هیچ COVID مثبت زندانیان در میدلسکس زندان & House اصلاح

زسان | No comments

بیلریکا — برای اولین بار از ماه مارس وجود دارد در حال حاضر هیچ COVID-19-مثبت زندانیان در میدلسکس زندان و خانه از اصلاح با توجه به کلانتر پیتر Koutoujian.

در مجموع 40 زندانیان بهبود از ویروس و یک منتشر شد قبل از اتمام پزشکی انزوا دوره با توجه به انتشار اخبار.

جمعیت زندان رسیده است “کم سابقه” است که اجازه داده است کارکنان به سطح شیب دار تا اجتماعی فاصله پروتکل و چند خوابگاه-سبک واحد مسکن, انتشار متحده است. وجود دارد 562 نفر در بازداشت در ژوئن 4 — حدود 30% کاهش از مارس 7, زمانی که وجود دارد 788 زندانیان در بازداشت است.

“در حالی که من افتخار می کنم به گزارش ما در حال حاضر هیچ مورد مثبت ما باقی خواهد ماند و سخت کوش در تلاش های ما” Koutoujian گفت: در انتشار. “به عنوان دستگیرشدگان در حال پردازش به تسهیلات از جامعه انتظار ما برای دیدن موارد جدید بوجود می آیند اما ما با پروتکل های موجود و فرآیندهای ما آماده هستند تا به آنها رسیدگی کند.”

تا کنون چهار COVID مثبت افراد را وارد تسهیلات و یا آزمایش مثبت بر پذیرش.

کلانتر را ذکر ایمنی مختلف اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله به طور منظم مشاور داخلی و خارجی حرفه ای پزشکی; اجرای جدید روش های غربالگری و کارکنان-دمای گسترده چک; نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک در طول شیفت و زندانیان به آنها را می پوشند در خارج از سلول های خود را; تمیز کردن امکانات و ساخت محصولات بهداشتی موجود و انجام جلسات دادگاه از طریق ویدئو و تلفن.

ملاقات بود به حالت تعلیق در مارس 13, اما زندانیان مجاز چهار رایگان 20 دقیقه تلفن تماس در هر هفته. Koutoujian گفت: کارکنان و زندانیان باید پیروی “اکثریت” را با پروتکل های ایمنی.

“من می خواهم به ستایش کارکنان ما – از متخصصان پزشکی و خط افسران به مدیران و کارکنان پشتیبانی – برای خود کار باور نکردنی در پاسخ به این همه گیر او گفت:” در انتشار. “از ابتدا حرفه ای و دقیق و تلاش در این بین المللی سلامت عمومی چالش شده اند چیزی کمتر از باور نکردنی است.”

کلانتر دفتر دفتر دادستان منطقه محلی اجرای قانون و دادگاه ها کار کرده اند با هم به بررسی آن در بازداشت به صورت بالقوه انتشار.

“ما قرار می گیرد بیشتر محکوم افراد به نظارت الکترونیکی برنامه (EMP) همکاری با Middlesex منطقه وکیل ماریان رایان و قوه قضاییه برای بررسی افراد برگزار می شود به قید وثیقه و هر تلاش برای اطمینان حاصل شود دادگاه و قرار ملاقات های پزشکی برای ما زندانی جمعیت در حال نگه داشته” Koutoujian اعلام کرد در ماه آوریل است.

کسانی که با سوال یا نگرانی می خواست به تماس با خانواده منابع و توسعه هماهنگ لیلی Bonilla در 978-932-3517 یا [email protected] کسانی که با نگرانی های فوری در خارج از ساعات کار عادی باید تماس 978-667-1711 ext. 0.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>