لوول — 32 ساله کانکتیکات مرد حمل اسلحه دستگیر شده بود جمعه شب پس از یک مبارزه پلیس با توجه به لوول پلیس سروان. جیمز Hodgdon.

محله اقدام واحد ماموران متوقف و خودرو در حدود 11 p. m. در Gorham خیابان پس از آن را شاهد عبور بیش از دو خط زرد و تقریبا به یک پارک وسیله نقلیه Hodgdon گفت. این وسیله نقلیه اجاره, اما هیچ یک از این دو سرنشینان نشان داد پلیس قرارداد اجاره است.

راننده مشخص شد که 25 ساله و اورلاندو مورالس در کانکتیکات. او دستگیر شد و به اتهام عامل تحت تاثیر مواد مخدر و مشخص لین نقض.

یک افسر متوجه مسافر کریستوفر آلامو برای رسیدن به خود تسمه. افسر رسیده در داخل خودرو به چنگ زدن به متهم در بازو و مبارزه گرفت Hodgdon گفت. آلامو گفته “سیلی افسر دست دور” در حالی که نشسته در داخل خودرو و نادیده گرفتن افسر دستور به توقف مقاومت با توجه به Hodgdon.

لود handgun داشت در آلامو ، او دستگیر شد و به اتهام مقاومت در برابر دستگیری حمله و باتری در یک افسر پلیس و اسلحه گرم جرائم.

هیچ آسیب وجود دارد.

“این یک وضعیت بسیار خطرناک برای افسر که با موفقیت به کار گرفته وضعیت بر اساس آموزش خود را. هیچ کس (بود) مجروح و یکی دیگر غیر قانونی handgun (است) از خیابانها” Hodgdon گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de