هیچ نماز جمعه, مواد غذایی, خیابان رمضان در دولت تا آوریل 3

بنگلور: با این ماه مقدس رمضان مجموعه برای شروع on Apr. 24 یا 25 (بسته به رویت ماه) در کارناتاکا دولت صادر کرده است به منظور تعلیق نماز جماعت و مواد غذایی, خیابان تا زمانی که ممکن است 3 در نور از سراسر کشور مستند بودن اثر در هند.

دستور صادر شد توسط اقلیت رفاه وقف و حج بخش در دولت است. آن را نیز به حالت تعلیق در Jumma نماز برگزار می شود و هر جمعه و تراویح انجام شده در هر روز در طول ماه رمضان.

“هیچ عمومی مجاز به انجام پنج بار نماز جماعت در مساجد سراسر کارناتاکا در طول رمضان در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. هیچ سیستم آدرس عمومی برای استفاده توسط کارکنان مساجد برای ارائه Namaz” این اداره گفت.

منظور متحده “Azaan باید در پایین دسیبل و نماز (نماز) از جمله نماز جمعه انجام شود توسط Pesh امام Muazzans و مسجد کارکنان تنها. هیچ اجازه خواهد داشت برای نماز در مسجد است.”

در طول ماه مقدس رمضان آن است که یک سنت به سازماندهی افطار اعیاد برای گردهمایی های زیادی توسط افراد مختلف به خصوص توسط سیاستمداران مشهور و رایج افراد ثروتمند برای دوستان و خانواده خود را.

دولت همچنین با اشاره به سفارش توسط وزارت امور مورخ 15 آوریل اعلام کرد که که “همه اماکن مذهبی/اماکن عبادت باید تعطیل عمومی است. جماعت مذهبی اکیدا ممنوع با توجه به شیوع COVID-19 سراسر کشور است.”

مساجد خواسته شد به بازی از پیش ضبط شده و مجاز کلیپ های صوتی در سه زبان چهار بار در روز از طریق سیستم آدرس عمومی. سفارش اعلام کرد که هیچ ترتیبات ساخته خواهد شد برای Dawat-e-Sahri یا افطار که غذا خیابان ها نمی تواند باز باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 3.

در همین حال اتحادیه امور اقلیت وزیر مختار عباس نقوی همچنین به دولت وقف تخته برای اطمینان از اجرای دقیق از مستند و اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول رمضان با شروع هفته آینده.

در یک جلسه از طریق ویدیو کنفرانس Naqvi خواسته دولت وقف مقامات هیئت مدیره برای ایجاد آگاهی در میان مردم را به نماز و انجام سایر مراسم مذهبی مانند افطار (شکستن سریع) در طول رمضان, اقامت در داخل خانه های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید