MCC ارائه می دهد راهنمایی برای نگه داشتن بچه ها درگیر در قرنطینه

میدلسکس جامعه است ارائه راهنمایی برای کمک به حفظ کردن-از-بچه های مدرسه درگیر و یادگیری و آنها طیف وسیعی از “کلمه شکار” شکار لاشخور خارج به گرفتن عکس و نوشتن داستان در مورد آنها.

کالج آموزش و پرورش و دانشگاه ها برای کودکان و نوجوانان بخش تیمی را به ایجاد یک لیست از فعالیت های خانواده را با هم سعی کنید به عنوان آنها به دنبال حفظ و یادگیری داشتن سرگرم کننده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

میشل Dobrin, MCC صندلی آموزش و پرورش توصیه می کند که پدر و مادر ایجاد روال ها و فعالیت های منظم برای حفظ یک حس عادی برای کودکان و نوجوانان حتی به عنوان آنها در خارج از مدرسه. فعالیت هایی مانند پیاده روی در خارج از وعده های غذایی خانواده, مشق شب, زمان و داستان های قبل از خواب می تواند کمک به ایجاد چنین روال, او گفت:.

“حس معمول و قابل پیش بینی کمک به کودکان احساس امنیت” Dobrin گفت: در آزادی مطبوعات. “در این زمان قطعیت این می شود به خصوص به چالش کشیدن و حتی بیشتر مهم است. آن مهم است برای حفظ روال آنها به عنوان یک راه کلیدی برای کمک به کودکان علامت است. این حتی ممکن است یک فرصت برای شروع برخی از روال — مربوط به کودکان و نوجوانان در روند باعث می شود آنها را بیشتر معنی دار است.”

مدرسه کالج برای کودکان و نوجوانان برنامه به طور معمول کمک می کند تا دانش آموزان حفظ یک حس عادی در طول ماه های تابستان برای کمک به نگه داشتن آنها را درگیر و یادگیری است.

“کالج برای بچه ها در یک اتاق پر از درهای باز برای یک گروه متنوع از جوانان به یادگیری در مورد خود چند مشاغل مختلف مسیر و به دست آوردن دسترسی به کالج” گفت: Lauren الیس MCC برنامه مدیر آموزش و پرورش جامعه و آموزش. “جوانی که حضور در دانشگاه برای بچه ها یاد بگیرند که حضور در دانشگاه را به شما بسیاری از گزینه های و میانه جامعه است یکی از آنها است. سامرز در مورد ساخت خاطرات دوستی و کشف مسیر خود را.”

الیس گفت: برخی از ایده های برای والدین شامل ساخت flashcards که حاوی کلمات و سپس داشتن یک “کلمه شکار” که در آن بچه ها در جستجو برای کارت حاوی کلمات خاص. او همچنین توصیه می کند کسانی که به یادگیری رنگ ها و الفبای می تواند در گرفتن عکس از اشیاء است که مطابقت داده شده رنگ یا حروف.

او گفت: تلاش فعالیت های جدید مانند پخت و پز و یا سرگرمی های جدید نیز می تواند تحریک کننده می تواند به عنوان گرفتن عکس از حیوانات خانگی و یا رفتن برای پیاده روی برای دیدن آنچه که عکس های آنها می توانید دریافت کنید. الیس گفت: والدین و دانش آموزان خوش آمدید برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها پیدا کردن با MCC را در حساب های رسانه های اجتماعی.

به کار بر روی مهارت های نوشتن, الیس توصیه می کند گرفتن عکس در داخل و یا خارج از خانه و سپس داشتن فرزند نوشتن داستان بر اساس عکس.

Bethany پک یک MCC کالج برای بچه ها و شرکت های بزرگ و جامعه آموزش و پرورش مربی به عنوان یک هنرمند و معلم مهد کودک گفت: ساده و سرگرم کننده پروژه با مواد اطراف خانه نیز می تواند خوب باشد.

او نشان می دهد فرو مانده لوله از حوله کاغذی و یا کاغذ توالت به رنگ به آنها را تبدیل به رنگارنگ پروژه های هنر و یا گرفتن پیاده رو هنر را به سطح دیگری با استفاده از نوار پوشش برای ایجاد اشکال جدید و الگوهای.

برای مشاهده لیستی از پیشنهادات برای فعالیت های, بازدید: www.middlesex.mass.edu/collegeforkids/activities.

برای اين مطلب را بیشتر در MCC کالج برای بچه ها, بازدید: www.middlesex.mass.edu/collegeforkids/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im