توسط رونالد Blum

AP بیس بال نویسنده

نیویورک — بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید وجود دارد “100%” شانس بزرگ لیگ توپ این سال است.

لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد دیگری برای شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی اما مانفرد عهد روز شنبه به طور یک جانبه به منظور باز کردن بعد اگر به توافق رسیده است.

بازیکنان در انجمن ساخته شده دوم آن پیشنهاد سهشنبه درخواست 89-بازی فصل به طور منظم و 100% از سرشکن حقوق. MLB طرح یک روز زودتر برای 76-بازی فصل خواهد تضمین 50 درصد از سرشکن حقوق و لولا 25 ٪ در پول اضافی در postseason را تکمیل.

MLB تهدید کرده است که کوتاه تر برنامه اگر بازیکنان اصرار بر 100 ٪ از آنها سرشکن حقوق. این اتحادیه به احتمال زیاد خواهد تنظیم یک شکایت رقیب دیگر برنامه بود و از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است و درخواست داور علامت Irvings به جایزه خسارت.

شده است وجود دارد یک برنامه لیگ کمتر از 80 بازی پس از سال 1879. هر دو MLB و اتحادیه پیشنهاد گسترش برگشتی از 10 تیم به عنوان بسیاری از 16 سال جاری و آینده, اما که بزرگ postseason مشروط است در یک معامله است.

“من ترجیح می دهم برای مذاکره به یک توافق جدید با MLBPA می شود که ما بیشتر در بازی و حل مسائل است که از هم جدا شده اند ما دوستانه” مانفرد گفت: روز شنبه در مصاحبه با ESPN قبل از آن شبکه را پوشش تازه کار, پیش نویس است. “اما در پایان روز, ما مذاکره برای حق در ماه مارس به شروع فصل در تعدادی از بازی ها است که ما را انتخاب کنید در این شرایط خاص. و اگر ما به, ما به شما ورزش است که درست است.”

مانفرد اصرار شانس بازی در این سال بود که “100 درصد است.” او نمی خواهد می گویند هنگامی که او به منظور کوتاه تر برنامه.

“هر روز که می رود ما از دست دادن ظرفیت برای بازی حداقل یک بازی است که واقعا زمان که فشار قابل توجهی در این نقطه در زمان,” او گفت:.

بازیکنان’ association کاهش یافته است به نظر مانفرد اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im