ماساچوست coronavirus اعداد روند “در مسیر درست” به عنوان بستری شدن در بیمارستان کاهش بیکر می گوید

زسان | No comments

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: کروناویروس “شماره را شروع کرده اند به روند در مسیر درست” اما او اضافه وجود دارد “نخواهد بود هر کسی شلیک شروع تفنگ” به بازگشایی دولت در اقتصاد شده است که در مجموع مستند پس از همه گیر آمار هفت ماه پیش.

“COVID بستری واقع شده است کاهش در چند روز گذشته با چند خوشه در پذیرش. تعداد بیماران برخورد با COVID در ICU نیز کاهش یافته و به زیر 1,000,” بیکر “وجود دارد بدیهی است که هنوز هم هزاران نفر از افرادی که در بیمارستان بستری شده به علت این ویروس اما اعداد را شروع کرده اند به روند در مسیر درست است.”

اقتصاد دولتی تعطیل در اواسط ماه مارس زمانی که نانوایی بسته غیرضروری کسب و کار. سفارش مجموعه به پایان می رسد در مارس 18. او هشدار داد ماساچوست کارگران و صاحبان کسب و کار به بند به صورت آهسته و مرحله به مرحله روش برای بازگشایی اقتصاد است.

“وجود خواهد داشت نه هر کسی شلیک شروع تفنگ در 18 مه و گفت: همه را به مسابقات اما ما امیدواریم که انواع خاصی از کسب و کار و محل کار آغاز خواهد شد برای از سرگیری عملیات” فرماندار گفت.

این یک تغییر در تن برای بیکر است که تمایلی به بحث در مورد بازگشایی اقتصاد در ماساچوست — که سوم در کشور در تعداد coronavirus موارد پس از نیویورک و نیوجرسی — تا زمانی که روند نزولی در میزان انتقال و بستری شدن در بیمارستان شد آشکار است. یکشنبه وجود دارد 68,087 موارد COVID-19 در دولت است.

وجود دارد 3,617 بیماران COVID-19 بیماران در بیمارستان ماساچوست در روز یکشنبه که نشان دهنده 5% میزان بستری شدن و یک قطره از 1 درصد در طول هفته های اخیر. وجود دارد 967 بیماران در بخش مراقبت های واحد با توجه دولت به بهداشت و درمان داده است.

میزان عفونت تست نیز حذف به عنوان دولت افزایش یافته است, تست یکی دیگر از روند مثبت بیکر گفت. در هفت روز گذشته مثبت آزمون رای آمده است در کمتر از 20% در هر روز بیکر گفت.

دولت فرآوری حدود 16,000 COVID-19 آزمون یکشنبه — بالاترین تک روز شمارش از شیوع آغاز شد. از آن حدود 12 درصد مثبت بودند رمان coronavirus بیکر گفت.

مناطق مختلف به نظر می رسد در مراحل مختلف وقوع. بستری شدن در بیمارستان را کاهش و در غرب ماساچوست و در کیپ کاد اما بالا باقی می ماند در ورکستر و در سواحل جنوبی و تخت در بوستون بیکر گفت.

بیکر گفت: بازگشایی هیئت مشاوران پیشرفت های قابل توجهی بیش از آخر هفته جلسه با 23 مختلف انجمن های صنعت — از جمله خرده فروشی, سفر, ساخت و ساز و رستوران رهبران به نمایندگی از بیش از 100 ، 000 کسب و کار و 1.4 میلیون نفر از کارگران.

بیکر نمی نشان می دهد که صنایع ممکن است اجازه داده شود برای باز کردن هر چه زودتر به جز به می گویند کسانی که شامل کسب و کار قادر به اجرای مناسب بهداشتی و اجتماعی-فاصله گرفته است. گروه مشورتی گزارش به فرماندار است که با توجه مارس 18 و شامل جزئیات بیشتر در مورد مرحله به مرحله بازگشایی.

بیکر گفت: این بیماری همه گیر تهدید خواهد بود در اطراف “برای یک زمان بسیار طولانی” و گفت: آهسته بازگشایی و ادامه داد: مشاوره ایمنی از جمله ماسک خود دستور است که طول می کشد تا اثر Wedensday — طراحی شده برای جلوگیری از تجدید حیات بسیار عفونی ویروس.

“من نمی خواهم به این چیزی که پشت” بیکر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>