توسط رابرت برنز

واشنگتن (AP) — ژنرال ارتش ، علامت Milley, ملت را بالا افسر نظامی اضافه شده به در حال حاضر فوق العاده ای تنش بین اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد او شده است می خواهم اشتباه به گشاد گشاد راه رفتن با مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته معترضان که پاکسازی شده بود و از لافایت مربع به یک عکس op در یک کلیسا.

Milley گفت: حضور خود را در مبارزه با خستگی به درگیری میان نژادی و بی عدالتی “ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

“من باید شده اند وجود دارد,” ستاد مشترک رئیس گفت: در اظهارات به یک دانشگاه دفاع ملی شروع مراسم.

Milley بیانیه به خطر انداخته خشم رئیس جمهور نسبت به هر چیزی اشاره انتقاد از رویدادهای او برگزار شده است. پنتاگون رهبران روابط با کاخ سفید حاضر شد و تنش پس از اختلاف هفته گذشته بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروهای فدرال برای سرکوب ناآرامی های مدنی باعث جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

پس از وزیر دفاع علامت Esper زدم که ایده استفاده از active-سربازان وظیفه در برابر شهروندان آمریکایی تهمت castigated او را در چهره به چهره نشست. و رئیس جمهور تا به حال تاول انتقاد برای او اولین وزیر دفاع ژنرال جیم Mattis پس از Mattis محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن لافایت میدان عمل است.

عمومی داد و بیداد زیر فلوید مرگ به ایجاد لایه های متعدد از تنش بین تهمت و ارشد مقامات پنتاگون. در عین حال یکی دیگر از اختلاف Esper و Milley اجازه دهید آن را شناخته شده از طریق سخنگویان این هفته که آنها باز به یک “دو حزبی بحث” از اینکه 10 پایگاه ارتش به نام مؤتلفه افسران ارتش باید تغییر نام داد و به عنوان یک حرکت جدا نظامی از نژادپرستانه میراث جنگ داخلی.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هرگز اجازه نمی دهد نام به تغییر ابتلا به برخی از در پنتاگون ،

دریایی سپاه در هفته گذشته نقل مکان کرد و جلوتر با ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه ارتش پرچم در آن پایگاه و نیروی دریایی این هفته گفت که قصد دارد ممنوعیت مشابهی برای آن پایگاه های کشتی و هواپیما. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه اظهار نظر علنی در آن حرکت می کند که نیاز نیست کاخ سفید یا کنگره تصویب.

رئيس جمهور در ژوئن 1 راه رفتن را از طریق پارک به مطرح با یک کتاب مقدس در یک کلیسا پس از مقامات با استفاده از اسپری فلفل و فلش چتری برای روشن تاریخی میدان و خیابان های اطراف آن تا حد زیادی از معترضان مسالمت آمیز نشان دادن پس از فلوید مرگ است. Milley نظر پنج شنبه شد اولین اظهارات عمومی در مورد پیاده روی با مغلوب ساختن پیشی جستن که کاخ سفید رسما به عنوان ریاست جمهوری “رهبری لحظه” شبیه به وینستون چرچیل بازرسی ناشی از بمب های آلمانی در لندن در طول جنگ جهانی دوم است.

Milley گفت: “من از حضور در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

“به عنوان یک سفارش لباس افسر این یک اشتباه بود که من آموخته اند و من صمیمانه امیدواریم که همه ما می توانیم از آن یاد بگیرند.”

پس از معترضان پاک شد دور مغلوب ساختن پیشی جستن led همراهان که شامل Milley, Esper دادستان کل ویلیام Barr و دیگران به سنت جان اسقفی کلیسا جایی که او برگزار شد تا یک کتاب مقدس برای عکاسان و سپس بازگشت به کاخ سفید است.

Esper نه علنا گفت که او اشتباه بودن با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن لحظه. او گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که زمانی که آنها در سمت چپ خانه سفید او فکر رفتن آنها به بازرسی آسیب در میدان و در کلیسا و معاشرت با سرباز گارد ملی در این منطقه است.

Milley مورد استفاده خود را شروع آدرس که ارائه شد به عنوان یک پیام ویدئویی در راستای اجتماعی فاصله با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس به افزایش این ماده در حضور او با مغلوب ساختن پیشی جستن در لافایت مربع است. او در معرفی این موضوع به مخاطبان خود از افسران نظامی و غیر نظامی مقامات در زمینه مشاوره از یک افسر ارتش و مبارزه با کهنه که صرف 40 سال ،

او گفت: تمام رهبران نظامی ارشد باید آگاه باشید که کلمات و اعمال خود را خواهد شد از نزدیک تماشا کردند.

“و من ایمنی نمی,” او گفت: با توجه به عکسی از او در میدان لافایت. “که موجب یک بحث ملی در مورد نقش ارتش در جامعه مدنی است.” او ابراز تاسف شده وجود دارد و گفت: درس گرفته شود این است که همه در لباس نه تنها سربازان بلکه شهروندان است.

“ما باید نگه دارید عزیز اصل از غیر سیاسی نظامی است که عمیقا ریشه در ماهیت جمهوری ما,” او گفت:. “در آن طول می کشد زمان و کار و تلاش, اما ممکن است مهم ترین چیزی که هر یک از ما می کند هر روز.”

Milley همچنین ابراز خشم خود را در Floyd قتل و خواست افسران نظامی به رسمیت شناختن آن به عنوان بازتابی از قرن ها از بی عدالتی نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

“آنچه ما می بینیم این است که سایه طولانی ما گناه اصلی در جیمز تاون 401 سال پیش,” او گفت: مراجعه به سال است که در آن برای اولین بار به بردگی گرفته آفریقایی وارد در سواحل استعماری ویرجینیا.

Milley گفت: نظامی ساخته شده است که مهم پیشرفت در مسابقه مسائل, اما بسیار و در عین حال به انجام از جمله ایجاد شرایط برای بزرگتر نسبت آفریقایی افسران به افزایش نظامی ارشد رتبه. او اشاره کرد که خدمات خود را به ارتش است فقط یک آفریقایی آمریکایی ژنرال چهار ستاره و ذکر است که نیروی هوایی است که در مورد به سوگند در اولین آفریقایی آمریکایی رئیس خدمات.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه حامیان دیابت لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: “در توافق با Milley نظرات – “در هر دو ماده و روح است.”

گراهام سابق نیروی هوایی وکیل در توییتر نوشت که Milley است “فوق العاده ای رهبر نظامی که درک سنت طولانی حفظ غیر سیاسی حزبی نظامی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو