NECC به ارائه تخم مرغ به Mysuru مدنی کارگران برای افزایش ایمنی

میسور/Mysuru: ملی تخم مرغ کمیته هماهنگی (NECC), میسور منطقه که تا به حال تصمیم به ارائه تخم مرغ به مدنی کارگران Mysuru شهرستان شرکت (MCC) و تمام بدن محلی برای افزایش ایمنی مدنی کارگران امروز ارائه شده 11,000 تخم مرغ به MCC به توزیع مدنی کارگران است.

تخم مرغ هستند که با توجه به مدنی کارگران به عنوان آنها هستند که در معرض انواع عفونت ها و بیماری ها در حالی که تمیز کردن برای نگه داشتن افراد سالم است.

آنها به عنوان های مختلف در معرض شرایط unhygienic وجود دارد شانس این مدنی کارگران پیمانکاری انواع عفونت ها و بیماری ها. تخم مرغ هستند که به آنها ارائه شده برای تقویت سیستم ایمنی به کمک به مبارزه با عفونت.

NECC Mysuru منطقهای رئیس M. C. Satish ببو و دیگر حامل تحویل تخم مرغ به MCC بود که توزیع مدنی کارگران در یک برنامه راه اندازی منطقه وزیر S. T. Somashekar در نزدیکی دفتر معاون کمیسر (DC) این صبح است.

این NECC خواهد شد جمع آوری تخم مرغ از مرغداری صاحبان که اعضای NECC خواهد بود و توزیع بیش از 11,000 تخم مرغ روزانه تا مارس 3 به MCC. این MCC خواهد شد و سپس توزیع دو تخم مرغ در مدنی کارگر روزانه تا مستند به پایان می رسد.

MLAs S. A. Ramdas و L. Nagendra, MCC کمیسر Gurudatta Hegde اضافی کمیسر N. M. Shashikumar بهداشت افسر دکتر Jayanth و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im