MLB ارائه می دهد بازیکنان 80 درصد از سرشکن حقوق 72-بازی فصل

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را در حال حرکت و نزدیک به یک معامله و یا به کمیسر راب مانفرد سفارش کوتاه فصل بدون توافق.

MLB بازیکنان ارائه 80 درصد از آنها سرشکن حقوق و 72-برنامه بازی آغاز ژوئیه 14 در تلاش برای شروع این بیماری همه گیر تاخیر فصل با توجه به جزئیات این پیشنهاد به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

بازیکنان خواهد دریافت 70 درصد از آنها سرشکن حقوق در طول فصل به طور منظم و بقیه برای تکمیل postseason تحت MLB طرح با توجه به این اتحادیه در روز جمعه.

“این نشان دهنده نهایی ما پیشنهاد 72-بازی فصل” معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه ای به اتحادیه کننده ارشد بروس مایر که به دست آمده توسط AP. “شما باید اجازه دهید ما می دانیم تا پایان روز 14 ژوئن که آیا بازیکنان تمایل به قبول آن است.”

تیم خود را قطع پیشنهادی برنامه در هر زمان آنها را با توجه به تقویم تمایلی به تاخیر سری جهانی در ماه اکتبر گذشته. چرا که حقوق مرتبط با بازی ها, مجموع پرداخت برای سال کاهش می یابد به عنوان زمان می رود توسط.

بازیکنان آخرین پیشنهاد روز سه شنبه برای یک 89-بازی فصل به طور منظم در سرشکن پرداخت. این اتحادیه گفت: آن را به تشکیل یک تماس از بازیکنان به بحث در مورد آن پاسخ اما بازیکنان بارها و بارها گفته اند که آنها قصد ندارم به حرکت کردن موضع خود را به صورت کامل سرشکن پرداخت.

“صاحبان” کل استراتژی از ابتدا بوده است این. بازی به عنوان چند فصل به طور منظم بازی که ممکن است به محدود کردن بازیکن هزینه به عنوان آنجا که ممکن است” سینسیناتی پارچ ترور بائر توییتی. “بازی به عنوان بسیاری از postseason بازی که ممکن است به درایو درآمد به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است. آنها بیش از خوشحال به بازی تنها 50 بازی. … چرا بازیکنان بازی های اضافی 24 بازی به صورت رایگان و بار اضافی خطر آسیب?”

MLB پیشنهاد کرد که بازیکنان بود در مورد تضمین $1.27 میلیارد دلار در حقوق از جمله پیش بینی شده به دست آورده پاداش افزایش مجموع به $1.45 میلیارد اگر postseason به اتمام است. این اتحادیه پیشنهاد خواهد بازیکنان را تضمین $2.25 میلیارد دلار است.

قبل از coronavirus باعث باز شدن روز به عقب رانده شود از مارس 26 حقوق تعیین شده بود به مجموع 4 میلیارد دلار. هر طرف شامل 50 میلیون دلار postseason استخر.

بازیکنان باید اصرار آنها دریافت 100 ٪ از آنها سرشکن حقوق و شرایط دو طرف توافق کردند تا در ماه مارس است. اما MLB گفت: اتحادیه که بازی در خالی ballparks بدون دروازه درآمد خواهد باعث از دست دادن $640,000 برای هر اضافی بازی بازی های برگزار شده است و تیم ها نمی توانیم 100% سرشکن پرداخت. این اتحادیه گفته است که شک و تردید MLB ارقام اما دریافت کرده است و نه کافی افشای مالی به یک ارزیابی کامل.

مانفرد تهدید کرده است که به طور یک جانبه تماس برای یک برنامه در حدود 50 بازی اگر تیم باید پرداخت 100% سرشکن حقوق. که تضمین کمتر از $1.25 میلیارد — به پیشنهاد جدید بدون postseason بخش است. اگر مانفرد می رود با یک طرفه طرح اتحادیه به احتمال زیاد خواهد تنظیم یک شکایت و امیدوارم که یک داور خواهد جایزه پول خسارت.

هر دو طرف می گویند که آنها موافق به گسترش برگشتی از 10 تیم به 16 در سال 2020 و 2021 اما یک توافق مورد نیاز است که به اتفاق می افتد. MLB است برای دریافت $787 میلیارد دلار از فاکس ترنر و ESPN در آن زمان postseason فرمت. گسترش برگشتی را ایجاد بازی های جدید به فروش کل بسته به نوع فرمت به توافق.

