NHL طول می کشد گام به سوی بازگشت به عمل

توسط استیو Conroy

بوستون هرالد

به آرامی و به طور آزمایشی از سر گیری لیگ ملی هاکی فصل آینده به نمایش.
با امکانات آموزش باز در روز دوشنبه به صورت داوطلبانه گروه کوچک تمرینات, NHL و nhl on nbc پنج شنبه اعلام کرد که آنها توافق کرده اند که برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در جولای 10, “ارائه شده است که پزشکی و ایمنی شرایط اجازه دهد و طرفین رسیده اند به طور کلی توافق بر سر از سرگیری بازی” با توجه به بیانیه مشترک از لیگ و اتحادیه.
در همراهی با اتحادیه رویکرد انعطاف پذیر باقی مانده آن را به عنوان تلاش برای حرکت به راه خود را به بازگشت از طریق coronavirus همه گیر هیچ تاریخ تنظیم شده برای شروع فاز 4 که از سر گیری بازی های واقعی. لیگ و PA باید طرحی برای مسابقات 24 تیم با بالا و چهار دانه از هر بازی در کنفرانس جداگانه round-robin مسابقات برای تعیین بذر در حالی که وجود خواهد داشت هشت بهترین از پنج بازی در سری است.
اگر فاز 2 (داوطلبانه تمرینات) و 3 (آموزش در اردوگاه) رفتن بدون اتصالات اصلی و سپس بازی های واقعی می تواند شروع در اوایل ماه اوت است.
وجود خواهد داشت دو hub شهرستانها یکی برای هر کنفرانس در طول این دوره است. نه از کسانی که در شهرستانها انتخاب شده است. کمیسر گری Bettman اعلام کرده بود در مه 26 لیگ تا به حال تنگ گزینه های به 10 شهرستانها — Minneapolis/St. Paul, Las Vegas, Columbus, لس آنجلس و دالاس شیکاگو و پیتسبورگ تورنتو ادمونتون و ونکوور. لیگ امید اعلام دو سایت در عرض چند هفته اما دوباره همه چیز در معرض تغییر است. نه تنها لیگ دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر اما در برخی از شهرها در لیست شده اند برخورد با شورش در پی کشته شدن یک غیر مسلح مرد سیاه پوست توسط ماموران پلیس در مینیاپولیس.
در ضمن اردوگاه آموزشی تاریخ شروع به بازیکنان فقط حدود یک ماه به لرزش کردن زنگ زدگی در این اجتماعی فاصله تمرینات. برونز منتشر شد عکس linemates پاتریس ملجأ و براد Marchand اسکیت در جنگجو یخ آرنا در روز پنج شنبه هر چند این باشگاه تا کنون داده نشده یک لیست از بازیکنان که در شهر به اسکیت بازی کردن. این مرحله 2 دوره نیز اجازه می دهد تا برای بازیکنان زندگی می کنند که در دیگر NHL شهرستانها به استفاده از دیگر تیم های’ امکانات مشترک عمل تحت شرایط عادی زمانی که بازیکنان شروع به سطح شیب دار تا تمرینات در ماه اوت و سپتامبر قبل از اردوگاه های آموزشی.
لیگ بوده است تعطیل به دلیل همه گیر از مارس 12 و برای بسیاری از بازیکنان این است که طولانی ترین آنها بوده ام کردن یخ پس از آنها تبدیل حرفه ای — و احتمالا طولانی تر از آن است.
یکی از نگرانی های بزرگ از بازیکنان شده است در بالای عفونت با ویروس آسیب پذیری به آسیب های چنین به عنوان سویه های عضلانی می کشد و پس از خاموش بودن یخ برای مدت طولانی.
بسیاری از بازیکنان سرمایه گذاری کرده اند در Peloton دوچرخه ثابت و با استفاده از هر وزن آنها می توانند دست خود را در طول این مستند در حالی که تیم های’ آموزش کارکنان فرستاده اند و دقیق رژیم های تمرین برای بازیکنان به دنبال دارد.
اما به عنوان بسیاری از بازیکنان گفت: هیچ جایگزینی برای اسکیت. حتی اسکیت نمی تواند شبیه سازی متوقف می شود سخت و سریع شروع می شود از اسکیت روی یخ. و پس از آن وجود دارد کل هاکی بخشی از آن است.
“که همه کمک می کند و آن را بزرگ اما مطلقا هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای آماده شدن برای فهم و outs از تغییر و فیزیکی از آن گفت:” برونز defenseman Torey Krug در ماه آوریل زمانی که مستند بود و هنوز هم تا حدودی جدید است. “نه تنها شما در حال تلاش برای تقلید اسکیت حرکت اما هیچ راهی وجود دارد شما می توانید برای رفتن به گوشه ای با یک پسر که 6 فوت و 2 210 پوند و تلاش برای خارج نبرد او و جن و اسکیت دور از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید