شهردار پورتلند به مغلوب ساختن پیشی جستن: رسیدن نیروهای خود را به خارج از شهر

زسان | No comments

توسط اندرو SELSKY و جیلیان FLACCUS

پرتلند سنگ. (AP) — شهردار پورتلند خواستار جمعه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف نظامی فدرال عوامل او اعزام به این شهر پس از بازداشت مردم در خیابان ها به دور از اموال فدرال آنها فرستاده شد برای محافظت از.

“نگه داشتن نیروهای خود را در خود ساختمان و یا باید آنها را به ترک شهر ما” شهردار تد ویلر گفت: در یک کنفرانس خبری.

لیبریا کیت براون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال یک رویارویی در امید برنده شدن امتیاز سیاسی در جای دیگر و به عنوان یک حواس پرتی از coronavirus همه گیر است که باعث خونتان تعداد عفونت در اورگان و ملت است.

براون سخنگوی چارلز بویل روز جمعه گفت که دستگیری افراد بدون علت احتمالی است “فوق العاده های مربوط و تخطی از آزادی های مدنی و حقوق اساسی.”

ACLU of Oregon گفت: ماموران فدرال به نظر می رسد به نقض شهروندان’rights.

“معمولا زمانی که ما مردم در بینام و ماشین به زور گرفتن کسی را در خیابان ما به این آدم ربایی گفت:” جن کارسون موقت مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از اورگان است. “اقدامات نظامی فدرال افسران در حال صاف کردن خلاف قانون اساسی است و نمی تواند بی پاسخ بماند.”

فدرال افسران متهم اند که حداقل 13 نفر با جرائم مربوط به اعتراضات تا کنون اورگان, پخش عمومی گزارش روز شنبه. برخی از آنها بازداشت شده توسط دولت فدرال دادگاه است که صحنه تظاهرات. اما دیگران بودند برداشت بلوک دور.

“این بخشی از هسته اصلی استراتژی رسانه های خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید: استفاده از نیروهای فدرال برای تقویت خود و تضعیف رای داده” ویلر گفت. “و آن مطلق است و سوء استفاده از قانون فدرال بپردازند.”

یک ویدئو نشان داد دو نفر در کلاه و سبز استتار با “پلیس” تکه گرفتن یک فرد در پیاده رو جوراب توری, جوراب آنها و مصرف آنها را به یک بینام خودرو.

“شما که هستید ؟” کسی که می پرسد این جفت ارز که پاسخ نمی دهند. حداقل در برخی از ماموران فدرال متعلق به وزارت امنیت داخلی.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی در بیانیه ای گفت که عوامل آن تا به حال اطلاعات نشان می دهد فرد در این ویدئو مشکوک شد از آزار ماموران فدرال و یا از بین بردن اموال فدرال.

“هنگامی که CBP عوامل با نزدیک شدن به قدرتهای بزرگ و اوباش خشن نقل مکان کرد و به سمت محل سکونت خود را. برای همه, ایمنی, CBP عوامل به سرعت نقل مکان کرد و مظنون به یک محل امن تر” آژانس گفت. این ویدیو نشان می دهد که هیچ اراذل و اوباش.

در یک مورد دیگر علامت Pettibone, 29, گفت: یک وانت نورد تا به او در حدود 2 صبح شنبه و چهار یا پنج نفر را کردم “به دنبال مانند آنها اعزام به خاورمیانه جنگ است.”

Pettibone آسوشیتدپرس گفت او را به زانو خود را به عنوان گروه با نزدیک شدن. آنها کشیده و او را به ون بدون شناسایی خود و یا پاسخ به سوالات خود را کشیده و خود را عرقچین بر چشمان او به طوری که او نمی تواند ببیند, او گفت:.

“من نمیفهمد من فقط رفتن به ناپدید می شوند برای مقدار نامحدود از زمان” Pettibone گفت.

Pettibone گفت که او قرار بود به یک همراه و افسران ریخته محتویات کوله پشتی خود را با یک یادآوری: “این است که یک دسته از هیچ چیز.”

