Mysuru پلیس تشدید مستند نظارت

شروع سرکوب مستند evaders بلوک جاده های هشدار از طریق mikes

میسور/Mysuru: در یک اندازه گیری دقیق برای به اجرا درآوردن این مستند شامل Coronavirus گسترش Mysuru پلیس مسدود شده بسیاری از جاده ها برای جلوگیری از متخلفان سواری و یا رانندگی. آنها با تشدید نظارت و ساخت اعلامیه برای بازداشتن مردم از جسارت کردن.

“به عنوان بسیاری از مردم به خصوص جوانان را سرمایه گذاری بر روی موتورسیکلت یا اتومبیل به پرسه زدن در اطراف با وجود مستند ما مسدود شده بسیاری از جاده ها برای جلوگیری از متخلفان از بیرون آمدن برای شادی سواری” یک مقام پلیس گفت: ستاره میسور.

هر چند چند دسته از افراد معاف از مستند با تصویب مقررات منع رفت و آمد به رفت و آمد آنها به عنوان در خدمات ضروری و یا لوازم صدها نفر دیگر هنوز بیرون آمدن از خانه برای تفریح سوار و یا رانندگی در جاده های خلوت با پمپاژ آدرنالین خود را.

“ما بسیاری از جاده ها مسدود شده و ارسال شده به پلیس و پلیس برای جلوگیری از متخلفان از بیرون آمدن از خانه های خود و یا آپارتمان در وسایل نقلیه خود را و افراط در کشیدن مسابقه و یا زوم با سرعت بالا به عنوان جاده ها تقریبا خالی است. بسیاری از متخلفان شده اند در این قانون جریمه و وسایل نقلیه خود را ضبط ،

پلیس باید سنگر تمام جاده ها در Vijayanagar 1 و 2 مرحله Nazarbad, Janata ناگار Kuvempunagar, J. P. ناگار Jayalakshmipuram, Srirampura 2 مرحله و سردار وللبه داداش پاتل نگر 2 مرحله که در آن COVID-19 موارد مثبت ترسیم شد و در حال نگه داشتن یک ساعت مچی.

در ضمن زیر 12 موارد مثبت ساکنان Ashokapuram, Jayanagar, Hebbal, Lokanayakanagar, Raghavendranagar, Mathuranagar, B. M. سری ناگار Metagalli, Nazarbad, Medar بلوک و دیگر مناطق را به طور داوطلبانه مسدود تمام اتصال جاده به جاده اصلی در مناطق خود با قرار دادن سنگ های بزرگ آجر و بوته خار در سراسر جاده ها محدود کردن حرکت وسایل نقلیه.

پلیس نیز مسدود شده و تمام جاده های اصلی در شهرستان هستند و تنها اجازه می دهد وسایل نقلیه حامل کالاهای اساسی, دولت, خدمات پرسنل و کارکنان رسانه, صفحه اصلی, وسایل حمل و کسانی که رفتن به بیمارستان و پزشکی, فروشگاه ها.

پلیس دیده می شد سوال کسانی که یافت شد نه با پوشیدن ماسک و درخواست آنها را به پوشیدن ماسک به عنوان سهل انگاری خود را به اثبات هزینه به دیگران از جمله اعضای خانواده خود است.

به نظر می رسد حتی خورشید جلوگیری مردم از بیرون آمدن از خانه های خود. شدت گرما مجبور است مردم را به ماندن در داخل خانه بین 12 ظهر تا غروب آفتاب است. مردم در حال حاضر دیده می شود راه رفتن به فروشگاه های نزدیک به خرید کالاهای ضروری خروج وسایل نقلیه خود را در خانه.

هشدارهای دستورالعمل صادر

پس اجرای سختگیرانه تر از مستند, قوانین پلیس در حال صدور دستورالعمل و هشدار از طریق آدرس های عمومی و سیستم مجهز به Garuda و PCR وسایل نقلیه.

پلیس در حال آموزش عمومی در مورد حرکت وسایل نقلیه تا 12 ظهر و جلوگیری از حرکات غیر ضروری و همکاری با آنها در جلوگیری از گسترش Coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im