جدید مغلوب ساختن پیشی جستن مشورتی گروه به مشورت در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

زسان | No comments

توسط جاناتان LEMIRE کوین FREKING و عامر مانند

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او بهره گرفتن از مشاوران نزدیک به تمام بخش های آمریکایی تجارت رشته پزشکی و منتخب برای کمک به شکل دادن به برنامه های خود را برای بازگشایی coronavirus-اقتصاد کتک.

پانل از مشاوران آنها مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را از مشورت با گوشی کار به طور جداگانه از کاخ سفید نیروی کار که پیشرو در مدیریت سلامت عمومی استراتژی برای مهار و کاهش این بیماری همه گیر هر چند وجود دارد انتظار می رود برخی از با هم تداخل دارند.

این پنل که دارای لقب بزرگ اقتصادی آمریکا احیای صنعت گروه شامل بیش از 50 مدیران و رهبران از کشاورزی دفاع و خدمات مالی صنایع و همچنین رهبران اتحادیه های حرفه ای ورزشی, فکر می کنم مخازن و بیشتر.

لیست مدیران شامل اپل, تیم کوک, New England Patriots صاحب رابرت کرافت و مدیر صندوق پرچین کن گریفین همه افراد با آنها تهمت دارای روابط دیرینه. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نام برخی از افراد که انتقاد از او در گذشته از جمله وزیر امور خارجه سابق Condoleezza Rice میلیاردر و کارآفرین علامت کوبا.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او به احتمال زیاد اعلام روز چهارشنبه اسامی انتخاب مسئولان از جمله فرمانداران و اعضای کنگره که او نیز مشورت کنید.

“من مطمئن هستم که این افراد محترم … را به ما برخی از ایده های بزرگ در علاوه بر این به آنچه فرمانداران آموخته اند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار داشت که او را “کل” قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه و هنگامی که به شل محدودیت در کشور — اگر چه قانون اساسی تا حد زیادی از نمایندگان از جمله مسائل مربوط به ایالات متحده است. رئیس جمهور افزود: در روز سه شنبه است که او قصد دارد به اقدام “در رابطه با فرمانداران.”

او همچنین نشان داد که او آماده است به فشار برای ردیف هایی از کشور برای بازگشت به کسب و کار به زودی. او اشاره کرد که برخی از کشورها شده اند کمتر آسیب دیده توسط ویروس و آماده خواهد شد به “باز بسیار بسیار در مدت کوتاهی اگر نه تقریبا بلافاصله.” بیش از 25000 آمریکایی ها کشته شده اند توسط شیوع ویروس.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مردم با آنها او می تواند مشاوره AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka تاکید کرد که کاخ سفید مورد نیاز به مطمئن شوید که شامل “صدای مردم.” Trumka بود در میان مقامات اتحادیه گنجانده شده در این فهرست است.

اقتصاد جهانی پیش بینی شده است به کوچک شدن توسط 3 ٪ در سال 2020 یک falloff که علامت شدیدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ دهه 1930 با توجه به صندوق بین المللی پول.

با این کشور barreling نسبت به احتمال رکود اقتصادی پیش از ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به خار اقتصادی احیای امید به ثابت بازارهای مالی و بازگرداندن برخی از 16 میلیون شغل در حال حاضر از دست رفته به دلیل بیماری همه گیر. او در ابتدا امیدوار بود که این کشور تکان دهنده دوباره, عید پاک, اما در حال حاضر می خواهد حداقل یک بخشی از بازگشایی تا پایان ماه.

بسیاری از کارشناسان پزشکی در دولت از جمله دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx اند هشدار داد که کاهش در اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی می تواند منجر به موج جدیدی از این بیماری که نیاز به سازندگان: اقتصاد دوباره با نتایج فاجعه آمیز است.

Fauci روز سه شنبه گفت که ایالات متحده هنوز باید بحرانی تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

برخی از کارشناسان اخلاق و شرکت کنندگان در گذشته شوراهای ایجاد شده توسط تهمت ابراز نگرانی می کند که رئیس جمهور ممکن است به استفاده از پنل جدید برای کشف متنوع ديدگاه و سخت حقایق در مورد بهترین مسیر رو به جلو است.

“آن کار نمی کند اگر شما را در hallelujah chorus” گفت: Pegah, Lee, رئيس جمهور از موسسه سیاست های اقتصادی چپ متمایل واشنگتن فکر می کنم تانک. لی خدمت در کوتاه مدت تولید شورای که تهمت تاسیس شده در اوایل ریاست جمهوری خود.

در میان مدیران با آنها تهمت ” و ” مشورت نمایندگان از Cisco Systems, تایسون, غذاهای آرچر دانیلز میدلند بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس, گلدمن ساکس, سیتی گروپ, ولز فارگو, ما, بانک مورگان استنلی, Grand Rapids, بانک دولتی و جنوب بانک پارسیان

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نیز مشورت با رهبران اتحادیه ها از جمله اتحادیه بین المللی عامل مهندسین جمهور جیمز کالاهان و آمریکای شمالی ساختمان اتحادیه های کارگری جمهور شان McGarvey بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters رئیس جمهور جیمز Hoffa و Trumka.

در میان ورزش جهان فرستادگان او گفت که او برنامه ریزی شده به مشورت هستند WWE را وینس مک ماهون نسکار هیئت مدیره رئیس Lesa کندی, NHL کمیسر گری Bettman و دالاس کابوی ها صاحب جری جونز.

___

Lemire گزارش از نیویورک و مانند از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان جاش Boak در بالتیمور و Lauran Neergaard جولی سرعت جیل Colvin و Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>