Mandryk: مبارزه با COVID-19 نیاز به سازگار پیام, سیاست های

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

“جزر و مد تبدیل شده است که در آن مستعمره رهبری در حال تحقق است که این یک شوخی” دیوید Tschetter از HSC گفت: رهبر-پست آرتور سفید-Crummey. “این یک تئوری توطئه و ما رو آسیب پذیر در میان ما است که نیاز به توجه ویژه و حمایت می کند.”

این به نظر می رسد مریم گلی, مشاوره برای همه ما است.

پنجشنبه خواسته آنچه که دولت می تواند انجام دهد بهتر Kaeding تلاش برای دیدن مشکلات به عنوان چیزی غیر از شرایطی خارج از کنترل دولت. برخی از حقیقت وجود دارد به این, اما, نیز وجود دارد شده است تناقض از دولت هم در پیام و سیاست.

لیوینگستون کلمات خرس تکرار: Hutterites نمی آورد رمان coronavirus به ساسکاچوان. هیچ گروه باید به طور خاص.

اما این بحران بهداشت عمومی و پنج شنبه نه تنها شاهد تعداد رکورد روزانه موارد در ساسکاچوان اما همچنین سابقه بستری شدن در بیمارستان (11).

یکی تنها می تواند به تعجب که آیا تلاش دولت برای جلوگیری از stigmatizing جوامع مسدود کردن جاده ها در مناطق روستایی استان و یا تداخل با تجارت و بازرگانی (وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد نحوه کشاورزان’ بازار باید او گرفته شده) ساخته شده آن کمتر فعال تر از آن شده اند باید.

بهترین شیوه نیاز به استفاده برای همه.

Mandryk سیاسی نویس برای رجینا رهبر-پست و ساسکاتون StarPhoenix.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>