جدید خوشه ها پاپ; اروپا بحث های توریستی تابستان فصل

توسط LORNE طبخ النا BECATOROS و کریس بلیک

بروکسل (AP) — جدید کروناویروس خوشه را به نظر می رسد که سازمان ملل در تلاش برای تعادل بازگشایی اقتصاد با جلوگیری از موج دوم از عفونت و مرگ و میر در حالی که در اروپا بحث فوران در طول تابستان فصل مسافرت.

مقامات چینی در شهر ووهان که در آن همه گیر برای اولین بار آغاز شد در اواخر سال گذشته گزارش شد فشار جلوتر شنبه برای تست تمام 11 میلیون نفر به این ویروس در عرض 10 روز پس از یک تعداد انگشت شماری از عفونت های جدید یافت شد.

در لبنان و مقامات ابقاء در سراسر کشور مستند به مدت چهار روز آغاز شب چهارشنبه پس از افزایش تهدیدات و شکایت از مقامات اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین نادیده گرفته می شود.

با وجود این خطر که شل شدن محدودیت ها می تواند منجر به عفونت خوشه کشورهای اروپایی شده اند به دنبال راه اندازی مجدد مرزی سفر به خصوص که تابستان فصل تعطیلات بافندگی برای کشورهایی که اقتصاد تکیه بر گردشگران هجوم آوردند به سواحل موزه ها و سایت های تاریخی.

اتحادیه اروپا پرده برداری از یک طرح برای کمک به شهروندان در سراسر آن 27 ملل نجات تعطیلات تابستان خود را پس از ماه از coronavirus مستند و احیای اروپا را به شدت کتک صنعت گردشگری. همه گیر باعث شده است تا مرز تعطیلی در سراسر اروپا و تعطیل کردن تاسیسات پروازهای ارزان محلی.

اتحادیه اروپا را بازوی اجرایی کمیسیون اروپا گذاشته مشاوره آن برای بلند کردن ID چک در با عجله بسته مرزها کمک به شرکت های هواپیمایی و کشتی و اتوبوس در حال اجرا در حالی که اطمینان از ایمنی مسافران و خدمه و آماده سازی اقدامات بهداشت برای هتل برای اطمینان بخشیدن به مشتریان.

روشن نیست که آیا اتحادیه اروپا و سازمان ملل را به دنبال خواهد داشت که مشاوره از آنجایی که آنها نه بروکسل را نهایی می گویند بیش از سلامت و امنیت مهم است.

برخی از کشورهای اروپایی به دنبال توافق دوجانبه با همسایگان خود است.

اتریش گفت: مرز خود را با آلمان خواهد بازگشایی به طور کامل در ژوئن 15, و این مرز چک خواهد بود کاهش می یابد شروع جمعه. صدراعظم Sebastian Kurz گفت: اتریش شد برای هدف موافقت نامه های مشابه با سوییس و لیختن اشتاین و همسایگان شرقی “به عنوان طولانی به عنوان عفونت ارقام اجازه می دهد.”

اما او گفت: آن را خیلی زود به بحث در مورد چنین اقداماتی با ایتالیا یکی از سخت ترین-آمار کشور با بیش از 220,000 عفونت و 30,000 مرگ و میر.

“وجود دارد هیچ دیدگاه برای باز کردن مرز به زودی” Kurz به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko جرم گفت: کشور خود را با بلند کردن یک پتو هشدار سفر خارجی به مقصد اروپا قبل از جاهای دیگر است اما مشخص نیست چه زمانی. آلمان هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر توریستی به خارج از کشور اجرا می شود حداقل تا ژوئن 14.

“این قطعا ممکن است به لغو سفر هشدار قبل از آن را برای اروپا نسبت به مقصد دیگر – تا زمانی به عنوان زمان روند مثبت در بسیاری از کشورها جامد,” Maas گفت. “آزادی برای سفر بخشی از پایه و اساس پروژه اروپایی, اما در زمان تاج اروپا باید اطمینان بیشتر: آزادی سفر با خیال راحت.”

مرز خاموش شدن ناگهانی آمار صنعت سفر سخت است. آلمان-بر اساس تور و هتل اپراتور توی این باره گفت: “این انتظار به قطع هزاران نفر از مشاغل با توجه به همه گیر.

