محتوای مقاله در ادامه

بیشتر به آن نیاز جدی و با تمرکز تلاش های ما دیدم inlayed مواد Loche که در آن پرستاری و کادر پزشکی و حتی مسکن موقت منتقل شد به جامعه به سرکوب گسترش قبل از آن هر گونه بدتر است.

اما دومین چیزی که ما باید تشخیص است که به عنوان بد به عنوان اعداد در حال حاضر نیستندکه بد است.

در حالی که به طور کلی موارد صدر 1,000 این هفته که هنوز کمتر از یک درصد از جمعیت — دلخواهی رکورد در مقایسه با بسیاری دیگر هر حوزه قضایی در آمریکای شمالی است.

بله, ما می تواند انجام شود بهتر است. مقایسه با جاهای دیگر نقاط جهان کمتر چاپلوس.

اما چرا ما تا چند موارد است که ما لذت بردن از یک ترکیب نادر از جدا شده اما تا حد زیادی تحصیل کرده و مطلع جمعیت می شود که مراقبت های بهداشتی رایگان.

ما باید تشخیص ما ممتاز در این مبارزه است و ما شاید باید پارک ما بیش از حد چشمگیر واکنش — هر دو غلط متکبر باور است که این بیماری نیست که جدی و ضعیف پارانویا که بهداشت حرفه ای مانند دکتر شهاب لازم نیست که رسیدگی به مشکلات و منجر به فاجعه است.

آنچه در چهار ماه گذشته — و قطعا چند روز گذشته — باید آموخت این است که تهدید COVID-19 جدی است اما ما می تواند مقابله با آن است. ما اقتباس شده قبل از. ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد.

ما آموخته اند که برای از بین بردن و آدرس مشکل که در آن مشکلات وجود داشته باشد. در حال حاضر این بدان معناست که Hutterite مستعمرات مانند یک در Lawtonia که باید 10 یا 15 بار به عنوان بسیاری از موارد فعال به عنوان رجینا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de