بیس بال بالاترین پرداخت بازیکن مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول می تواند تضمین $11.2 میلیون و فرصتی برای کسب درآمد $12.8 میلیون نفر تحت طرح جدید. آنها را دریافت $19,777,778 تحت اتحادیه طرح را از خود اصلی $36 میلیون حقوق این ماه و $11,111,111 برای 50 بازی در سرشکن پرداخت.

یک بازیکن در $563,500 حداقل تضمین شود $175,311 تحت MLB طرح با احتمال افزایش به $200,356. او را به $309,577 تحت اتحادیه پیشنهاد و $173,920 برای 50 بازی در فیلم سرشکن رای دادن.

علاوه بر این 50 میلیون دلار postseason بازیکنان در هر طرف پیشنهاد را در کامل بودن سهم به ارزش حدود 250.000 دلار برای جهان سری برنده و $170,000 برای بازنده است. به طور معمول, بلیط, صندوق postseason استخر.

MLB پیشنهاد کرده است که فعال فهرست اسامی گسترش به 30 برای دو هفته اول فصل 28 برای دو هفته آینده و پس از آن 26 برای بقیه سال. MLB همچنین پیشنهاد کرد هر تیم می تواند در حفظ و مجموع 60 بازیکن از جمله این گروه فعال نیست.

MLB ساخته شده است سه پیشنهاد شروع با 82-بازی, برنامه, on May 26, سپس برش به 76 روز دوشنبه و در حال حاضر کاهش و رطوبت بیشتر است. کول و ماهی قزل آلا هر اند در مورد تضمین $5.58 میلیون نفر تحت MLB را پیشنهاد اول و حدود 8.72 میلیون در سه ماهه دوم با شانس به دست آوردن $12.19 میلیون اگر postseason به اتمام است.

بازیکنان آغاز شده و در 114 بازی در 31 مه و کاهش یافته است به 89 روز سه شنبه.

“ما هنوز هیچ توجیهی برای پرداخت بازیکنان کمتر از یک روز کامل پرداخت برای یک روز کامل کار” مایر نوشت: به Halem روز سه شنبه در نامه ای به دست آمده توسط AP. “امتناع خود را به بازی هر بازی در اکتبر باقی مانده است بی دلیل و بی پناهی. شما می توانید بازی بازی بیس بال از آن و شما آن را مدیون خود را برای بازیکنان و طرفداران به انجام این کار. در میان چیزهای دیگر نگرانی در مورد موج دوم در اکتبر و نوامبر ظاهرا نمی خواهید برای متوقف کردن لیگ های دیگر از بازی در آن ماه.”

در حالی که دو طرف توافق کردند برای سرشکن پرداخت در ماه مارس آنها همچنین گفتند که شرکت در “حسن نیت” در مذاکرات بیش از بازی در خالی ballparks. Halem در نامه خود جمعه به یاد مایر که قبل از معامله مانفرد آماده شده بود به ورزش ارائه اجازه می دهد او را به حالت تعلیق یونیفرم بازیکن قرارداد پس از اعلام ملی اضطراری است.

“ارتباط می شود که بازیکنان باقی می ماند به هر مخالف بیشتر کاهش پرداخت است کاملا گمراه کننده است چرا که بازیکنان بودند هرگز به عنوان پرداخت می شود در وهله اول … زمانی که بازی نمی شد که به عنوان یک نتیجه از جریان ملی اضطراری” Halem نوشت.

بازیکنان می خواهند به گسترش به طور منظم فصل گذشته پایان آن برنامه ریزی شده در سپتامبر. 27 و عقب راندن جهان سری به ماه نوامبر است.

MLB گفت: از آن باقی مانده است مایل به تعلیق برای این offseason از دست دادن کار پیش نویس میدارد برای تیم های امضای واجد شرایط نمایندگی رایگان ترک این تصمیم “در انتخابات انجمن.” این را اولین بار از زمان رایگان agent عصر آغاز شده و در سال 1976 که عامل رایگان جبران خواهد بود کاهش یافته است اما این اتحادیه گفت: این هفته به آن علاقه مند بود.

هر دو طرف ابراز علاقه در استفاده از وجوه مشترک برای کمک به جزئی بازیکنان لیگ برتر که به احتمال زیاد به یک فصل و عدالت اجتماعی طرح.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید