PEPPERELL — A 30-year-old Pepperell مردی که به ضرب گلوله پلیس پس از او گفته متهم ماموران با چاقو ممکن است تحت یک دوم روانی ارزیابی برای تعیین اینکه آیا او صالح برای محاکمه.

کریستوفر شاتل برنامه ریزی شده بود برای شرکت در یک خطرناکبودن شنوایی در حمله به اتهامات در صبح روز جمعه. که جلسه به تعویق افتاد تا ژوئیه 22, که در طی آن زمان متهم ممکن است دریافت یک دوم ارزیابی با توجه به Ayer منطقه منشی دادگاه ،

شاتل ضرب گلوله کشته شد در تاریخ 25 ژوئن در Tarbell خیابان اصلی. ماموران وارد محل اقامت در حدود 11:30 صبح به خدمت حکم تعهد مدنی صادر شده است که دادگاه شواهدی وجود دارد که فرد را به بیماری روانی باعث می شود آنها را یک خطر برای خود و یا دیگران است.

متهم شده بود به قید وثیقه در یک جداگانه مسلح مورد سرقت قرار گرفت که در ماه فوریه است.

وقتی که گروهبان. نیک پارکر و افسر جاستین Zink وارد صفحه اصلی شاتل در شارژ پارکر با یک “بزرگ آشپزخانه چاقو” با توجه به گزارش پلیس منتشر شده توسط Ayer دادگاه منطقه. پارکر و شاتل تلاش بیش از چاقو با توجه به گزارش. Zink اخراج یک شات است که آمار شاتل.

“گروهبان. پارکر به طور خلاصه توصیه می شود که پس از ورود به صفحه اصلی شاتل تا به حال مواجه او با یک آشپزخانه بزرگ چاقو” گروهبان. آلن Lussier نوشت: در گزارش پلیس. “گروهبان. پارکر توصیه شاتل به حال متهم در او را با چاقو و به عنوان نتیجه افسر Zink تا به حال شات شاتل یک زمان.”

بر اساس این گزارش یک جلیقه پوشیده شده توسط پارکر یک خراش بر آن است که او معتقد است که از چاقو.

هر دو افسران اداره کمک های اولیه پس از شاتل به ضرب گلوله کشته شد به گزارش. شاتل بود پرواز به Brigham & بیمارستان زنان در بوستون ،

متهم بود arraigned از طریق تلفن از بیمارستان در تاریخ 26 ژوئن به اتهام حمله و باتری با یک سلاح خطرناک و حمله و باتری در یک افسر پلیس است.

در طول تفهیم اتهام دستیار دادستان منطقه دانیل Harren درخواست شده است که شاتل وثیقه کربلا در فوریه مسلح مورد سرقت و شاتل برگزار شد بدون وثیقه در انتظار یک خطرناکبودن شنوایی.

“آنها رفت و در آنجا او را به بیمارستان” وکیل Ellie Hertzberg که نماینده شاتل گفت: در طول تفهیم اتهام. “به وضوح چیزی رفت بسیار اشتباه است.”

در ماه فوریه در مورد شاتل متهم به تلاش برای غارت Pepperell خانواده داروخانه در خیابان اصلی و شارژ در پلیس با یک باشگاه های چوبی.

قاضی مارگارت گوزمان در ابتدا دستور شاتل برگزار شد بدون وثیقه او به عنوان درمان برای زخم گلوله و ارزیابی برای تعیین اینکه آیا او صالح برای محاکمه.

Hertzberg در دسترس نیست برای اظهار نظر فوری در روز جمعه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو