حرکت را از خطر را در مسیر

زسان | No comments

من هرگز فراموش نخواهم کرد زمانی که من در اواخر 20s. آن را ماه نوامبر سال 1980 هنگامی که آنچه شناخته شده به عنوان چشم انداز آتش که تعیین شده بود توسط ناشناخته عمدا ایجاد حریق از طریق swaths بزرگ سان برناردینو محله. در آن زمان است. من کار به عنوان یک عکاس خبری آزاد و به من اختصاص داده بود توسط یک مجله به بیرون رفتن و گرفتن عکس از ویرانی.

و آن ویرانی. کل محله بودند وارد — منظورم به زمین. خانه بعد از خانه پس از خانه به طور کامل از دست داد. چیزی جز ویرانی. و حدود سه یا چهار خانه در هر بلوک به طور کامل دست نخورده به دنبال حقیقی و کاملا خارج از محل در میان خرابه.

و من متوجه چیزی. هر یک از بکر دست نخورده خانه ها در یک چیز مشترک بودند: آنها در همه حال و سرامیک کاشی سقف. این مهم است زیرا آتش سوزی رانده باد. هنگامی که یک خانه در حال سوختن است آن را پرتاب جرقه و اون سوی خاکستر سوخته. و کسانی که گرفتار باد و سفر از خانه به خانه. در حال حاضر اگر آنها یک دیوار و یا یک پنجره آنها گزاف گویی کردن و رایت کردن. اما اگر آنها به زمین در یک لرزش سقف آنها را نگه دارید و قبل از شما آن را بدانید یکی دیگر از خانه اگر به طور کامل وارد. و به هر دلیل در آن زمان لرزش سقف همه خشم که در بخشی از جهان است.

نظر من ساده است. شما نمی دانید که وجود دارد رفتن به یک آتش, اما هنگامی که وجود دارد شما می توانید پیش بینی با یک مقدار عادلانه از یقین (100%!) که در یک منطقه خشک سانتا آنا آب و هوا و بادها آن را برای رفتن به یک رویداد مهم است. بنابراین اگر شما آماده برای آن را قبل از آن اتفاق می افتد. اگر شما یکی از خوش شانس چند. اگر نه, شما می توانید از دست دادن همه چیز است.

من اعتقاد دارم که بیشتر مربوط به سوال مطرح شده توسط این رویداد است تا به حال شما از طریق این رفته را بازسازی شما با یکی دیگر از سرو سقف ؟ بسیاری از مردم بود. به شکل.

در حال حاضر ما درگیر در یک آتش سوزی از نوع مختلف. یکی نیست که پایبند به هیچ قوانین برقرار شده است. یکی که کاملا ناشناخته است. و که باعث می شود آن را حتی ترسناکتر. برای این یکی ما آماده نیست حداقل نه به اندازه کافی اما پس از ما در نهایت نمیفهمد چگونه شدید و خائنانه این بیماری همه گیر است که ما شروع به اقدامات دفاعی.

ما شروع به ماندن در خانه. ما ایستاده دورتر از هر یک از دیگر در حال حاضر. ما شستن دست ما خیلی بیشتر در حال حاضر. ما دیگر در جمع جمعیت از هر اندازه. بسیاری از ما در حال کار از خانه. و بسیاری از, غم انگیز, خارج از شغل و نیاز به کمک. حتی بیشتر غم انگیز برخی از مردم هنوز هم آن را باور نمی کنید واقعی یا این که رفتار خود را در این زمان می تواند نابود دیگر زندگی به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

اما بسیاری از ما در تلاش برای انجام کاری. ما نه فقط نشستن در اطراف در حال انتظار برای این بیماری وحشتناک برای گرفتن با ما. هستند ما زیاده? احتمالا این که ما چگونه سیمی. مبارزه یا پرواز یک غریزه است که باعث شده است در حال حاضر. به عنوان انسان بدوی ما معمولا تا به حال یک دوم تقسیم به تعیین که راه ما برای رفتن. احساس من این است که در اکثر موارد پرواز غالب بود و مبارزه تنها به کار هنگامی که پرواز یک گزینه نیست. من نمی دانم که این حرف منطقی به نظر می رسد به من.

