فیچبرگ — زمانی که دانشگاه هاروارد رئیس پلیس ادوارد دانمارک بود و آموزش برای تبدیل شدن به یک افسر دهه پیش تعصب نژادی نیست بحث در عمق.

او به یاد می آورد یک مربی گفتن کلاس های خود: “شما دیگر سیاه و سفید و… شما همه چیز آبی رنگ است.”

“و من فکر کردم به خودم… که این درست نیست'” دانمارک گفت. “”از آنجا که زمانی که شما به صفحه اصلی شما را به آبی خود را و شما می توانید راه رفتن پایین خیابان و هیچ کس را برای رفتن به یک ظرف غذا با شما. اما زمانی که من به خانه من می توانید به من آبی و بسته به جایی که من راه رفتن من فقط یک پسر سیاه و سفید که رفتن به rip (مردم) و یا شکستن به ماشین خود را.'”

“بنابراین شما هرگز فقط آبی. شما همیشه که شما زیر که یونیفرم,” او گفت:.

خود بازتاب موضوع در دانمارک ارائه به فیچبرگ دانشگاه آکادمی پلیس استخدام و دانشگاه, کارکنان پلیس در روز یکشنبه است. در پاسخ به ملی تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید در طول بازداشت در مینیاپولیس, دانمارک به چالش های استخدام خود را در نظر بگیرید تعصبات.

“بله همه ما در این فیلم نقش. ما 100% باید مسئولیت را به انجام بخشی از ما را امتحان کنید این بهتر است — و آن شروع می شود با این بحث های ما در اینجا به رسمیت شناختن نقاط ضعف ما و تماس با هر یک از دیگر زمانی که ما می بینیم چیزی اشتباه است. ما باید برای انجام این کار” دانمارک گفت.

او شروع به ارائه با نشان دادن فیلم هایی از یک افسر با اشاره یک تفنگ را در یک سیاه دانشجو بود که در چیدن زباله در خارج از ساختمان خوابگاه در کلرادو. دانمارک متناوب متوقف ویدیو اصرار استخدام به سوال معنای “معقول و لازم” استفاده از زور.

“این ضرب المثل قدیمی: اگر تنها ابزار شما باید یک چکش… (همه چیز) به نظر می رسد مانند یک ناخن” دانمارک گفت. “چه چیزی مناسب و لازم از او پرسید: بعد از آن.

مدیر آکادمی لیزا لین مک کارتی گفت: او پاک روز برای دانمارک به ارائه “به موقع” و “مهم” پیام. او گفت: حوادث اخیر ساخته شده اند استخدام “مصمم تر به بیرون رفتن وجود دارد و انجام این کار به راه راست… اگر هر چیزی که آنها می خواهند برای تغییر.”

به طور معمول یک پلیس استخدام خواهد استخدام شود و یا اسپانسر شده از طرف یک اداره پلیس قبل از ثبت نام در 20 هفته آکادمی به گواهی شود. اما دانش آموزان در فیچبرگ پلیس دولت برنامه مطالعه شهرداری آموزش پلیس کمیته برنامه درسی بیش از چهار سال از آغاز زمانی که آنها در حال دانشجويان سال اول.

پس از فارغ التحصیلی با مدرک در عدالت کیفری استخدام تکمیل آکادمی تابستانی برای تبدیل شدن به خبره افسران پلیس. سپس آنها را وارد یک سال برنامه های تحصیلات تکمیلی در عدالت کیفری.

فیچبرگ دولت استخدام آکادمی پلیس (پایین سمت چپ) جاشوا Folmer-Lafleur, Abigail رابینسون, Michael Brito, Keegan o’donnell, کلی McCusker قهوه ای (بالا سمت چپ) جارد تاج و الهام شاه گوش دادن به یک سخنرانی در نمایشگاه پلیس در وستون سالن.

“آنچه من شاهد است که در ماساچوست Chiefs of Police Association همراه با MPTC و سازمان های دیگر شده اند واقعا شروع به فشار برای آموزش و پرورش نیاز برای افسران پلیس چرا که در حال حاضر وجود ندارد,” مک کارتی گفت.

“است و درک وجود دارد که بهتر تحصیل افسر پلیس در حال رفتن به یک مجموعه ای از مهارت های است که می تواند ترویج تغییر دهید. و تحقیقات نشان داده است که افسران پلیس که تحصیلات کمتر احتمال دارد به استفاده از استفاده از زور… آنها فقط بهتر مشکل حل و تصمیم سازان” او ادامه داد.

فیچبرگ دولت در آکادمی پیشگام شد و در سال 2013 توسط شرکت-بازنشسته فیچبرگ رئیس پلیس رابرت DeMoura که قبلا به عنوان معاون رئیس در لوول و دانشگاه مربی دیوید وایس. DeMoura به دنبال تبدیل دانش آموزان به خیابان “آماده” افسران پلیس از طریق گسترده کالج آموزش.

دانمارک گفت که او معتقد است ماموران پلیس باید ملزم به گذراندن یک دوره فلسفه.

“که در آن ما شده است فاقد آموزش مردم چگونه به فکر می کنم. ما مردم آموزش مهارت های ما آموزش مردم چگونه به پیروی از قوانین چگونه به دستورالعمل ها را دنبال کنید. اما در بخشی از این فرایند گاهی اوقات ما کاهش توانایی خود را به فکر می کنم” او گفت:.

استخدام بنیامین Torrence از هورهیلل گفت: پلیس است “همیشه یک تماس” به او.

“افسران پلیس نیاز به بیش از فقط افرادی که بیرون رفتن و فقط بازداشت مردم و ضرب و شتم مردم و دستبند مردم است. آنها نیاز به کارشناس ارتباط آنها نیاز به کارشناسان در همدلی کارشناسان در همدردی و کارشناسان در کار تیمی” Torrence گفت.

الهام شاه, استخدام از گروتون گفت: “هر یک از ما نیاز به یک تفاوت و در یک راه خوب است.”

هر دو به دست آورده استخدام مدرک کارشناسی را در ماه مه و در حال حاضر در هفته سوم آکادمی پلیس آموزش. این گروه از 21 استخدام خواهد بود سوم برای تکمیل فیچبرگ دولت آکادمی پلیس.

“من بزرگتر از ترس این است که ما سعی می کنیم به گچ برخی از جدید آموزش جدید صدور گواهینامه برخی از شرایط جدید و فکر می کنم آن را به ثابت (وضعیت). اما ما باید گسترده تر سیستم ساخته شده بر روی نژادپرستی نظاممند است که پلیس نمی شود اما آنها بخشی از” دانمارک گفت.

“این یک برنامه آموزشی است که رفتن به تغییر فرهنگ ما است. این یک برنامه آموزشی است که رفتن به تغییر راه شما احساس می کنید در مورد برخی جوامع است. این یک آموزش است که رفتن به تغییر جوامع به احساس متفاوت در مورد شما. این یکی در یک تعامل هر روز که می گذرد به تفاوت” او گفت: استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im