روز یادبود برای فروش نیست

صحنه های از GIs mooning برای دختران خود را به خانه بیس بال داغ سگ ها و مامان, پای سیب به یک جزء اصلی از فیلم های هالیوودی در مورد جنگ جهانی دوم است.

اما آن صحنه هرگز رنگ واقعی با هر یک از جنگ جهانی دوم مبارزه با دامپزشکان من صحبت کرد. آنچه که آنها به خاطر نگرانی بیش بود بدبختی در اطراف آنها: آب و گرسنگی و ترس مداوم از نقص عضو و یا مرگ.

جنگ نیست ، هیچ چیز آن را به موم دلتنگ مورد.

جنگ که سربازان می دانم که در مورد خدمات و از خود گذشتگی. برای برخی از, این بدان معنی است که هرگز از دیدن یکی دیگر از طلوع آفتاب هرگز برگزاری مردمی خود و یا خانواده خود را دوباره. قدردانی از این واقعیت تلخ است که چه چیزی باعث به روز یادبود. آن را یک روز فقط یک روز که در آن ما به معنای توقف و به یاد داشته باشید کسانی که به همه چیز برای ما است.

جای تعجب نیست پس از آن که تجاری از آخر هفته روز یادبود repulses بسیاری از. کسانی که عزیزان از دست رفته به جنگ و یا تا به حال تلفات خرد زندگی خود را تحت تاثیر قرار زمانی که خودرو, نمایندگی مجاز لوازم خانگی فروشنده و فروشگاه های سخت افزاری علامت روز با ارائه معاملات شما فقط نمی تواند ضرب و شتم.

کاملا چند آمریکایی ها به نظر می رسد هرگز فکر می کنم از روز اضافی به عنوان چیزی بیش از یک آخر هفته. آنها ممکن است سر به خیابان اصلی برای یادبود رژه روز و پس از آن مسابقه به محلی megamart برای آخرین لحظه cookout یا لوازم پیک نیک هرگز تأمل در همین روز بوده است جدا.

باید منصفانه به آمریکا احساسات هر تعطیلات ملی تبدیل به تجاری. از آن آسان است برای پیگیری این فصل در داروخانه های محلی که در آن متعلقات در قفسه چرخش به خدمات هالووین و شکرگزاری و کریسمس و ولنتاین و روز عید و روز مادر در جانشینی سریع.

از یک طرف آن را سخت به استدلال می کنند با آزادی و بازار آزاد. فروشگاه ها فقط به مشتریان آنها چه می خواهند: خرید و فروش زمانی که مصرف کنندگان به آنها نیاز دارید و یا زمان و لوکس به استفاده از جمعه سیاه یا جانبازان می پردازد.

در واقع در عصر COVID محدودیت زمانی که ما در حال گفت که از کجا و چگونه می تواند ما را در فروشگاه ما از دست آنچه که ما در زمان داده شده. اینها — یا — روزمره آزادی فقط کسری از آزادی های تضمین شده برای ما پیروزی در جبهه از بانکر هیل به افغانستان است. به نظر می رسد شدید به انتقاد شهروندان ما برای حسرت nostalgically برای روزهای نامحدود, unmasked sprees خرید دوباره.

از سوی دیگر COVID-19 نیز به ما یادآوری است که ما آزادی و امنیت و رفاه هستند به شدت وابسته به خدمات و فداکاری برای دیگران است. امروز جبهه نیست “بیش از وجود دارد” این حق در اینجا در جوامع ما. و بله, نیروهای مسلح ما باید به waded نبرد اما آنها نه تنها آنهایی که در خط مقدم. و نه آن است که فقط اولین پاسخ دهندگان که به تماس پاسخ داده اند.

روز به روز تعداد بی شماری از پزشکان و پرستاران فروشگاه کارمندان صندوقداران mailmen کامیون رانندگان meatpackers و بیشتر در حال قرار دادن خود را بر روی خط برای ما. و آنها هم در حال در نظر گرفتن تلفات در جهت منافع مشترک.

که ما به ارمغان می آورد و نه خاردار سوال: آیا ما آبرومندانه ارج نهادن به کسانی که خود را داده اند همه برای ما, اگر ما در حال تمرکز بر عقد قرارداد یک عمر یا کباب کسانی که همبرگر به کمال ؟

شاید وجود یک میانه در اینجا. بیایید نه غبطه خوردن این فروشگاه است که می خواهد 50 درصد یا شهروند که می خواهد به استفاده از یک به شدت مورد نیاز معامله خوب است. اما اجازه دهید فراموش نکنید دلیل برای فصل فقط به این دلیل آن را فروش در روز است.

آگهی های بازرگانی و تبلیغات می توانید به یاد مردمی از سنگین اهمیت این روز است. شرکت متعهد می تواند بخشی از سود خود را به سازمان های خیریه مانند شیپور خاموشی — تراژدی برنامه کمک برای بازماندگان — فراهم می کند که کمک به کودکان در کاهش پرسنل نظامی است.

کسب و کار و مشتریان می توانند شریک در خیریه و فعالیت های اجتماعی. سازمان من برای مثال با این نسخهها کار با یک گروه به نام خوراک قهرمانان که اقدام به خرید مواد غذایی از استرس رستوران های محلی به ارائه وعده های غذایی برای کارگران بیمارستان در طی COVID بحران است. فعالیت های مشابه می تواند به طور مشترک سازماندهی شده برای کمک به افتخار کاهش یافته است.

ما می دانیم که آمریکایی ها برای این نوع از فعالیت مدنی. هزاران نفر از آمریکایی ها به عنوان مثال شرکت هر سال در تاج های گل اهدا در سراسر امریکا با قرار دادن تاج گل بر روی گور در گورستان نظامی در سراسر کشور است.

ما می توانید انجام دهید این امریکا است. ما می توانیم عمل ما آزادی و تمرین به خاطر سپردن کسانی که به زندگی خود را به طوری که ما می تواند آنها را نگه دارید.

جیمز جی Carafano بازنشسته سرهنگ ارتش ایالات متحده است که یک معاون رئیس جمهور از بنیاد میراث. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im