کارگران مهاجر در K. R. نگر بازگشت به مکان های مادری

میسور | No comments

میسور/Mysuru: در مجموع 74 کارگران مهاجر در K. R. نگر taluk منطقه بسیاری از آنها از شمال کارناتاکا که گرفتار شده بودند در محل کار خود به دلیل در سراسر کشور مستندبازگشت به مکان های مادری خود در KSRTC اتوبوس روز یکشنبه با تشکر از تلاش های دولت های منطقه است.

با اتحادیه های دولت کاهش مستند محدودیت اجازه می دهد زده کارگران مهاجر در سراسر کشور برای بازگشت به مکان های مادری خود, دولت, رئیس, منشی, T. M. Vijay Bhaskar نوشته شده بود نامه ای به همه معاون کمیسیون امور خارجه برای ایجاد ترتیبات برای ارسال رشته کارگران مهاجر به مکان های مادری خود.

زیر جهت دولت های منطقه در روز شنبه ارسال می شود و در مجموع 74 کارگران مهاجر از جمله 10 زنانی بودند که در Bherya BCM خوابگاه پناهگاه کمپ در چهار KSRTC اتوبوس.

در حالی که دو اتوبوس رفتگان برای ویجیپورا یک اتوبوس بود برای کپپل-رایچور و دیگر برای بنگلور-کلار.

دولت های منطقه تضمین که خروج کارگران مهاجر عینک ماسک صورت و دستکش دست و اجتماعی فاصله به دنبال داشت در تمام طول سفر تنها با یک کارگر مجاز به نشستن در صندلی های ردیف.

دستیار کار کمیسر A. C. Thammanna, K. R. نگر Tahsildar Manjula و دیگر مقامات حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>