نیاز بهداشتی و توالت عمومی

میسور | No comments

آقا

آن است که بسیار دلگرم کننده به یاد داشته باشید که MCC آغاز مراحل به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش مردم برای پوشیدن ماسک صورت و برای تف کردن در اماکن عمومی و در جاده ها (از مارس 1, پوسته تومان. 100, ‘SOM’ تاریخ May. 28).

شبیه به تف باز اجابت مزاج و ادرار کردن هنوز هم دیده می شود در سراسر کشور از جمله Mysuru شهرستان. پس, تاج, گیر ادرار در اماکن عمومی باید تنبیه کنید نه تنها در Mysuru شهرستان بلکه در سطح ملی. چنین فعالیت هایی نیاز به ممنوع شود و باید به مجازات اعمال برای جلوگیری از گسترش عفونت و حفظ محیط زیست بهداشتی. آن است که زمان مناسب برای دولت به اقدام در این جهت.

آن را نیز زمان برای تشویق مردم به استفاده از توالت های عمومی اجباری با نگه داشتن توالت های عمومی در کاربر پسند بیماری با افزایش سطح بهداشت و نظافت و افزایش آن اعداد به خصوص در شهرستانها و شهرهای سراسر کشور است.

به عنوان پیشگیری بهتر از درمان است, دولت محلی و مدیران نیاز به تمرکز بر روی این جنبه. در همان زمان مردم نیاز به عمل مسئولانه در حالی که با استفاده از آن و تمیز نگه داشتن آن برای آینده کاربران است که فاقد بسیاری از اماکن عمومی در حال حاضر.

– Dr. S. V. N. Vijayendra, Mysuru, 29.4.2020

شما همچنین می توانید پست الکترونیکی خود را برای ما نظرات و داستان به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>