از دست رفته سئول شهردار بدن یافت می شود پس از جستجو عظیم

توسط HYUNG-JIN KIM و کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — گمشده شهردار از کره جنوبی پایتخت گزارش درگیر در آزار و اذیت جنسی اتهامات مرده پیدا شد اوایل جمعه بیش از نیمی از یک روز پس از دادن دختر خود را-مانند پیام و سپس خانه را ترک گفته است.

پلیس گفت که آنها واقع در پارک برنده-به زودی بدن نزدیک یک رستوران سنتی در تپه های پوشیده شده از درخت در شمال سئول بیش از هفت ساعت پس از راه اندازی عظیم جستجو برای او.

دختر خود را به نام پلیس در روز پنج شنبه بعد از ظهر و گفت که پدرش به او داده بود “را مانند” کلامی پیام در صبح قبل از ترک خانه. او توضیح نداد محتویات پیام گفت: یک افسر در Seoul Metropolitan Police آژانس که مسئول عملیات جستجو.

پلیس گفت که آنها بسیج حدود 600 پلیس و ماموران آتش هواپیماهای بدون سرنشین و ردیابی سگ به searchfor پارک در تپه که در آن تلفن همراه خود را سیگنال گذشته شناسایی شده است. گفتند گوشی خاموش شد و وقتی که آنها سعی کردند به او تماس بگیرید.

دختر خود را به نام پلیس پس از او نمی تواند رسیدن به پدرش در تلفن سئول افسر پلیس گفت: درخواست گمنامی چون او مجاز به صحبت با رسانه ها در مورد این موضوع.

Kim Ji-داداش یک Seoul Metropolitan Government official گفت: پارک نمی آمد به محل کار در روز دوشنبه به دلایل نامشخص بود و لغو همه برنامه های خود را از جمله دیدار با ریاست جمهوری رسمی در سئول شهرستان سالن ،

دلیلی برای پارک ناپدید شدن روشن نیست. سئول-بر اساس SBS شبکه تلویزیونی گزارش داد که یکی از پارک دبیر شکایت کرده و با پلیس در شب چهارشنبه بیش اتهام آزار و اذیت جنسی مانند شماره تماس فیزیکی آغاز شد که در سال 2017. SBS گزارش که نمی استناد به هر گونه منبع گفت: وزیر امور خارجه گفت: محققان پلیس که نامشخص تعداد دیگری از کارکنان زن در Seoul City Hall دچار مشابه آزار و اذیت جنسی توسط پارک.

MBC تلویزیون انجام شده مشابه گزارش.

هر دو Seoul Metropolitan Police آژانس و دفتر گفت: آنها نمی تواند تایید گزارش.

افسر پلیس Lee Byeong-seok به خبرنگاران گفت که پارک بود و آخرین شناسایی شده توسط یک دوربین امنیتی در 10:53 صبح در ورود به تپه بیش از شش ساعت قبل از اینکه دختر خود را به نام پلیس به او گزارش شده است.

آتش افسر Jeong Jin-hyang به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه شب که امدادگران با استفاده از سگ به جستجو در مناطق خطرناک روی تپه.

پارک, 64, دیرین فعال مدنی و وکیل حقوق بشر انتخاب شد شهردار سئول در سال 2011. او در این شهر برای اولین بار شهردار به رای به یک سوم مدت در ژوئن 2018. یک عضو از رئیس جمهور مون جائه در حزب لیبرال دموکرات او در نظر گرفته شده است یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری در سال 2022 انتخابات است.

پارک عمدتا خود را حفظ فعال رنگ به عنوان شهردار انتقاد از آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در این کشور در حال رشد نابرابری های اجتماعی و اقتصادی و فاسد روابط بین کسب و کارهای بزرگ و سیاستمداران است.

به عنوان یک وکیل او اعتبار با برنده شدن در این کشور برای اولین بار آزار جنسی محکومیت. او نیز یک منتقد صریح از ژاپن استعماری دوران سیاست های کره جنوبی از جمله بسیج کره و دیگر زنان به عنوان بردگان جنسی به سربازان.

پارک همچنین تاسیس خود را به عنوان یک حریف شدید از سابق محافظه کار رئیس جمهور Park Geun-hye و آشکارا به حمایت از میلیون ها نفر از افرادی که آب گرفتگی خیابانهای شهر در اواخر سال 2016 و 2017 تماس برای فردی گری بیش از یک رسوایی فساد.

Park Geun-hye, یک دختر از اواخر استبدادی رهبر پارک چانگ هی شد به طور رسمی از حذف در مارس 2017 و در حال حاضر در خدمت یک دهه حبس در رشوه خواری و اتهامات دیگر.

سئول شهر از 10 میلیون نفر تبدیل به یک مرکز جدید از شیوع کروناویروس در کره جنوبی از این کشور کاسته آن سفت و سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. مقامات در حال تلاش برای ردیابی تماس های میان موج در موارد مربوط به کاباره ها, کلیسا, خدمات, بزرگ, تجارت الکترونیکی, انبار و درب-به-درب فروشندگان در سئول.

پارک برنده-به زودی یک مهاجم anti-virus کمپین خاموش کردن هزاران نفر از nightspots و ممنوعیت تظاهرات در عمده خیابان های مرکز شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو