منتول توتون و تنباکو-محصولات مرتبط در دسترس خواهد بود در ژوئن 1

زسان | No comments

شروع ژوئن 1, طعم دار دخانیات از جمله سیگار منتول مانند Kools و Newports را دیگر نمی توان در ماساچوست, فروشگاه ها.

در پاییز گذشته مبارزه همه طعم کمپین و حمایت از همکاران مشغول به کار برای ساخت توده مردم درک درستی از یک پیشنهاد با طعم توتون و تنباکو محدودیت که به نام توتون و تنباکو و نیکوتین صنایع’ هدف از منتول در جوامع از رنگ.

توتون و تنباکو و vaping صنایع هدفمند, جوانان, جامعه, جمعیت و جوامع رنگ با کشنده محصولات. طعم مانند نعناع و منتول پیشرو دلیل است که افراد جوان شروع vaping و با استفاده از توتون و تنباکو.

قانون می رود به اثر در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 به معنی:
• منتول سیگار و سایر محصولات توتون و تنباکو طعم دار مانند طعم سیگار برگ با طعم توتون و تنباکو و طعم دار e-سیگار و نیکوتین vaping محصولات دیگر نمی خواهد به طور گسترده ای در دسترس در ماساچوست است.
• E-سیگار و نیکوتین vaping محصولات را افزایش در قیمت می باشد.

من هیجان زده برای دیدن که هیچ منتول دانم چرا ایجاد شده است که کار است. من کار با سازمانهای مبتنی بر جامعه, جوانان, طرفداران, بهداشت عمومی و مراقبت های بهداشتی با شرکای کلیساها و بیشتر به حمایت از جوامع بیشتر تحت تاثیر قانون جدید است.

همه ما می خواهیم برای ایجاد آگاهی و ارائه اطلاعات در مورد منابع در دسترس برای کمک به مردم ترک سیگار.شما می توانید به گسترش این کلمه در جامعه خود را. بازدید NoMentholKnowWhy.org برای کسب اطلاعات بیشتر و پیدا کردن ابزار و منابع به اشتراک بگذارید.

با من تماس بگیرید در [email protected] یا 978-799-8643 برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونه شما می توانید از مردم در ترک.

Ashley Hall, MS
شمال توتون و تنباکو-رایگان جامعه مشارکت مدیر برنامه
بیشتر لارنس خانواده مرکز بهداشت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>