NDP خواستار دستمزد بالا برای Sask.’s ضروری کارگران

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

NDP رهبر Ryan Meili خواستار دستمزد بالا برای کارگران ضروری بخش که اغلب در میان بالاترین پرداخت می شود با وجود رو به افزایش خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

او اشاره کرد که در چندین استان دیگر از جمله بریتیش کلمبیا انتاریو و کبک در حال حاضر یارانه پرداخت برای کارگران ضروری.

“آنچه که ما هنوز ندیده است و استان گام تا و متعهد به حمایت از کارگران اضافی در راه است که منعکس کننده کار اضافی و اضافی خطر آنها در حال گرفتن امروز” Meili گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با خبرنگاران دوشنبه.

“ما هنوز هم شنیده ام یک چیز” Meili اضافه شده است. “و این است که یک دست از نظر حمایت از آن دسته از کارگران و مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به خوب است.”

او استدلال کرد که این استان باید با استفاده از یک دولت فدرال ارائه برای به اشتراک گذاشتن برخی از هزینه های دستمزد بالا-یو پی اس از طریق انتقال به استان.

Meili به طور خاص ذکر شده در دراز مدت مراقبت از ایدز, تمیز کردن کارکنان در بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی کارگران به عنوان کسانی که او در ذهن داشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>