ننجنگود COVID رمز و راز عمیق تر

  • 10 تیم از مقامات بهداشت و پلیس دیده بانی به شناسایی منبع ویروس است.
  • Mosambayanahalli روستا در وارونا مهر و موم شده زیر یک مورد مثبت.

میسور/Mysuru: چگونه فرد از ننجنگودمبتنی بر جايزه علوم زندگی (خیلی خوشحال Generics) در حال حاضر شناخته شده به عنوان بیمار 52 (P52) قرارداد قاتل Coronavirus یا COVID-19?

اگر ویروس آمده است نه از چین ظرف که وارد شد با جايزه (به عنوان تایید شده توسط پونا-بر اساس موسسه ملی ویروس شناسی) چگونه P52 در تماس با این ویروس ؟

آیا P52 کارفرما در تماس با یک فرد چینی است و او حامل اولیه برای حذف. که پس از آن بیمار صفر ؟ که او/او تماس?

هر چند Mysuru دولت های منطقه در حال شکستن سر خود را بر سوالات فوق جواب به نظر می رسد دشوار است. در تلاش خود را برای ردیابی منشاء ویروس و آن اولین تماس در Mysuru منطقه دولت با تشکیل چند تیم متشکل از پلیس و وزارت بهداشت مقامات که هنوز در کار است اما دیده می شود ،

پلیس و وزارت بهداشت منابع گفته ستاره میسور است که بیش از 10 تیم درگیر در ردیابی بیمار صفر و مخاطبین خود را. بیش از 80 تا 90 نفر P52 دوستان و بستگان شده است جستوجو کرد و تماس خود را با جزئیات سوابق (CDR) شده اند اسکن شده تا کنون اما شده است وجود دارد هیچ نتیجه ای. این کشف که P52 است نه سفر به چین (به عنوان فرض قبل از آن) و وحی که P52 حتی یک گذرنامه پیچیده است همه چیز بیشتر است.

Mosambayanahalli مهر و موم شده

اضافه شده به ظروف سرباز یا مسافر است و شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری) مورد (P-369) از Mosambayanahalli روستای Mysuru taluk که آزمایش مثبت برای COVID-19 روز گذشته ، پلیس باید مهر و موم پایین Mosambayanahalli در وارونا مونتاژ حوزه و منابع گفت که در تلاش بودند برای ردیابی و قرنطینه تماس با P-369.

بدون پاسپورت و بدون چین سفر

در ضمن ستاره میسور تماس P52 در تماس تلفنی صبح امروز که در آن او گفت که او نمی داند که از جایی که او در تماس با این ویروس. “من در حال حاضر با توجه اظهارات من را به پلیس و دولت منطقه. پزشکان به من توصیه به استراحت مطلق به عنوان من در قرنطینه. من چیزی برای گفتن و شرکت من روشن خواهد شد,” او گفت:.

در هنگام جستوجو کرد بیشتر P52 که نگه داشته شده است تحت قرنطینه در یک مرکز در Mysuru گفت که او نمی باید گذرنامه بنابراین سوال از او در سفر به چین نمی افتد. کار خود را در بخش اسناد و او نمی باید هر گونه قرار گرفتن در معرض به محموله وارداتی از چین گفت: قبل از قطع SOM تلفن تماس بگیرید.

مقصر هیچ تقصیر

P52 اما در یک مصاحبه با یک آنلاین پورتال خبری و یک کانال تلویزیونی اعلام کرده بود که مارک به عنوان یک مسئول گسترش ویروس در شرکت و victimised. ننگ او دچار شده است بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به, او گفت:.

“من رفتن به محل کار هر روز در دفتر وانت خودرو. من هرگز رفته خارج از کشور. من نمی نوشیدن و یا سیگار کشیدن و یا رفتن به احزاب است. من سه پسر و یک همسر که من دوباره به خانه. اگر من می دانستم که چگونه من آن را کردم من می خواهم که به گفته مقامات چه من می دانستم که. من هیچ دلیلی برای دروغ” P52 گفت: اخبار پورتال.

P52 گفت که او به عنوان دستیار افسر در بخش اسناد این بخش تضمین کیفیت خیلی خوشحال. کار خود را تنها شامل چک کردن مدارک و تمام محموله در حال دریافت شده توسط فروشگاه گروه.

با حضور در خانه-گرم شدن مراسم

او گفت که در دریا. 13 (جمعه) او بیمار در حالی که او مشغول به کار بود در دفتر خود و پس از آمدن به خانه او مشورت با پزشک خانواده خود که به او برخی از داروها. بعد از دو روز شنبه و یکشنبه و در Mar. 16 او رفت و برگشت به محل کار و بازگشت به خانه بدون هیچ گونه نشانه ای از تب. On Mar. 17 هر چند او ناخوش بود او با حضور در خانه دوست-گرمایش مراسم در Mysuru با چهار همکاران دیگر.

On Mar. 19 او رفت و دوباره به پزشک خانواده که با انجام یک آزمایش خون و بعد او رفت و به یک بیمارستان که در آن او chest X-ray گرفته شد و او اعتراف کرد که به بیمارستان. On Mar. 22 یکی دیگر از X-ray انجام شد و روز بعد (Mar. 23) پزشکان تشخیص این بیماری ذات الریه گرفت و یک سواب نمونه. بعد به او گفته شد که آن می تواند COVID-19 و در Mar. 26 آن را تایید کرد به او که او تا به حال COVID-19 گرفته شده بود به تعیین COVID-19 بخش در K. R. بیمارستان.

تحت قرنطینه

P52 شده است درمان این بیماری در حال حاضر و او شده است توصیه می شود تحت قرنطینه و مشاهده است. او 27 ساله و پدر در قانون نیز مورد آزمایش مثبت است. در حال حاضر آنها بیش از حد مرخص شده و پس از نتایج آزمایش ثابت منفی است. “من خواندن بسیاری از مقالات و اخبار دیده می شود بسیاری از تلویزیون نشان می دهد که مقصر من برای گسترش این بیماری است. من صادقانه نمی دانم که چگونه من آن را کردم” او گفت: اخبار پورتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im