Mysuru تاپ کارناتاکا در COVID-19 آزمون در هر میلیون

میسور | No comments

بیماری تحت کنترل به عنوان وجود دارد تعداد بیشتری از موارد منفی اطمینان DC

میسور/Mysuru: در خبر است که به تمدید امید به Mysuru منطقه است که اعلام شده است به عنوان یک COVID-19 کانون توسط هر دو مرکز و دولت یک گزارش از وزارت بهداشت و رفاه خانواده در دولت کارناتاکا می گوید که Mysuru منطقه را در صدر دولت در تعدادی از تست های انجام شده در هر میلیون نفر است.

بر اساس این گزارش در میان 20 منطقه در کارناتاکا که گزارش COVID-19 موارد مثبت بیشترین تعداد تست در هر میلیون انجام شده است در Mysuru منطقه. بالاترین در Belagavi منطقه. وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد که Mysuru منطقه انجام 902 آزمون در هر میلیون در حالی که Belagavi انجام 162 آزمون در هر میلیون نفر است.

برای ثبت Mysuru ثبت 88 COVID-19 موارد مثبت (تجمعی) دوم بالاترین در کارناتاکا بعد از بنگلور شهری است که ثبت 101 موارد مثبت. در Mysuru به عنوان on Apr. 23 وجود دارد 55 فعال موارد و 33 نفر مرخص شده. همانطور که در رسانه ها و بولتن منتشر شده توسط Mysuru منطقه دولت تا دیروز (May. 23), 2,774 افراد آزمایش شده است و 2,686 نمونه اعلام شد منفی.

اجرای کامل دستورالعمل های مرکز

افسران بهداشت که در دانش از تست در Mysuru گفت: ‘ستاره میسور’ امروز صبح که Mysuru به طور کامل اجرا و دستورالعمل های صادر شده توسط این مرکز در مبارزه با این بیماری همه گیر. “در نامه و روح ما را اجرا COVID-19 موارد مثبت بررسی دستورالعمل های صادر شده توسط این مرکز و ما باید به سطح هدف از تست” نشان داد یک افسر.

در حالی که آزمایش ابتدا بیماران در معرض خطر (با تب و تنگی نفس و بیماری تنفسی و علائم سرماخوردگی) تست شده هستند و دوم خود را اصلی تماس با ما تست شده است. سوم متوسطه خود مخاطبین ترسیم و تست و اینها کم خطر بیماران. “ما در انجام تست های کلی جمعیت بر اساس در دسترس بودن تست کیت. تا کنون در Mysuru ما تست شده بیش از 3000 نمونه” افسر گفت.

در Mysuru نمونه تست شده در ویروسی تحقیقات و آزمایشگاه تشخیصی (VRDL) واقع شده در میکروبیولوژی بال میسور پزشکی دانشگاه و موسسه تحقیقاتی (K. R. بیمارستان) به رهبری دکتر Amrutha. نمونه از Mysuru, مندیا, Kodagu و Chamarajanagar تست شده در VRDL افسر اضافه شده است.

بیماری تحت کنترل

پرداختن رسانه ها افراد در شهرستان دیروز Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar گفت که Coronavirus بیماری تحت کنترل در Mysuru در حال حاضر به عنوان وجود دارد تعداد بیشتری از موارد منفی. این اطمینان کلماتی که آمده اند از فرد (DC) است که در خط مقدم COVID-19 نبرد در Mysuru به احتمال زیاد بیشتر به ارائه و آرامش را به ساکنان Mysuru.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت. ما تا کنون ثبت نام 88 موارد مثبت و 40 درصد از آلوده را بازیافت. 33 نفر مرخص شده. دو بيمار در ICU و از آنها بیمار شده و منتقل شده به بخش است. با توجه به این عوامل می توان گفت که اوضاع تحت کنترل است” او گفت:.

DC نشان داد که فرایند آزمایش از تمام کارکنان از ننجنگود مبتنی بر جايزه Generics تکمیل شده است. اما خود را به اولیه و ثانویه مخاطبین نیاز به آزمایش می شود. که تنها دو درصد ممکن است تست مثبت یا ممکن است. “300 نفر را بن قرنطینه در هتل های مختلف و لژ و بیش از 300 نفر نگه داشته شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه” DC گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>