MCC برنامه کمک این خانم ها "راه اندازی"

لوول – گابریل رودریگز یک رویای بزرگ برای زندگی خود اعتقاد راسخ به آن دست یابد و در حال حاضر مهارت ها و منابع م

توسط ATSHNEWS در 18 خرداد 1399

لوول – گابریل رودریگز یک رویای بزرگ برای زندگی خود اعتقاد راسخ به آن دست یابد و در حال حاضر مهارت ها و منابع مالی برای گرفتن آغاز شده است.

این دراکات زن به تازگی به اتمام Middlesex, جامعه, دانشگاه, راه اندازی کسب و کار خود و در حال حاضر برنامه.

"ارزش این برنامه بی بها است و آن را به طور کامل تغییر زندگی من," او می گوید.

ترم طولانی MCC برنامه فشرده رویکرد کارآفرینی برای دانش آموزان برای شروع و یا رشد کسب و کار است.

دانش آموزان این فرصت را به زمین برای بذر بودجه به روزمره کارآفرینان سرمایه گذاری صندوق. این EEVF کمیته به 50000 دلار در بودجه در مجازی مراسم بیش از زوم است.

رودریگز دریافت یک سرمایه گذاری از $17,000 در طول مراسم. مانند دیگر دانش آموزان, او تا به حال 10 دقیقه به او ارائه طرح کسب و کار و 15 دقیقه به سوالات پاسخ دهد.

پرسید: اگر آن را احساس مانند یک قسمت از "مخزن کوسه," ABC واقعیت نشان می دهد که در آن کارآفرینان زمین ایده های کسب و کار برای سرمایه گذاران و او می خندد و می گوید: "آن مطمئن احساس آن را دوست دارم. من عصبی بود."

رودریگز در حال حاضر قرار دادن آنچه او آموخته است که به تمرین با یک زیبایی عرضه و خدمات شرکت به نام Fleetz Beatz زیبایی. برای uninitiated نام می آید از های اخیر, شهری, زبان عامیانه و به معنی "براق و همه چیز را در کنار هم قرار," او می گوید.

"در حال حاضر من شروع کوچک با یک حضور آنلاین" او می افزاید. "من می خواهم به ارائه ارزش فراوان از جمله لوازم جانبی زیبایی, تصاویر آموزش در مورد چگونه به درخواست آرایش. من می خواهم آن را به مقیاس به طوری که آن را می شود از رفتن به فروشگاه برای زنان از رنگ. من می خواهم آن را به تبدیل شدن به یک برند ملی."

رودریگز بود که در میان تعدادی از زنان از رنگ در اخیر برنامه با توجه به استیسی Hargis, MCC استاد از کسب و کار را بدست آورد. این ترم از رنگ نشان داده 50 درصد از کلاس a به موقع توسعه با توجه به Hargis.

او اشاره می کند که در دور اول چک برنامه حفاظت از تنها 12 درصد از بودجه به مردم از رنگ.

سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید معمولا از خانواده و دوستان که دسترسی به برخی از درجه ای از ثروت با توجه به Hargis. دانش آموزان در MCC برنامه لازم نیست که دسترسی به.

"زمانی که آنها را به بانک آنها پرسید:" چه وام مسکن خود را?', اما آنها لازم نیست که خانه ها به قرار داده تا" Hargis می گوید:

ثروت است که سخت تر برای مردم رنگ برای دسترسی به.

"اعطای این رویکرد از EEVEE است پر کردن یک بازار واقعی نیاز کم به متوسط درآمد روزمره کارآفرینان در اکوسیستم ما," او می گوید. "ما اعتقاد داریم که این یک گزاره ارزش منحصر به فرد برای MCC برنامه و باعث می شود ما یک شریک به بقیه بودجه اکوسیستم. محلی رشد کسب و کار کوچک به معنی شغل برای مردم محلی – ما و دوستان و خانواده و همسایگان و جامعه ما دانشگاه است."

سرمایه گذاری های دیگر رفت و به روح کل سلامتی متعلق به Aleksa ویلک خواندن (7500 دلار) و کای رودریگز عکس/طراحی لارنس (5000 دلار).

کای رودریگز از کای عکاسی می گوید او نیاز به تقویت کسب و کار خود را چرا که او آماده نیست به رها کردن.

"من رفتم و دقیقا آنچه که من انتظار – دانش بیشتر و امیدواریم در آینده با کسب و کار من" او می گوید. "MCC کمک به من در رسیدن به پتانسیل من با اجازه دادن به من برای ادامه کسب و کار من و من را در مسیر درست به عنوان یک کارآفرین."

Aleksa ویلک صاحب WholeSoul سلامتی شده است به دنبال به جلو به در نظر گرفتن راه اندازی کسب و کار خود و در حال حاضر ، او می گوید که اگر چه آن را در زمان او سه ایده های کسب و کار برای پیدا کردن یکی از او می خواست تا به دنبال او هیجان زده و مفتخر به آن را به اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب