مردان پیاده روی به منظور بالا بردن آگاهی از بومی خودکشی می رسند در رجاینا


محتوای مقاله در ادامه

با راه رفتن خود را کامل Durocher در حال حاضر در نظر دارد برای شروع یک اعتصاب غذا تا زمانی که این قانون به تصویب می رسد.

خطاب به حامیان او از جبهه مراحل قانونی ساختمان Durocher به نام این لایحه را رد “به اتفاق آرا نمایش کشنده بی تفاوتی.

“ما خسته از داشتن فقط جوامع ما در حمایت از زندگی با فرشتگان نگه داشتن ما در اینجا با مردان در پاسخ به بحران تیم بازی یک یدک کش-از-جنگ در تلاش برای گرفتن طناب از کودکان دست از بزرگان که در تلاش هستند تا فرزندان ما عشق به زندگی” گفت: Durocher که 24 سال است و در اصل از Buffalo Narrows.

REGINA, SASK : July 31, 2020 -- Tristen Durocher of Walking With Our Angels plays his violin on the steps of the Saskatchewan Legislative Building after walking from La Ronge to Regina, Saskatchewan, where he arrived on July 31, 2020. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
پای Durocher از راه رفتن با فرشتگان ما نقش ویولن خود را در مراحل ساسکاچوان قانونی ساختمان پس از رفتن از La Ronge به Regina, Saskatchewan, که در آن او وارد شده در جولای 31, 2020. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

Durocher و Merasty در حال فشار دادن دولت به اقدام در پاسخ به مسائل مربوط به سلامت روان در مواجهه با جوامع بومی در استان است که باید دست و پنجه نرم با نرخ بالای خودکشی در میان جوانان است.

او پس از بازی شگفت انگیز چراندن در کمانچه Durocher شروع به کمک کردن به حامیان راه اندازی خیمه مخروطی سرخ پوستان. از خیمه مخروطی سرخ پوستان بود که مونتاژ در همان منطقه عدالت برای ما به سرقت رفته کودکان اردوگاه یک بار ایستاده بود. که تا سال 2018 اعتراض اردوگاه بود به منظور بالا بردن آگاهی از نژادی و بی عدالتی در استان فرزند رفاه سیستم.

ساسکاچوان NDP رهبر Ryan Meili نیز صحبت کردند و در این تجمع است. به نام او برای برتر اسکات وزارت معارف و دولت به reconvene مجلس برای نشست اضطراری به تصویب “معنی دار قوانین برای کاهش خودکشی.”

“ما متعهد به انجام این کار. به کار با شما را به گوش دادن به شما برای مطمئن شوید که استراتژی طراحی شده است شما پس از آن خواهد شد در واقع تفاوت که ما را در انجام کار به پیاده سازی آن را به مطمئن شوید که همه جا در امتداد خط یک بچه یا یک فرد بزرگسال است که مبارزه با اعتیاد, با افسردگی با ناامیدی که اوایل یافت آنها کمک آنها نیاز دارید. که ما با جوامع برای ایجاد فرصت های امید و که هر کسی که تلاش می کنید رويگردان می شود کمک بلافاصله گفت: Meli.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacıMobil Ödeme bozdurma