Mandryk: وزارت معارف در حال پخش بازی ها در بودجه یادآوری مقننه

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

بر خلاف آنچه که شما ممکن است شنیده ام از برتر اسکات وزارت معارف در دوشنبه خود ساسکاچوان حزب دولت مطرح نه 2020-21 بودجه و نه هزینه برآورد شده برای گفت: بودجه در قوه مقننه است.

و تنها می تواند تعجب می کنم اگر این است که در حال حاضر در مورد حاکم سبکبار توسط قوه مقننه موشکافی از حزب دموکراتیک ملی مخالفان تا شاید پس از اکتبر. 26 انتخابات.

که ممکن است بیش از حد مشکوک حدس اما روشن است که وزارت معارف به نظر می رسد کمی بیش از حد راحت خرج کردن دلار های مالیاتی ما در اقتدار موقت اورژانس ارائه مناسب از قدرت قانونگذاری.

این مگس ها در صورت از قرن ها از اصول دموکراتیک و کنوانسیون اما نمی نمی کلمه من برای آن را. درخواست هرگونه پادشاه پس از شاه جان در 1215about ما نانوشته کنوانسیون که تکامل به مفاهیم مانند “شکایت قبل از عرضه” که در آن پادشاهان را برای اولین بارشنیدن نگرانی دهقان نمایندگان در مجلس قبل از هدف قرار دادن آنها را با مالیات وعوارض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>