بدون پرداخت هیچ انتخابی — تیک تاک اقتصادی بمب

ما در سایه سقوط اقتصادی از دهه 1930 نسبت. که افتضاح واقعیت جاری و خروش بی امان در COVID-19 عفونت. چه بد نگاه چ

توسط ATSHNEWS در 16 تیر 1399

ما در سایه سقوط اقتصادی از دهه 1930 نسبت. که افتضاح واقعیت جاری و خروش بی امان در COVID-19 عفونت. چه بد نگاه چند هفته پیش در حال حاضر به نظر می رسد بدتر است.

اولین ترسناک است coronavirus خود را. دوم ویران اقتصادی و اجتماعی آن را پشت سر بگذارید: یک چشم انداز که در آن ساختار جامعه وارد خواهد شد و باید جایگزین شود با شکسته ساختارهای اما آنهایی که جدید است.

اقتصاد نخواهد آمد خروش پشت در کلاسیک V به عنوان بسیاری از امید و حتی بر این باورند.

بخش هایی از اقتصاد را تحت عظیم درست از نزدیکی-نسبت های کتاب مقدس. ده ها میلیون نفر از ما مشتاق به بازگشت به کار برای رزومه که در آن ما به سمت چپ خاموش. اما برای بسیاری از افراد وجود خواهد داشت هیچ جا به بازگشت به: آنها خواهد بود اقتصادی پناهندگان به فکر یک راه باریک از تخریب که در آن شغل خود را استفاده می شود. آنها پیدا کردن وجود دارد وجود دارد وجود دارد.

مشاغل در خرده فروشی ها, رستوران ها, میله, هتل ها, سینما, امکانات ورزشی و سفر در حال حاضر بخار. پشت این کاهش از اقتصاد زنجیره تامین خود را. قابل شغل از دست رفته فقط آغاز است. هنگامی که فروپاشی اقتصادی آغاز می شود, آن را به عنوان devastatingly به عنوان COVID-19 در شلوغ barroom.

وجود دارد, وحشیانه, طنز هنگامی که بعد از ویروس دوم موضوع ملی در دستور کار است وضعیت اقلیت ها. متاسفانه آنها در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان کارگران در پایان کم از اقتصادی زنجیره غذایی. آن است که کسانی که حداقل دستمزد یا فقط از کسانی که زندگی کردن, راهنمایی, روز, کار, کمیسیون, انتخاب کنید تا تکالیف — کل لرزان شبکه است که باعث می شود تا اشتغال هرم — که به صدمه زدن به بد زمانی که بیکاری اجرا می شود.

هر آسیب دیده و صنعت مانند خرده فروشی آن خسارت های ناخواسته. نزدیک یک مرکز و صدمه دیده پس از گسترش کارمندان و کارگران انبار از بین رفته اند, از پاک کننده ها برای تعمیر و نگهداری ساختمان و کارگران به زنجیره تامین, کارگران برای تبلیغات حرفه ای و روزنامه ها که در آن کسانی که تبلیغات ممکن است به نظر می رسد. مانند coronavirus خود اقتصادی سرایت گسترش گسترده و سریع است.

سیاستمداران و اجتماعی مهندسین نگه داشتن در تلاش برای ارتقای طبقه کارگر به طبقه متوسط اما آنها باقی می ماند در پایین — کسانی که احساس می کنید هر دست انداز اقتصادی جاده ها است.

در سراسر کشور یک بمب بدهی است که در مورد به منفجر شدن با عواقب آن برای کسانی که در حال حاضر و یا در مورد به بیکاری و توسعه کل اقتصاد است. تاخیر اجاره در حال رفتن به می آیند با توجه به همزمان موج اخراج تاثیر قرار میلیون ها نفر. کارت های اعتباری — مدرن برده داری برای کسانی که با کمی پول باید پرداخت شود مگر آنها نمی. در تقریبا 30 درصد بهره آن چیزی است که بسیاری از پرداخت بدهی را پایمال کاربران است. در زمان به حساب سقوط به عقب افتادگی و پرداخت از بس آن را شروع به کشیدن پایین صادر کنندگان.

یک آتش زا بخشی از بدهی بمب مراقبت های بهداشتی. مردم با عجله به بیمارستان ها می رویم به صورتحساب های پزشکی در ده ها هزار دلار است. آنها قادر نخواهد بود به پرداخت. بدون پرداخت هیچ انتخاب است. اگر این بیماری همه گیر در می رود به اندازه کافی طولانی بیمه برای کسانی که بیمه هستند شروع به صدمه دیده است.

اما بیشتر از آن خواهد بود که بیمارستان ها است که پس از بیماران برای پرداخت چرا که آنها هیچ انتخاب است. واقعی ناتوانی در پرداخت فیوز است که روشن خواهد شد بمب بدهی. ضرب این توسط کسانی که نیاز به مراقبت های بهداشتی دیگر و بیمه نیست.

بسیاری تفکر در طبقه سیاسی اتحاد حول یک انتظار است که سقوط می آیند وجود دارد خواهد بود یک واکسن است که در دسترس خواهد بود و مقرون به صرفه و آن را تبدیل شب به روز, پایان وحشت. که نیست مطمئن باشید.

در حال حاضر تا مطمئن شوید که ما در حال پیدا کردن درمان برای استفاده در بیماران آلوده استروئید دگزامتازون برای مثال و دیگر خارج از برچسب استفاده از داروهای موجود. اما که نمی نقصان جمعیت و اینکه آیا ایمن سازی امکان پذیر است و با چه سرعتی آن را شناخته شده نیست.

آنچه شناخته شده است آشکار فاجعه اقتصادی برای دهها میلیون نفر از آمریکایی ها و احتمالا از دست دادن دائم از مشاغل است.

زمانی که اروپا در وضع خرابه های بعد از جنگ جهانی دوم ایالات متحده در پا با طرح مارشال و فرفورژه اقتصادی قیامت. یک طرح مارشال برای امریکا ؟ من فکر می کنم تا. نیاز خواهد بود بسیار بزرگ است.

Llewellyn کینگ تهیه کننده اجرایی و میزبان از "کاخ سفید کرونیکل" در PBS. ایمیل خود است llewellynking1@gmail.com. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن