Mandryk: دست و پا چلفتی دست زدن به شیوع یک چشم بازکن برای همه ما

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

آن را بیش از یک کمی کنایه آمیز است که برتر اسکات وزارت معارف و دیگران در دولت خود را صرف اولین روز از ساسکاچوان بازگشایی برخورد با استان بزرگترین روزانه COVID-19 اعداد و موعظه نیاز اجتماعی را حفظ فاصله زیرا چنین شیوع بیماری می تواند رخ دهد در هر زمان در هر نقطه.

به طور معمول چنین اهمیت روز همه چیز در مورد سیاستمداران برش روبان نوازش خود را در پشت برای یک کار خوب انجام می شود و به طور کلی ارسال کمتر-از-ظریف, پیام است که آنها مستحق رای ما و امتیاز از ماندن در قدرت به حکومت ما.

اما به عنوان معارف و دیگران مجبور بودند بارها و بارها می گویند در دوشنبه COVID-19 مجبور است همه ما برای مقابله با عادی. آشکارا سیاستمداران ایمنی نیست.

که طبیعی جدید آغاز شد و با وزیر بهداشت جیم ریتر ساخت نادر ظاهر برای خنثی کردن انتقاد مشروع از NDP رهبر مخالفان که ارتباطات عمومی از شیوع بیماری در La Loche و Lloydminster بی پایان بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>