بسیاری در Mysuru در حال رها کردن حیوانات خانگی در خیابان — درمانده ترس و گرسنه

میسور/Mysuru: در روز COVID-19 شیوع صدها نفر از حیوانات خانگی شد دستگیر میشوند. برخی از صاحبان حیوان خانگی شده اند رها کردن حیوانات خانگی خود را از ترس این که Coronavirus می تواند از حیوانات به آنها را. تماس بگیرید و آن را غیر انسانی و یا اطلاعات غلط و ستم چندین تحصیل کرده و افراد با نفوذ شده اند رها کردن حیوانات خانگی خود را در خیابان زمانی که هیچ کس به تماشای.

متاسفانه حتی وارداتی سگ و گربه نژاد در حال رها شده است. جدی گرفتن توجه داشته باشید از روند کارناتاکا دامپزشکی ارتباط مقامات گفت که رها کردن حیوانات خانگی یک جرم جنایی با توجه به رفاه حیوانات مدیره از هند (AWBI).

صحبت کردن به ستاره میسور انجمن رئیس جمهور Dr. S. C. Suresh گفت: که شده است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که Covid-19 می تواند انتقال از حیوانات خانگی به انسان است. شواهد کمی وجود دارد که سگ و گربه قرارداد COVID-19.

وجود دارد چند COVID-19 موارد مربوط به حیوانات خانگی تا کنون. اگر چه انسان COVID-19 عفونت بالا هستند این موارد در میان حیوانات خانگی جدا شده به عنوان حیوانات خانگی نمی تواند آلوده به طور طبیعی. به تاریخ منبع عفونت برای حیوانات از انسان است. در حالی که حیوانات خانگی می تواند با آلوده coronavirus این امر تنها به علت یک عفونت خفیف در آنها. بار ویروسی در حیوانات نیز بیش از حد کم برای انتقال به انسان, او اضافه شده است.

رفاه حیوانات فعالان می گویند که آنها را به کشف بسیاری از سگ شجره نامه پوشیدن کمربند بر روی گردن خود را در Mysuru رومینگ در سراسر خیابان. به گفته آنها تعداد تماس های تلفنی مربوط به رها کردن حیوانات خانگی قبل از همه گیر شد چهار تا پنج نفر در هر ماه اما در حال حاضر آن را به ضرب گلوله توسط 200 درصد است. افزایش تعداد تماس های تلفنی می تواند دیده می شود به عنوان یک خرید اینترنتی از سازمان بهداشت جهانی (WHO) مشورتی که این ویروس ممکن است از طریق انتقال حیوانات. که بعد از انصراف آن بحث مشاوره.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها. برخی از coronaviruses علت سرد مانند بیماری در افراد, در حالی که دیگران باعث بیماری در انواع خاصی از حیوانات مانند گاو و شتر و خفاش ها. برخی از coronaviruses مانند سگ و گربه ها coronaviruses تنها آلوده حیوانات و آلوده نیست انسان متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

حتی نارندرا نخست وزیر خواسته است مردم را به مراقبت از حیوانات ولگرد به عنوان آنها را از گرسنگی مردن با توجه به مستند. BJP رهبر و فعال حقوق حیوانات Maneka گاندی خواسته است تا پلیس اجازه دهید به رفاه حیوانات کارگران و مایل داوطلبان تغذیه حیوانات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de