هستند ما زیاده? زمان خواهد شد بگویید. در زمان ناشناخته خطر به خصوص خطر است که به نظر می رسد کشنده به نظر می رسد عاقلانه است که ما گمراه در کنار احتیاط.

قطعا بیشترین تاثیر مخربی دیگر از از دست زندگی که این تا به حال ما در کل کشور و جهان شده است در اقتصاد جهانی و بازارهای سهام. این است که احتمالا آنچه که برای طولانی ترین مدت تاثیر بر همه ما و به طور بالقوه می تواند آسیب دائمی.

و آنچه را که شما انجام می شود برای کاهش آسیب انجام می شود به سرمایه گذاری های ما? آیا شما نقل مکان کرد و هر از پول خود را به پول نقد ؟ آیا شما گرفته یک موقعیت دفاعی? و یا شما فقط سوار میشه ؟ اگر چنین است چرا ؟ اگر آن را حس می کند به دفاعی عمل و خارج شدن از مسیر این بیماری خود را, چگونه آن را حس برای انجام کاری به خارج از راه مالی قتل عام است ؟

اگر شما بودند به تماس با یک متخصص در بیماری و بپرسید آنچه شما باید انجام دهید برای کاهش شانس خود را از آلوده شدن شما می توانید یک لیست کامل از چیزهایی به انجام است. پس چرا اگر شما تماس با یک “متخصص” در مورد مسائل مالی خواهد این حس را به شنیدن “فقط سوار آن را”?

ما فکر نمی کنم. ما آن را باور می کند فقط به عنوان آنجا که می توانید از راه بازار قتل عام به عنوان نشانی از آن را به خارج شدن از راه ویروس خود را. نه فقط ویروس اما هر “black swan” رویداد مانند سال های 2002 و 2008. چون ما می دانیم که آنها می رویم به اتفاق می افتد, ما فقط نمی دانم زمانی که.

چگونه ما آن را انجام دهیم ؟ ما شروع با تعیین آنچه ما می خواهیم پول ما را برای ما انجام دهد. ما را شناسایی کرده اند سه نوع رایج از نیازهای پولی: نقدینگی درآمد و رشد. هنگامی که ما می دانیم که آن را آسان به کشف کردن آنچه ما می خواهیم از هر. نقدینگی نیاز به ایمنی و در دسترس بودن. وجود دارد هیچ جایی برای خطر است. درآمد نیاز به تضمین امن رشد قابلیت اعتماد و اطمینان و دوام. این هم باید عاری از خطر است. رشد نیاز به بازگشت و با بازده می آید خطر است. اما نه فقط هر مقدار از خطر — تنها مقدار شما قادر به رسیدگی 95% از زمان.

و برای دیگر 5%? برای این است که ما یک سرمایه گذاری, سیاست نوشته شده و آسان به درک.

در حال حاضر شما در حال خروج از مسیر فاجعه است. هنگامی که زمان هایی از این رول در اطراف شما می دانید که شما باید به اندازه کافی نقدینگی. شما می دانید که درآمد شما ثابت باقی می ماند و قوی است. و شما می دانید دقیقا چه باید بکنید با بازار خود را مبتنی بر دارایی.

چشمان خود را ببندید و تصور کنید که چگونه آن را احساس می کنید در حال حاضر. در حال حاضر چشم خود را باز کنید و انجام کاری درباره آن.

استفان کلی است که یک رهبر شناخته شده در درآمد بازنشستگی برنامه ریزی است. واقع در Nashua, NH او خدمات بوستون و نیوانگلند مناطق. او نویسنده پنج کتاب از جمله “به من بگویید هنگامی که شما در حال رفتن برای مردن” که در معاملات با مشکل ناشناخته دوره ایجاد برای برنامه ریزی بازنشستگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>