لوول — Do-It-Yourself لاول یک گروه محلی که کار می کند برای کمک به کسانی که به دنبال به را در پروژه ها به بهتر این شهر انتخاب شده است یک برنامه جدید مدیر برای رهبری گروه را به عنوان آن را به دنبال جمع آوری پول برای تامین مالی پروژه ها و به منظور افزایش آگاهی از اهمیت جامعه است.

الکسیس Ploss خواهد کار پاره وقت به عنوان گروه مدیر برنامه مدیریت تمام جنبه های فعالیت های این گروه که شامل میزبانی کارگاه های آموزشی برای جوانان و کمک به داوطلبان با پروژه های جامعه با توجه به آزادی مطبوعات.

Ploss همچنین با این نسخهها کار برای جامعه کار تیمی, Inc.’s بخش کودک و خانواده, خدمات, ماموریت او ادامه خواهد داد به دنبال پس از و موقعیت خود را در تبادل نظر لوول بخشی بخش زمان.

“با یک کار علمی با تمرکز بر آموزش و پرورش و گسترده تجربه حرفه ای در فعالیت سازماندهی و خدمات انسانی الکسیس را به ارمغان بیاورد بسیار زیاد شور و شوق و یک دیدگاه تازه به تبادل نظر لاول” این گروه گفت: در آزادی مطبوعات.

یکی از Ploss’ اولین پروژه خواهد بود که منجر DIY لوول جدید, جمع آوری اعانه, ابتکار, ما پنج نفر است که به دنبال هر دو منظور بالا بردن $2,000 به استفاده از رسانه های اجتماعی به درخواست همکاران آنچه این گروه را به عنوان یک سوال کلیدی: چرا ساختمان جامعه مهم در طول این زمان؟”

جمع آوری کمک خواهد کرد به دنبال کمک های مالی از $5 یا بیشتر اهدا کنندگان را تشویق به همچنین ارسال عکاسی و یا فیلم کوتاه در رسانه های اجتماعی توضیح داد که چرا آنها به DIY-لوول و به همین دلیل ساختمان جامعه بسیار مهم است.

Ploss ابراز هیجان در مورد نقش جدید و فرصت های آن ارائه خواهد شد.

“من فراتر از آن هیجان زده شده اند به ارائه این فرصت را به کار با DIY لوول و توانمند سازی اعضای جامعه ما به تصویب پایدار تغییر” Ploss گفت. “من آمد به لوول شش سال پیش و سقوط در عشق با این شهر از غنای فرهنگ به جهان همیشه در حال گسترش تنوع. از آن خواهد شد یک اولویت برای من به کار نسبت به افزایش ظرفیت تبادل نظر لوول با تمرکز ویژه بر روی حصول اطمینان از که در حال حاضر کمتر اقشار جامعه ما هستند و سوگند و شنیده می شود.”

Suzzanne کرامول, co-صندلی DIY لوول مشورتی کمیته گفت: Ploss چشمگیر بود و مشتاق در او مصاحبه و بیان درک روشنی از آنچه سازمان می خواهد برای به انجام رساندن در جامعه است.

“مدیر برنامه های پویا, نقش و الکسیس را با استفاده از او در ارتباط با جامعه به منظور تقویت مشارکت میان DIY لوول دیگر سازمان های مدنی و اعضای جامعه” کرامول گفت: در آزادی مطبوعات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در تبادل نظر لوول یا به ما پنج جمع آوری کمک های, بازدید: www.diylowell.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de