جدید Regina رستوران Gud می خورد و باز می شود در طول COVID-19 همه گیر

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

Gud می خورد یک وگان رستوران ارائه گیاهی و غذا با الهام گوشتی مورد علاقه های شما — با اقلام از جمله chickn’ (faux-مرغ) همبرگر و دستگاه کلرزنی مک n cheez (ماکارونی با پنیر وگان) و کرم (لبنی وگان بستنی).

که منو مفهوم اضافه شده است دلیل کول می خواستم برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“گیاه خواری بیشتر مربوطه در حال حاضر از همیشه با توجه به وضعیت سیاره ما در حال حاضر. همه همه گیری همه بیماری های همه گیر در حال زئونوز و آنها می آیند از ما mistreating حیوانات و آنچه ما در اینجا انجام دهید این است که به معنای واقعی کلمه anti که گفت:” کول.

“بنابراین من احساس می کنم که این زمان ما واقعا فشار گیاه خواری به عنوان یک کل و برای خارج کردن مردم از کارخانه پرورشی گوشت. و این واقعا یک دلیل بزرگ چرا من احساس می کنم که ما نیاز به باز کردن در حال حاضر.”

Gud می خورد به طور معمول دارای یک خرده فروشی منطقه فروش اقلام مواد غذایی, اما که در حال حاضر محدود است.

کول گفت: او نمی خواست به مردم را تشویق به تنبلی حرکت کردن و فروشگاه: نقطه در حال حاضر به امن در نتیجه خدمت به مشتریان با بیشترین سرعت ممکن.

Gud می خورد’ رجینا تحویل در دسترس است doordash.com. کول گفت: آن را گسترش دهد به جست و خیز ظروف و بارگذاری می خورد و در هفته های آینده.

منظقه وانت است که در سال 1810 اسمیت سنت

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>