NEMLEC — اینها قهرمانان واقعی

“آنها قهرمان هستند ، و آنها را نگه دارید در مبارزه تا پایان. …آنها قهرمانان جهان است.” (عذر خواهی به فردی مرکوری و ملکه)

امروز قهرمانان هستند خط مقدم پاسخ از شمال شرقی ماساچوست اجرای قانون شورا و یا NEMLEC یک شرکت غیر انتفاعی و اجرای قانون شورای تشکیل شده از یک کنسرسیوم متشکل از 61 ادارات پلیس در Middlesesex و اسکس شهرستان و همچنین دو کلانتر بخش است.

NEMLEC بیش از سال افزایش یافته به آدرس همیشه در حال تغییر خواسته های قرار داده شده بر اجرای قانون حرفه ای.

تاریخ Z-لیست در تجلیل و ادای احترام به NEMLEC واحد از جمله سوات واحد شیرجه تیم computer crime unit موتور سیکلت واحد کارآگاه و امور داخلی.

این قهرمانان همیشه در سنگر به خطر انداختن زندگی خود برای حفظ جوامع محلی امن است. آنها به همان اندازه به عنوان افتخار خود و جامعه تلاش و اعانه که شامل زندگی می کنند برای زندگی (داخلی-پیشگیری از خشونت و PTSD) پنهان جنگ (پیشگیری از خودکشی و PTSD) ایرلندی فرشته (اولین پاسخ دهندگان نظامی خودکشی و PTSD) پلیس برای کودکان مبتلا به سرطان و NEADS (سگ خدمات برای جانبازان و PTSD). آنها مطرح کرده اند یک تن از پول و مقام اول در اجرای قانون تقسیم و مکان دوم را به طور کلی در تلاش جمع آوری پول برای NEADS

این قهرمانان واقعی را فقط به عنوان غرور زیادی در مشارکت اجتماعی به عنوان آنها را حل و فصل بحرانی و حوادث و انجام کار پلیس و وظایف که شامل پاسخ به موقعیت های خطر در 63 جوامع آنها را پوشش میدهد.

با تشکر ویژه پرشور و نوع افسر چاک DiChiara برای اطلاعات و عکس های بزرگ است. با تشکر از همه شما برای خدمات خود را ایمن ماندن و هست.

جودی Marchand از وستفورد رئیس و بنیانگذار زندگی می کنند برای زندگی با افسر چاک DiChiara از والتهام PD

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im