یک بازی کامل است. پارچ بازنشسته 27 مورد در سفارش; هیچ کس می رسد پایه. شده اند وجود دارد تنها 23 در لیگ اصلی بیس بال از سال 1876 و آن را یکی از ورزش’ کمیاب ترین دستاوردهای.

ده سال پیش این هفته آرماندو Galarraga یک Detroit Tigers پارچ که شروع فصل در افراد زیر سن قانونی در تولیدو اوهایو در آستانه یک بازی کامل که بازنشسته شد اولین 26 batters. نهایی خمیر ضربه توپ رو به زمین است که منجر به یک بازی در پایه اول.

داوری جیم جویس, نام خمیر امن — مناسب بازی بیش از. اما تلویزیون تکرار به وضوح نشان داد که دونده بود. Galarraga رد شد بیس بال جاودانگی از آنجا که داوری اشتباه.

که وقتی بیس بال نشان داد آنچه قابل توجه بازی می توان آن را. نه بازی از استروئیدها عظیم غرور و پرداخت whiners اما این بازی از لطف و مردانگی و انسانیت. جویس که umpired برای 30 سال در این رشته از جمله همه ستاره بازی ها و سری جهانی اذعان کرد اشتباه خود را بلافاصله بعد از بازی.

“من فقط هزینه که بچه یک بازی کامل” جویس به خبرنگاران گفت. “من فکر کردم او به ضرب و شتم پرتاب. من متقاعد شده بود او را ضرب و شتم پرتاب تا زمانی که من دیدم پخش. … بزرگترین ندای زندگی حرفه ای من و من ناتوانتر از آن است.”

با اشک در چشمان او جویس رفت و به ببر’ clubhouse و عذرخواهی کرد شخصا به Galarraga.

داگ هاروی یکی از بزرگترین بازی داوران و یکی از تنها 10 تا پذیرفته شود به سالن از شهرت توضیح داد جویس ،

“من می خواهم تصور کنید سر و صدا از جمعیت بود که با در نظر گرفتن شرایطی که داوری به حال مشکل شنوایی توپ ضربه دستکش. آیا شما فکر می کنم وجود دارد به هیچ وجه در جهان است که جیم جویس را می خواستم به دست که بازی ؟ قلب من می رود به این دلیل که من می دانم آنچه که او باید از طریق رفتن در این زمان است.”

عضو هاروی umpiring خدمه یک بار ساخته شده یک اشتباه در حیاتی تماس اذعان کرد و پس از آن این بازی است. هاروی گفت: “این که آنچه در آن به معنی داوری. شما باید صادقانه حتی زمانی که آن لطمه می زند.”

با توجه به آنچه در آن هزینه Galarraga او نشان داد غیر معمول کرامت به عنوان به خوبی. او گفت: از جویس “او احساس می کند واقعا بد احتمالا بدتر از من. من به مقدار زیادی از اعتبار به آن مرد می گویند او را ببخشید. من به او یک آغوش. بدن خود را به زبان انگلیسی گفت: بیش از کلمات است. هیچ کس کامل است. همه انسان است.”

جیم لیلند, Galarraga مدیر بود و طبعا کبود زمانی که او متهم کردن ستاره شرق به استدلال می کنند تماس بگیرید. او آمد به سرزنش جویس دوباره پس از نهایی کردن. اما زمانی که او سرد کردن پس از بازی لیلند, حالت فوق العاده, مدیر بازنگری شود.

“بازیکنان انسان داوران انسان هستند این مدیران هستند انسان” لیلند گفت. در این مورد همه آنها رفتار ستودنی.

شما می دانید که نذاشتی ؟ علام sportswriters, know-it-all وبلاگ نویسان و carping sportscasters بسیاری از آنها نه به عنوان خوب در آنچه انجام می دهند به عنوان جویس است که در آنچه که او انجام داد. “من احساس نمی متاسفم برای جویس” brayed یک نویسنده و خیانت رایج کرد.

“ببر’ طرفداران شده اند و فریب خورده از بزرگترین تبادل تجربه در ببر, تاریخچه” شکایت خود گوینده نادیده گرفتن این واقعیت طرفداران در واقع دیدن یک بازی آنها را همیشه به یاد داشته باشید و اثبات گوینده در واقع می تواند بزرگتر whiners از بازیکنان.

فوری پخش شده به حداقل برسد و امکان داوری خطا بود که هرگز دوباره اتفاق می افتد (به حداقل برسد و نه حذف). اما در همان زمان آن را حذف کرده و مقداری از آن فوق عنصر انسانی یکی از بیس جنبه منحصر به فرد به عنوان یک ورزش.

داگ هاروی گفت: “نگاه, شما باید برای آماده سازی خود را به انجام کار خود را و سپس شما آن را به بهترین توانایی خود را. که راه این بازی باید برگزار شود.”

تاریخی کانن از بیس بال است بی نظیر در میان ورزش های حرفه ای. آنچه اتفاق افتاده دهه یا حتی یک قرن پیش تا معاصر ارتباط. قبل از جیم جویس همیشه موفق یک بازی در رشته های طولانی قبل از Armando Galarraga بود و حتی متولد جانباز داوری به نام Ron Luciano prophesized سرنوشت خود را.

Luciano که غم انگیز خودکشی پس از بازنشستگی گفت: در یک سال 1975 مصاحبه “برخی از داوران تمایل به جلو به یک پوسته و ساخت یک حصار در اطراف خود است. جای من می خواهم آن را دریافت کند. آن را مانند اعتراف به زمانی که من ساخته شده است یک اشتباه است. هیچ راهی وجود دارد من می توانم آن را نگه دارید. این کمک می کند تا من استراحت به اعتراف من اشتباه بود. مردم تنها به خاطر یک اشتباه, اما کسانی که جهنم حق است ؟

“من هرگز ملاقات انسان کامل” و من می دانم من قصد دارم به یکی از دست در حال حاضر و پس از آن. شما دعا کنید این اتفاق نمی افتد در لحظه ای بزرگ است. داوری که باعث می شود یک تماس بد به هیچ-hitter وظیفه در حال رفتن به گریه خودش را به خواب بعد از 30 شب.”

این sportscasters وبلاگ نویسان و sportswriters احتمالا تا به حال هیچ گونه مشکلات خواب.

روز بعد از بازی جیم لیلند مرتب برای آرماندو Galarraga بود که از لحاظ فنی off-duty برای دیدار با جیم جویس در صفحه اصلی و در حال حاضر صف کارت های که بعد از بازی. جویس به Galarraga pat در پشت گرفتار شده توسط دوربین های تلویزیونی. لیلند, Galarraga و جویس هستند همه در حال حاضر بازنشسته شده اما همه آنها همچنان به صحبت می کنند به گرمی از آنچه که می توانست یک لحظه از یک دهه پیش.

آن باقی مانده است یکی از بیس بال بزرگترین لحظات و باید نشان داده شود به کمی Leaguers و تازه بازیکنان در همه جا.

Cory فرانکلین بازنشسته منطقه شیکاگو پزشک نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im