MCC تامین آب آشامیدنی به مناطق قرنطینه از طریق تانکر

میسور | No comments

میسور/Mysuru: این Mysuru شهرستان شرکت (MCC) که گرفته است بسیاری از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروسدر حال حاضر تهیه RO (اسمز معکوس) آب از طریق تانکر به مناطق قرنطینه در شهرستان.

این MCC طریق وانی Vilas آب کار می کند (VVWW) است تامین آب RO به کانون مناطق یعنی Vijayanagar 1 و 2 مرحله Nazarbad, Janatanagar, Kuvempunagar, J. P. ناگار Jayalakshmipuram, Gokulam, Srirampura 2 مرحله سردار Vallabhbhai Patel نگر معلمان طرح و Meena Bazar منطقه روزانه.

گام های برداشته شده برای جلوگیری از هر گونه مشکلات مواجه توسط کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه مربوط به آب آشامیدنی و هر روز هشت کالا خودرو حمل از 2000 لیتر ظرفیت مخازن تامین آب RO. 20 لیتر آب RO ارائه شده است در هزینه از Rs. 10 و کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه خواسته به بیرون آمدن از خانه های خود را برای جمع آوری آب.

پس از مستند منطقه دولت قرار دارد پناهم مردم در مکان های مختلف مانند Kalyana Mantaps هتل شامل غرفه ها و ساختمان های دیگر. آب RO است که عرضه شده برای این ساختمان ها با توجه به جمعیت در هر یک از ساختمان و دستورالعمل های داده شده به فاضلاب.

47 نوشیدن آب واحد

VVWW اجرایی مهندس P. Nagaraj Murthy گفت که برای جلوگیری از اختلال در تامین آب شرب در تابستان امسال گام های لازم گرفته شده است و اضافه شده که با وجود 47 نوشیدن آب واحد ها و اقدامات در نظر گرفته شده برای وقفه آب به طوری که آن را نه در صورت هر گونه مشکلات.

در ادامه او گفت: وجود دارد در حال برنامه ریزی برای ارائه 20 لیتر آب آشامیدنی به فقرا در MCC محدودیت در Rs. 5 دائم از طریق تانکر آب آن را خاموش و به زودی و افزود که در حال حاضر هشت کالا خودرو شد و تامین آب به مناطق مختلف از طریق مخازن قرار داده شده بر روی آنها. بیشتر وسایل نقلیه مانند تانک خواهد بود مستقر اگر نیاز ناشی میشود, او گفت:.

“وجود دارد هیچ مشکلی برای نوشیدن آب در Mysuru. وجود دارد یک نیاز روزانه 267.14 MLD آب در شهرستان است که در حال انجام. مراحل را نیز گرفته شده برای تامین آب به خانه های کسانی که در زیر صفحه اصلی قرنطینه. کالا خودرو راننده یاور و آب مرد به همراه خودرو حامل مخزن آب و همچنین مقامات در حال بررسی عرضه” Nagaraj Murthy اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>