توی آن گفت: “آماده شده برای از سرگیری” و اولین هتل در ساحل خواهد بازگشایی در روزهای آینده. آن را نیز می بیند امکان ارائه تعطیلات در اسپانیا جزایر بالئارس و در یونان شروع در ماه جولای آلمان آژانس خبری dpa گزارش شده است.

نروژ گفت: آن را باز کردن مرزهای خود به مردم از دیگر کشورهای اروپایی که اقامت وجود دارد و یا خانواده آنها می خواهید به بازدید. وزیر دادگستری مونیکا Maeland گفت: نروژ است که یک عضو اتحادیه اروپا است که باز شدن اتحادیه اروپا برای شهروندان کارگران فصلی و مردم از انگلستان ایسلند و لیختن اشتاین.

تنش در ایجاد توازن میان امنیت مردم از این ویروس در برابر شدید اقتصادی خرید اینترنتی پخش سراسر جهان است. ایتالیا تا حدی برداشته مستند محدودیت در هفته گذشته تنها به دیدن یک پرش بزرگ در تایید coronavirus موارد در آن سخت ترین ضربه منطقه است. پاکستان گزارش 2,000 عفونت های جدید در یک روز پس از جمعیت مردم کهنه را در بازارهای محلی به عنوان محدودیت کاسته شد.

در برخی از کشورها وضعیت نامشخص باقی مانده است. ایالات متحده می گوید: تانزانیا عمومی منتشر شد هر گونه اطلاعات در COVID-19 در دو هفته. سازمان جهانی بهداشت همچنین ابراز نگرانی در مورد تانزانیا که رئیس جمهور را مورد سوال خود دولت ویروس تست و حاضر به بستن کلیساها در این باور است که این ویروس نمی تواند زنده ماندن در بدن مسیح است. جدید سفارت آمریکا در بیانیه ای هشدار می دهد که خطر آلوده شدن در تانزانیا مرکز تجاری دارالسلام است “بسیار بالا” و می گوید: بسیاری از بیمارستان های این شهرستان غرق شده اند.

در ایالات متحده آمریکا کشور بالا بیماری های عفونی متخصص صادر کند و هشدار داد که شهرها و ایالات متحده می تواند بیشتر COVID-19 مرگ و میر و آسیب های اقتصادی اگر آنها را بلند stay-at-home سفارشات بیش از حد به سرعت.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل” دکتر Anthony Fauci گفت: در سنا شهادت جمعه پس از بیش از دو دوجین ایالات متحده شروع به بلند کردن مستندات.

نظرات خود را به یک تیز مقاومت مواجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هل دادن به سمت راست یک سقوط آزاد اقتصاد است که دیده می شود 33 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست. ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون: 1.37 میلیون عفونت و بیش از 82,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چین اولین کشور به قرار دادن تعداد زیادی از شهروندان تحت مستند و برای اولین بار به سهولت کسانی که محدودیت شده است به شدت محافظت در برابر هر گونه تجدید حیات. در ژانویه آن قرار داده و کل شهر ووهان و اطراف آن منطقه به بیش از 50 میلیون نفر تحت سخت مستند. یک خوشه از شش مورد جدید به تازگی پدید آمده اولین عفونت های محلی در ووهان پس قبل از این مستند کاسته شد در اوایل ماه آوریل.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 4.2 میلیون نفر و کشته شدن برخی از 292,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. کارشناسان می گویند تعداد واقعی هستند به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

برخی از کشورها نشان داده اند که پیشرفت واقعی در برابر ویروس: نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید در روز شنبه برای دومین روز متوالی.

تایلند, مقامات بهداشت و درمان نیز در گزارش جدید تایید موارد COVID-19 برای اولین بار در بیش از دو ماه و جدید مرگ و میر. مقامات تایلندی شده اند به تدریج کاهش مستند محدودیت رستوران در بانکوک مجاز به بازگشایی در هفته گذشته تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

کره جنوبی گفت: هیچ برنامه فوری برای احیای سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با وجود افزایش عفونت های مرتبط با سئول, کاباره ها که به آن دستور داده است به reclose.

___

Becatoros گزارش از آتن و بلیک از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak