Neiman Marcus می شود 2nd عمده و خرده فروش به دنبال فصل 11

زسان | No comments

توسط ANNE D’INNOCENZIO

نیویورک (AP) — Neiman Marcus تا به پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از اولین فروشگاه های زنجیره ای و دوم عمده و خرده فروش به سرنگون توسط coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت توسط 112 ساله طبقه لوکس فروشگاه زنجیره پنجشنبه اعلام شد و به شرح زیر تشکیل پرونده ورشکستگی توسط J. Crew در روز دوشنبه. کارشناسان معتقدند وجود خواهد داشت بیشتر به آمده حتی به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی در بخش هایی از کشور مانند تگزاس و فلوریدا.

“قبل از COVID-19, Neiman Marcus گروه ساخت جامد پیشرفت در سفر ما به سود بلند مدت و پایدار رشد” گفت: Neiman Marcus مدیر عامل گروه Geoffroy ون Raemdonck در بیانیه ای. “با این حال مانند بسیاری از کسب و کار امروز ما بی سابقه ای مواجه اختلال ناشی از COVID-19 همه گیر است که قرار داده شده شفقت فشار بر کسب و کار ما.”

تشکیل پرونده می آید به عنوان جهانی کالاهای لوکس بخش است عنوان خیره کننده سقوط تا 35 درصد در این سال با توجه به کروناویروس مستندات با توجه به کلودیا D’Arpizio یک شریک در Bain & Co. این پیش بینی نشان دهنده یک مقدار تندتر کاهش نسبت به تک رقمی افت ثبت شده پس از رکود اقتصادی سال 2008. D’Arpizio گفت: آن را به دو تا سه سال به بازگشت به 2019 فروش جهانی حدود 281 میلیارد یورو ($303 میلیارد دلار).

دالاس-بر اساس Neiman Marcus, که در عمل 43 فروشگاه گفت: این انتظار به ظهور از ورشکستگی توسط این پاییز آینده. یک سخنگوی شرکت گفت: هیچ جرم بسته شدن برنامه ریزی شده است.

مانند دیگر غیر ضروری خرده فروشان Neiman مارکوس به طور موقت بسته فروشگاه خود را در اواسط ماه مارس. حدود 10 فروشگاه شده اند بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان برخی از ایالت ها را آرام مستند سفارشات.

به منظور نگه داشتن عامل در بازسازی Neiman مارکوس می گوید آن را امن $675 میلیون نفر در تامین مالی از طلبکاران برگزاری بیش از دو سوم از بدهی این شرکت. Neiman مارکوس گفت که بازسازی را از بین بردن 4 میلیارد دلار از آن حدود 5 میلیارد دلار در بدهی.

تشکیل پرونده وارد و پس از فروشگاه تا به حال موفق به پرداخت به یک کلید دارندگان اوراق قرضه به عنوان فروشگاه خود را رفت و تاریک به کمک شامل گسترش ویروس. این یک ضربه بزرگ به ارث مدیریت و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره که خریداری Neiman مارکوس در سال 2013 به 6 میلیارد دلار.

بیش از 60 درصد از خرده فروشان ایالات متحده باید به طور موقت توقیف از مارس اما فروشگاه های بزرگ در حال حاضر در یک دولت ضعیف طولانی قبل از آن. آمریکایی ها دیگر علاقه مند در انجام همه خرید خود را تحت یک سقف به جای چیدن و انتخاب اقلام مانند کفش یا تاپ. هنگامی که آنها را خرید لباس آنها سر به T. J. Maxx و خرده فروشان آنلاین است.

“فروشگاه های مبارزه کرده اند برای یک مدت زمان طولانی” گفت: Craig Johnson, رئيس جمهور از مشتری رشد شرکای خرده فروشی و مشاوره. “در حال حاضر آن را به یک حمام خون. چگونه بسیاری از زنده خواهد ماند نامشخص است.”

J. C. Penney که تا به حال شده است در تلاش برای پنجه راه خود را پس از یک فاجعه اختراع مجدد طرح در سال 2013 به تازگی انتخاب شده را 12 میلیون دلار بدهی پرداخت. است که تنظیم آن را در مسیر ورشکستگی بالقوه.

Macy’s, ملت, بزرگترین فروشگاه تایید آن است که به دنبال افزایش بدهی به اضافه کردن بیشتر نقدینگی به ترازنامه است. میسی مدیر عامل جف Gennette گفت: در یک کنفرانس تلفنی که از آن خواهد شد در حال ظهور از این بیماری همه گیر به عنوان یک “شرکت کوچکتر” و ممکن است سرعت بخشیدن به فروشگاه تعطیلی.

Nordstrom روز دوشنبه گفت که آن را به طور دائم نزدیک 16 از آن 116 مقیاس کامل فروشگاه های بزرگ آن را به عنوان کشتی با مالی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. آن گفت که قصد دارد یک “رویکرد مرحله به مرحله” به بازگشایی فروشگاه های آن است. ماه گذشته گفت که طولانی مدت, فروشگاه تعطیلی می تواند منجر به پریشانی مالی دولت است.

ایالات متحده خرده فروشی رفت و از طریق یک سقوط بی سابقه در ماه مارس کاهش 8.7% به عنوان شیوع ویروسی مجبور تقریبا کامل مستند از کسب و کار در سراسر کشور با توجه به وزارت بازرگانی گزارش. وخامت فروش به مراتب پیشی رکورد قبلی کاهش 3.9% قرار گرفت که در اعماق رکود بزرگ در نوامبر 2008.

برای حفظ پول نقد خرده فروشان furloughed صدها هزار نفر از کارگران. آنها را قطع کرده ام اجرایی پرداخت معلق نقدی سود سهام و سهام buybacks یا repurchases برای حفظ پول نقد. آنها رسم کردن خطوط اعتباری را به مطمئن شوید که آنها بزرگتر شمع از پول نقد در دست است. و آنها را لغو یا توقف تولید برای سقوط سفارشات در یک زمان زمانی که آنها باید برنامه ریزی برای فصل خرید تعطیلات.

تشکیل پرونده برای ورشکستگی سازماندهی مجدد است که به ویژه روی حیله و تزویر در طول این زمان. به عنوان بخشی از فرایند تجدید ساختار خرده فروشان را پیش بینی 13-هفته جریان نقدی طرح اما فروشندگان نمی توانید انجام دهید که زمانی که آنها مطمئن نیست که فروشگاه ها را بازگشایی با توجه به پل استیون Singerman, co-صندلی برگر Singerman که دارای تخصص در بزرگ و پیچیده بازسازی و عجز از پرداخت دیون. چنان قطعیت خرده فروشان به دنبال بازسازی خواهد شد که مشکلات تامین مالی از وام دهندگان.

“بسیاری از خرده فروشی موارد به پایان خواهد رسید تا در انحلال,” او اضافه شده است.

________

به دنبال آن د’Innocenzio: http://twitter.com/ADInnocenzio

___

AP خبرنگار کالین بری در Soave, ایتالیا, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>