پس از او در خواست وکیل Pettibone اجازه داده شد به ترک.

“دولتهای خودکامه نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان را” دموکراتیک به گزارش ایسنا ، Jeff Merkley گفت: در یک صدای جیر جیر.

آمریکا وکیل بیلی ویلیامز در پورتلند روز جمعه گفت او درخواست وزارت امنیت داخلی دفتر بازرس کل بررسی اقدامات DHS پرسنل.

در نامه دوشنبه, اورگان, دو سناتور و دو تا از آن مجلس خواستار آن شدند که آمریکا دادستان کل ویلیام Barr و امنیت داخلی وزیر چاد گرگ بلافاصله برداشت “این فدرال نیروهای شبه نظامی از دولت ما.”

اعضای کنگره آمریکا نیز گفت: آنها درخواست DHS بازرس کل و همچنین وزارت دادگستری ایالات متحده به بررسی “این unrequested حضور و اقدامات خشونت آمیز نیروهای فدرال در پورتلند.”

“آن را به شدت روشن این دولت متمرکز شده است صرفا در افزایش خشونت بدون پاسخ به درخواست های مکرر برای این که چرا این نیروی اعزامی در پورتلند و تحت چه اساسی اقتدار” دموکرات ایالت Ron Wyden گفت.

پنج شنبه شب فدرال و ماموران مستقر گاز اشک آور و اخراج غیر کشنده دور به یک جمعیت از معترضان.

گرگ بازدید پرتلند در روز پنج شنبه و به نام تظاهر کنندگان که در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس, “خشونت آنارشیست ها.”

گرگ مقصر دولت و مقامات شهرستان برای پایان دادن به اعتراضات است. اما پورتلند پلیس روز جمعه گفت آنها زخم دستگیری 20 نفر شبانه.

حداقل دو تظاهرات رخ داده است پنج شنبه شب در نزدیکی فدرال دادگاه و از سوی دیگر توسط یک ایستگاه پلیس در بخش دیگری از شهرستان. پلیس به معترضان برای ترک این سایت پس از اعلام آنها شنیده ام برخی از شعار در مورد به آتش کشیدن ساختمان. معترضان پل Frazier روز جمعه گفت این شعار بود “خیلی بیشتر لفظی از بیانیه واقعی.”

پورتلند رئیس پلیس چاک Lovell به خبرنگاران گفت: روز شنبه که افسران او در تماس با ماموران فدرال در اما است که نه کنترل دیگران اقدامات است.

“ما در ارتباط با ماموران فدرال به منظور آگاهی موقعیتی و deconfliction,” Lovell گفت. “ما در حال فعالیت در بسیار نزدیک به یک دیگر … بنابراین این مهم است که ما را به می دانم که اگر آنها در حال رفتن به گرفتن برخی از نوع اکشن و مهم است که آنها را به می دانم که اگر ما در حال رفتن به گرفتن برخی از نوع عمل است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: این امر فایل مقالات حقوقی جمعه به اضافه کردن دولت فدرال به طرح دعوی در دادگاه این پرونده زودتر به توقف استفاده از کنترل جمعیت از جمله گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در برابر روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در تظاهرات در پورتلند.

تنش ها را تشدید کرد در دو هفته گذشته بویژه پس از یک افسر با سرویس مارشال آمریکا اخراج کمتر کشنده دور در یک تجمع اعتراضی در جولای 11, انتقادی مجروح شدن او.

این تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اغلب تفویض به درگیری های خشونت بار بین گروه های کوچکتر و پلیس. این ناآرامی ها موجب شده است تا اختلافات عمیق در یک شهر است که به خود می بالد در آن فعالیت و مترقی شهرت.

___

این نسخه تصحیح است که شعار در مورد سوزاندن اتفاق افتاده در ایستگاه پلیس نمی فدرال دادگاه است.

___

Selsky گزارش از Salem Oregon. AP خبرنگاران بن فاکس در واشنگتن و جیک Bleiberg در دالاس کمک کرده است.

___

دنبال Selsky در توییتر در https://twitter.com/andrewselsky

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>