هیچ مهلت برای مسافران به قطار و پرواز و خدمات به حالت تعلیق باقی می ماند تا آوریل 3

دهلی نو: هیچ مهلت برای مسافران که به رشته و قادر به ادامه سفر خود را برنامه های راه آهن و عملیات پرواز به حالت تعلیق درآمد بیشتر ممکن است تا 3 به منظور شامل گسترش COVID 19.

با توجه به وزارت عمران و حمل و نقل هوایی داخلی و بین المللی برنامه ریزی شده خطوط هوایی عملیات باید به حالت تعلیق باقی می ماند تا ساعت 11.59, آوریل 3. راه آهن هند نیز تمدید تعلیق آن خدمات مسافر تا مارس 3, به عنوان در راه آهن هند مقامات

این بود گزارش داد که پروازهای داخلی ممکن است رزومه خدمات و کار در نیمی از ظرفیت پس از 21 روز در سراسر کشور مستند به پایان می رسد on Apr. 14. در نظم اجتماعی را حفظ فاصله و پرواز و انتظار می رود که عامل 50 درصد از ظرفیت خود را با هیچ وعده های غذایی در ارائه. مسافر صف بودند به تنظیم نگه داشتن یک فاصله حداقل یک متر بین آنها است.

به طور مشابه, راه آهن هند بود با قرار دادن اقدامات در محل برای از سرگیری خدمات حتی به عنوان وجود دارد بدون مهلت برای راه آهن مسافران است. دولت قبلا اشاره کرد که خدمات خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله.

در ضمن کارگران راه آهن در حال آماده به بریس برای وضعیت پست مستند و با توجه به دستورالعمل در مورد چگونه به مسافران پوشیدن ماسک استفاده Arogya Setu برنامه برای بررسی وضعیت سلامت حرارتی غربالگری برای بررسی عفونت علاوه بر تشویق اجتماعی فاصله در هیئت مدیره علاوه بر دیگر اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو