حرکت بیش از UC برکلی; 10 دلیل که چرا UCLA آمریکا #1 مدرسه

کالج مگزین | No comments

شما لازم نیست به یک خرس یا یک خرس – و یا حتی یک غرب-ذخیره که برای ماده – بدانید که UCLA و دانشگاه برکلی شده اند و مبارزه با آن را برای موقعیت ‘بهترین مدرسه دولتی در این کشور برای چند سال گذشته. در حالی که رسمی کالج رتبه بندی صفحات به نظر می رسد نیست به را تشکیل می دهند ذهن خود را تعویض بین دو مانند یک اشتباه شرکت کننده در یک واقعیت نشان می دهد قدمت من جواب جامد برای شما.

اینجا چرا UCLA ادعای حق پیروزی دست پایین.

1. اول ایمنی مردمی

giphy.com

در حالی که برکلی جای تعجب نیست باعث می شود آن اقامت در این شهر کوچک که با آن سهام آن نام UCLA است tucked دور در لذت وستوود یک محله شناخته شده برای آن خوشمزه Diddy Riese کوکی ها و دلربا فیلم premiers. به هر خرس که می بالد در مورد کاهش اجاره در برکلی من می خواهم به نقطه چقدر ایمنی محله مانند وستوود ارائه می دهد. بله دومی ممکن است یکی از گران ترین کدهای پستی در کشور اما هی شما نمی توانید یک برچسب قیمت بر روی ایمنی. با نرخ جرم و جنایت 38% پایین تر از میانگین ملی وستوود خود را ثابت می کند که بدون شک یکی از بهترین محله برای زندگی در بزرگسالان جوان تازه از مادر آشیانه. در ضمن برکلی یکی از بالاترین نرخ جرم و جنایت در سراسر کشور در تاریخ همتراز با شهری شهرستانها دو برابر اندازه آن است. “در برکلی وجود دارد هشدار برای سرقت های مسلحانه, سرقت و تشدید حمله در یک هفته اگر نه دوبار اساس” UC برکلی دوم Rishi Chandran گفت. “و کسانی که فقط به موارد گزارش شده است. در حال حاضر من حتی نمی چشمک زدن زمانی که من دیدن یک هشدار است.” بنابراین نگه داشتن پنجاه و شما صرفه جویی در ماه آینده اجاره نزدیک و اسپری فلفل نزدیک تر زمانی که شما در برکلی است. و حتی نمی فکر می کنم در مورد در جریان است که انفرادی نیمه شب کوکی اجرا شود.

2. مواد غذایی, چه مواد غذایی

Emma Stone saying "ugh, yum!"
giphy.com

یک چیزی که حتی سخت ترین منتقدان نمی تواند کمک کند اما توافق شامل deliciousness از دانشگاه UCLA در دانشگاه ناهار خوری. صفحه اول سلامت با مضمون سالن ناهار خوری در کشور UCLA به طور مداوم طول می کشد کیک به عنوان #1 در این کشور برای مواد غذایی در هر عمده کالج رتبه بندی سایت و مهربانی شما ارائه می دهد یک گناه-رایگان برش بیش از حد. و برکلی? خوب برکلی نیست و کاملا آن را به بالا 10. بله هر دو دانشگاه باید چهار اصلی سالن های غذاخوری در, اما من حدس می زنم تعدادی از گزینه های کاملا نمی تواند ماسک کیفیت مواد غذایی خود را. دانشگاه برکلی سالن های غذاخوری در بیشتر نفرت از عشق در اینترنت از کسانی که تلاش کرده اند و طعم (و cringed در) غذایی. یک طرف دیگر بسیاری از UCLA شام می تواند به توقف احساساتی در مورد خلاق چهار نان در B-بشقاب و دهان آبیاری پیتزا در Covel. این که آیا شما در نظر خودتان را به کاری علاقه مندان و یا یک تاکو-عاشق UCLA شما پوشانده شده است. “ب-صفحه واقعا یک نجات دهنده زندگانی برای من! UCLA دانشجوی سال دوم Shreesh Agrawal گفت. “نه تنها آن را دارای بیشترین سالم و تازه و غذاهای ابتکاری اما این غذا بسیار خوشمزه و با وجود اینکه خیلی مغذی است. من دوست دارم که آن را تا به چیزی برای همه–آیا توان سبزترین سالاد و یا خوشمزه ترین دسر برای ارضای خود را در اواسط هفته هوس.” تعجب مادر خود را با عشق تازه کشف شده برای سبزی در روز شکرگزاری پس از بروکسل جوانه quesadilla در B-صفحه باعث می شود شما یک تبدیل. به من بگویید خرس آیا هر یک از شما سالن های غذاخوری در آن بسیار امضای خود کتاب آشپزی

3. خوابگاه Dreamin’ و کالیفرنیا Livin’

Dorms UCLA
giphy.com

زندگی در خوابگاه قطعی اشکال عظیم بخشی از کالج تجربه. شما می خواهید مطمئن شوید که شما در واقع مانند خوابگاه خود را به دلیل که در آن شما در حال رفتن به صرف اکثریت از وقت خود را, مهم نیست که چقدر از یک پروانه اجتماعی با شما تماس خودتان. UCLA تضمین هر ورودی دانشجو سه سال تمام از در پردیس مسکن نشان میدهد که به عنوان یک موهبت بزرگ با توجه به چگونه آپارتمان های گران قیمت در وستوود می توانید دریافت کنید. از سوی دیگر به دلیل بدنام مسکن بحران برکلی را تضمین نمی کند مسکن برای هر کسی که حتی دانشجویان سال اول. چه کسی می خواهد که باید به مقابله با اضافی درد شکار آپارتمان در حالی که ساخت این پرش بزرگ از دبیرستان به دانشگاه ؟ علاوه بر این در خوابگاه زندگی می کنند شما را با ارائه فرصت مناسب برای دیدار با مردم و دوستان. من در آینده هم اتاقی و برخی از بهترین دوستان من در هفته اول زندگی در محوطه دانشگاه–و من مطمئن هستم که بسیاری از برونز می توانید موافقت کنید. همه دانشگاه UCLA در پردیس مسکن جمع شدن با هم به آنچه ما تماس بگیرید ‘تپه” اما برکلی انتخاب برای شما تقسیم و توزیع آن گزینه های مسکن در اطراف پردیس اصلی مانند بی رحمانه شکسپیر پادشاه. با توجه به نحوه سایه محله به نظر می رسد این فرد تفکیک تنها در خدمت به جلوگیری از حلق آویز کردن در دوستان خود را’ خوابگاه خیلی دیر است. این نوع غم انگیز است که مادر خود را ممکن است به شما در تنظیم یک سخاوتمندانه تر مقررات منع رفت و آمد از کالج خود را خواهد. راه بد برکلی راه بد.

4.”ما قهرمانیم هیچ وقت بازنده…”

joe bruin dancing
giphy.com

آیا شما می دانید که هنگامی که فردی مرکوری نوشت: “ما قهرمانیم” او بود صحبت کردن در مورد دانشگاه UCLA دو و میدانی بخش? نه واقعا اما او نیز ممکن است شده اند. با عظیم 118 تیم NCAA عنوان را به نام خود UCLA ادعا را به عنوان دانشگاهی با بیشترین ملی بخش 1 پیروزی دوم تنها به دانشگاه استنفورد. و اجازه دهید فراموش نکنید که استنفورد به حال چهل سال سر آغاز بر ما. در ضمن برکلی یک بار دیگر مسیرهای پیاده روی در 10th محل. و اجازه دهید آن صورت حتی وفادار ترین خرس را پیدا خواهد کرد برکلی-UCLA football رقابت از نوع سخت را به طور جدی هنگامی که آنها متوجه برونز را به دست آورد 54 از 90 سر-به-سر منطبق است. بله برکلی ممکن است برنده گذشته رو کردن اما من فکر می کنم این اعداد برای خود صحبت می کنند. و من ذکر UCLA رتبه بسکتبال مردان تیم رتبه 2nd به برکلی 10هفتم است 2019-2020 فصل Pac-12 کنفرانس? محدود به نه فقط مردان تیم زنان تیم بگویید یک داستان مشابه: UCLA ژیمناستیک زنان تیم به پایان رسید در این فصل در 3rd موقعیت در حالی که خرس در آمد در 8th. این که آیا شما در نظر خودتان را متولد و ورزشکار و یا به سادگی یک college sports fan خندق آبی تیره برای دانشگاه UCLA فندک رنگ و شروع به تمرین 8-clap چرا که شما نیاز به آن را در بازی بعدی.

5. ژاکت آب و هوا ؟ بهتر است آب و هوا

UCLA beach weather
giphy.com

لس آنجلس تداعی تصاویر از آبی و آفتابی آسمان و کامل تصویر درخت نخل-خیابان صف در حالی که برکلی باعث می شود فکر می کنم یکی از…تظاهرات? هنگامی که به دنبال به جذب برخی از این مارک کالیفرنیا آفتاب و کار هالیوود-شایسته au naturel قهوهای مایل به زرد UCLA است این محل می شود. یک درایو 20 دقیقه ای از معروف سانتا مونیکا, ساحل, شما همیشه فقط یک $1.50 سوار اتوبوس دور از دریا-نسیم بوسه و sandcastles. و فراموش نکنید که تازه churros. بیشتر از آن را نمی جغرافیا نابغه به می دانم که برکلی نشسته هیچ جا به عنوان نزدیک به ساحل به عنوان UCLA و از این رو دانش آموزان باید برای پیدا کردن راه های دیگر برای تحمل خود را زمانی که بهار بازدید. اگر شما تا به حال به بطری کردن دو دانشگاه به امضا بوی دانشگاه UCLA خواهد بود آفتاب مایع و برکلی خواهد بود, خوب, علف های هرز. “من همیشه انتخاب های گرم و آفتابی LA روز بیش از yearlong ابری دل تنگی در برکلی است.” دانشجوی سال دوم UCLA دیانا کانینگهام گفت. “دانشجویان همیشه در اطراف دانشگاه UCLA در نظر گرفتن استفاده کامل از آب و هوا LA–پردیس است که همیشه وزوز با فعالیت و زندگی است. به علاوه نزدیکی سواحل ارائه مناسب پناه از کلاس!” این واقعیت است که امریکا نمی پشیمانی او تصمیم به رد پیشنهاد از برکلی حلقه روشن است. بله مطمئن برکلی احتمالا دریافت بیشتر سخاوتمندانه نمایش افتد اما کسی که حرکت می کند به کالیفرنیا به تجربه فصل? وجود 49 کشورهای دیگر برای آن است. به خوبی 48–من فکر نمی کنم فلوریدا می شمارد.

6. قرار دادن Piggy-Bank دور دانشگاه UCLA مهربان در جیب

little girl shaking piggy bank
giphy.com

حدود 48 درصد از دانشجویان جدید در دانشگاه برکلی دریافت کمک های مالی در بعضی از فرم. قابل توجه درست است ؟ اما مقایسه کنید که به UCLA ارائه می دهد که 55 درصد از آن بدن دانش آموز کمک های مالی. با توجه به این که دومی دارای بیش از یک هزار دانش آموزان بیشتر از سابق که بسیار شسته و رفته. در بالا از آن برکلی نیز همواره بالاتر شهریه برای هر دو در دولت و خارج از دولت دانشجویان ساخت آن را یکی از گران ترین UCs برای حضور در. با یک دانشجو-به-دانشکده نسبت 20 به 1 به دانشگاه UCLA 18-به-1 یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب که در آن همه دلار اضافی می رویم. اگر شما به UCLA شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول برای شهریه منحط شام, سفر به سانتا مونیکا یا به ریخت و پاش در یک بهتر است در آپارتمان گرم و نرم به یک خانه دور از خانه.

7. همه کار و هیچ بازی باعث می شود Oski کسل کننده خرس

seth myers saying "boring"
giphy.com

با توجه به این که UCLA و برکلی هستند و هر دو بسیار گزینشی دانشگاه با پذیرش نرخ 12% و 16.8 درصد در سال گذشته به ترتيب هر دو دانشگاه بدون شک آموزش برخی از درخشان ترین در کشور است. اما بیا حتی overachievers نیاز به یک استراحت. به یاد داشته باشید نیوتن در بر داشت خود را سرد زیر یک درخت وقتی که او را کشف جاذبه. در آینده در شماره دو برای بهترین زندگی دانشجویی برونز تجسم زندگی اثبات این که ناقلا-شلوار نیاز نیست که کل خسته کننده است. در واقع UCLA دانش آموزان شهرت تجسم یک ‘work hard, play hard نگرش ماهرانه متعادل مدرسه خود را با خرابی. بخشی از این شده است نسبت به مدرسه در حال اجرا در سه ماهه سیستم است که می تواند هر گونه خرس در ترم سیستم میلرزد. اگر چه کوتاهتر چهارم معنی هیچ تمایز روشن میان ترم و پايان فصل آنها واقعا کمک به عادی سازی امتحانات به عنوان یک فعالیت روزمره کاهش این نوع پایان ترم پارانویا که بازدید برکلی بچه ها زمانی که آنها متوجه نهایی در حال صعود نزدیک تر است. “من فکر می کنم که هر دو مدارس رقابتی طبیعت اما در راه های مختلف; دانشگاه UCLA رانده است سه ماهه سیستم توسط همسالان” UCLA دوم مانسا کریشنا گفت. “پس از UCLA را نه در ترم سیستم مانند برکلی برونز به زور گرفتن هر قطره از وقت خود را در کالج–که به نوبه خود به ما انگیزه به کار سخت و بازی سخت تر. من فکر می کنم این کار سخت است/بازی سخت فرهنگ بزرگ است زیرا آن را به ما می آموزد برای مقابله با فشار زمان به شیوه ای سالم –UCLA اثبات است که شما نمی نیاز به سازش با داشتن سرگرم کننده به خوبی حفظ معدل!”

8. همه را دوست دارد ریموند UCLA

ucla basketballer flexing muscle
giphy.com

UCLA همواره بیشترین اعمال شده به دانشگاه. نه تنها در ایالات متحده بلکه در کل جهان. بله شما که راست UCLA دریافت بیش از 100 ، 000 برنامه های کاربردی در هر سال حدود 20,000 بیش از هر دانشگاه دیگر. این نشان می دهد که دانش آموزان از سراسر جهان تشخیص UCLA بالقوه و نمایش تمایل به بوسیله اسباب گردنده از دیگران بزرگ (به عنوان مثال هزینه های بین المللی) برای تبدیل شدن به یک خرس. نه تنها UCLA دریافت مقدار زیادی از عشق اما آن را نیز به متقاضیان حق بازگشت. همراه با آن متنوع بدن دانش آموز UCLA ثبت نام بیشتر انتقال دانش آموزان از هر یک از آن خواهر UCs. علاوه بر این حدود یک سوم کامل از Bruin خانواده متشکل از دانشجویان نسل اول در حالی که تنها حدود 26 درصد از خرس شناسایی به عنوان نسل اول. “من انتخاب UCLA اولا با توجه به اصلی. برکلی ارائه نمی دهد عمده ای در ارتباطات و فقط رسانه های مطالعات” UCLA junior و بین المللی دانشجویی Kar مون Lok گفت. “در بالا از آن, پس از بازدید از UCLA برای اولین بار قبل از انتقال من در بر داشت که وجود دارد چیزی در مورد این مدرسه که واقعا به من صحبت کرد–من عاشق, پر جنب و جوش, رو به آفتاب, و, مثبت, محیط, نه به ذکر است این معماری زیبا! در حال حاضر با وجود زندگی در لا به مدت 2 سال قبل از این (کالج) من عاشق این شهرستان بیش از همه دوباره تشکر به UCLA.” منظورم این است که اگر از 20 ، 000 دانش آموزان در هر سال رویایی از فارغ التحصیل شدن در نور آبی بیش از, تاریک, شما نمی توانید فقط رد شدن از آن به عنوان یک مورد علاقه-رنگ چیزی.

9. مبادله برکلی عینک طراح سایه

girl swatting because its hot
giphy.com

این مواد غذایی نه تنها چیزی در UCLA که شما یاوه سرایی کردن. آماده برای ریختن ‘برکلی عینک’ هنگامی که شما حرکت جنوب به دلیل UCLA انواع آب نبات چشم. شاید آفتاب در طول سال و یا نزدیکی به بورلی هیلز ادعای مسئولیت بیش از این اما دانشجو-بدن در اینجا غیر منتظره و جذاب به نظر می رسد. من می دانم که مادر بزرگ خود را و مطمئن باشید شما که زیبایی در چشم بیننده پشت در مدرسه هنگامی که شما را اذیت محبوب بچه ها برای داشتن یک تنبل-چشم باک-دندان ها و چند رنگی پرانتز اما اجازه می دهد تا واقعی: برخی از مردم فقط نگاه غیر قابل انکار modelesque. لس آنجلس تناسب اندام, فرهنگ و بی نظیر عشق به آب سبز هنگامی که زوج با شهر مد فوق العاده-forwardness, واقعا نگه می دارد دانش آموزان خدمت خود را در یک بازی در همه زمان ها. به علاوه در حال اجرا به بالا و پایین بی پایان پرواز از پله ها در پردیس ممکن است صدمه دیده مچ پا خود را کمی در ابتدا, اما نگه داشتن آنها به دنبال درجه یک. به هیچ وجه من و گفت که برکلی فاقد عرضه heartthrobs و نه رد کل بدن دانش آموز به عنوان یک دسته از ترول-اجنه چرا که نه تنها بی رحمانه بلکه به شدت نادرست است. من فقط نمی تواند کمک کند اما تاکید می کند که آنها آن تماس بگیرید برکلی عینک و نه “UCLA عینک’ به یک دلیل-riiiight?

10. G(قدیمی)en خرس ؟

Simpson Snoring
giphy.com

اجازه دهید فراموش نکنید که UCLA شده است در اطراف از سال 1919. بله درست است–خوب 52 سال جوانتر از برکلی و در حال حاضر آن را به یک اجرا برای پول خود را. آنچه را که شما بخواهید ؟ خوب برکلی بود سعی کنید آن را به بهترین سطح به چوب پا و سفر ما بیش از زمانی که ما شروع به گرفتن اولین گام خود را. UCLA بنیانگذار ارنست مور صحبت کرد و با صراحت در مورد چگونه به خصومت از اصلی دانشگاه کالیفرنیا ساخته شده او را احساس درماندگی و تنهایی در حالی که تلاش برای ایجاد یک دانشگاه ضروری از ابتدا. در عین حال با توجه به حمایت از پدر و مادر خود دانشگاه و بودجه محدود از دولت UCLA رونق گرفت و در حال حاضر تبدیل به یک واقعی نام خانواده. دانشگاه UCLA داستان موفقیت باید یک درس برای هر متکبر خواهر و برادر بزرگتر وجود دارد که رنج و عذاب خود را برادر کوچک به دلیل یک روز کمی جوی ممکن است تبدیل به ثروتمند و مشهور است و پس از آن بی درنگ حاضر برای به اشتراک گذاشتن ثروت خود را با شما از آنجا که شما در عمل چیزی کمتر از بی رحمانه به او در حال رشد است. برکلی به ما نشان می دهد که “قدیمی تر نیست همیشه برابر عاقلانه تر است.” و هیچ نمی استفاده کنید که یکی بر پدر خود را. به یاد داشته باشید که تنها افرادی که مایل به احساس بهتری در مورد خود موهای خاکستری و چین و چروک به نوبه خود به عبارت “سن فقط یک عدد” به راحتی. برکلی با تمام احترام من فکر می کنم شما نگاه کمی wrinkly; از آن زمان به قبول است که شکوه و عظمت خود را روز به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>