته با "RIP" و "Rayshard" اسپری رنگ در آن — به عنوان اتهامات اعلام شد. این خبر باعث شد چند مطرح مشت.

پلیس به نام شده بود به رستوران بیش شکایت از یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط. یک افسر در بر داشت بروکس خواب پشت فرمان و یک نفس تست نشان داد او مست.

پلیس bodycam تصویری نشان داد بروکس و افسران نسبتا آرام و محترمانه گفتگو — "تقریبا خوشگذران" با توجه به دادستان منطقه — بیش از 40 دقیقه قبل از همه چیز به سرعت به خشونت تبدیل شد زمانی که ماموران سعی دستبند او را. بروکس کشتی با افسران برداشت یکی از بی حس کردن اسلحه و شلیک آن در یکی از آنها را به عنوان او را از طریق پارکینگ.

کالبد شکافی داشت که دو بار در پشت. یک شات سوراخ قلب خود, دادستان منطقه گفت. حداقل یک گلوله رفت و به یک خودرو که در خط وندی درایو-از طریق.

پس از بروکس به ضرب گلوله کشته شد او داده شد بدون توجه پزشکی برای بیش از 2 دقیقه با وجود آتلانتا اداره پلیس سیاست است که می گوید افسران باید ارائه به موقع کمک, هوارد گفت.

دادستان منطقه گفت: Rolfe و برازنان داده شد تا 6 بعد از ظهر پنج شنبه به تسلیم. او گفت که او می خواهم درخواست 50000 دلار اوراق قرضه برای برازنان و هیچ وثیقه برای Rolfe.

اتهامات منعکس کننده بالقوه "تغییر" در تحمل خشونت توسط پلیس گفت: کارن موریسون یک دانشگاه استاد حقوق که استفاده می شود یک دادستان فدرال.

موریسون گفت: این نمایش تا به حال به طور کلی بوده است که ماموران پلیس در توجیه استفاده از نیروی مرگبار در یک مورد مانند این یکی که در آن شک تا به حال یک تیزر یا سلاح های دیگر است که می تواند باعث "شدید بدن آسیب برساند."

در مینیاپولیس مورد درک چوین افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به او التماس کرد او نمی تواند نفس شده است به اتهام قتل. سه نفر دیگر از افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند و می تواند تا 40 سال در زندان است.

در واشنگتن و در عین حال جمهوری خواهان مجلس سنا اعلام کرد که بلند پروازانه ترین GOP پلیس-بسته اصلاحات در سال, از جمله افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و نژاد.

این لایحه است که به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد تنظیم برای مجلس رای در هفته آینده, اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت این بحث ملی تبدیل شده فلوید پس از مرگ است.

یک نظرسنجی جدید توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها امروز بیش از پنج سال پیش به اعتقاد پلیس آمریکا یک مشکل بسیار جدی است که اغلب می رود undisciplined و نامساوی اهداف آمریکایی های سیاه و سفید.

در جای دیگر در سراسر کشور, دانشگاه نوادا لاس وگاس حذف یک مجسمه از آن "هی Reb!" طلسم خارج فارغ التحصیلان آن مرکز و هوستون مقامات در زمان پایین یک شکل مؤتلفه سرباز در مرکز شهر پارک.

همانطور که برای Quaker Oats' تصمیم به رها کردن عمه Jemima شخصیت را به تصویر در بسته شد تغییر در سال های اخیر به نگاه خود را مانند یک زن خانه دار مدرن, اما برای بسیاری از وجود او چاق و چله, روسری پوشیدن سیاه و سفید زن که برانگیخته کشت و زرع دوران "لله" کلیشه.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مت Ott در نیویورک; Lisa Mascaro و جیم Mustian در واشنگتن; Sudhin Thanawala در آتلانتا; و Russ به bynum در ساوانا, Ga., کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de