سلامت روانی خواستار افزایش ساسکاچوان اعلام جدید پیشگیری از خودکشی برنامه ریزی

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

“برای افرادی که در حال حاضر سلامت روان نگرانی ممکن است آن را بیشتر تشدید و دیگران که بهداشت روانی و نگرانی در حال حاضر تجربه روانی و نگرانی های بهداشتی به دلیل برخی از اضطراب و استرس که ناشی از COVID-19” گفت: Gupta.

برای کسانی که مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روانی و/یا افکار آسیب به خود یا خودکشی هر دو گوپتا و Bowyer تشویق ساکنان به تماس 811 یا ACSM سلامتی پشتیبانی پاسخ خط در 306-421-1871.

این جفت ارز نیز توصیه می شود راه هایی برای کاهش استرس و اضطراب در خانه از جمله پوسته پوسته شدن کمر, اخبار مصرف به خصوص قبل از خواب رفتن در غیر اوج ساعت از روز برای جلوگیری از جمعیت و استفاده از حیاط خود برای دریافت هوای تازه. کمک به دیگران و فراموش نکنید که یک عمل کوچک از مهربانی می تواند یک راه طولانی گفت: Bowyers — تلفن همسایه, رها کردن, pick-me-up, stop و می گویند جسمی فاصله گرفته سلام اگر می بینید کسی در حیاط خود را.

“آیا به صرف زمان بیش از حد در آینده,” او گفت:. “ماندن در زمان حال است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>