در شرایط بحرانی پس از اینکه خارج از وسیله نقلیه و اجرا بر روی Sask. بزرگراه

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

31 سال است که در شرایط بحرانی پس از او خارج شده از یک خودرو در یک بزرگراه در خارج از قلعه ملکه’Appelle و پس از آن زده عبور خودرو.

با توجه به قلعه ملکه’Appelle RCMP اعضای اعزام شدند و به تصادف در 9:10 بعد از ظهر روز یکشنبه. برخورد اتفاق افتاده یک کیلومتر در شرق قلعه ملکه’Appelle در بزرگراه 10.

پلیس گفت: یک و نیم تن کامیون برخورد با گارد ریل بر روی یک پل باعث آن را به رول. تنها مستاجر از کامیون خارج شد از یک وسیله نقلیه. در حالی که راننده بود دروغ گفتن در بزرگراه او اجرا شد توسط یکی دیگر از عبور وسیله نقلیه, پلیس گفت:. راننده این خودرو باقی مانده در صحنه و مجروح شد.

مرد منتقل شد به بیمارستان توسط اورژانس و سپس منتقل به رجینا توسط ستاره آمبولانس هوایی برای درمان بیشتر. انسان در پایدار اما مهم بیماری است.

بزرگراه 10 بسته شد برای چند ساعت در حالی که یک RCMP ترافیک reconstructionist بررسی صحنه است. این بخش از بزرگراه بازرسی گارد ریل برای آسیب و بزرگراه دوباره باز شد پس از آن.

سقوط در حال حاضر تحت بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>