میدلسکس کالج — مانند سایر کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان — تا به حال به انتقال بهار سال 2020 ترم و خدمات دانشجویی به کنترل از راه دور مجازی و محدود-تماس با سیستم. به عنوان یک رهبر برنده جایزه آنلاین آموزش و پرورش برای بیش از 20 سال میدلسکس واکنش نشان داد به سرعت به ادامه کمک به دانش آموزان خود را در دانشگاهی مسیرهای.

آن را یک تلاش برای MCC ریاضی بخش.

“ریاضی گروه به عنوان یک کل بوده و با داشتن زوم دریافت-togethers هر چند هفته برای بررسی در با یکدیگر گفت:” لیندا Dart-Kathios یک MCC ریاضی و عضو هیات علمی. “ما قادر به ضبط یک پیام تشویق به دانش آموزان ما در این راه. شده است بسیاری از سرگرم کننده و قطعا رهایی از استرس برای بسیاری از افراد است.”

ریاضی اساتيد بودند چراغ هدایت و حمایت از دانش آموزان خود را و برای هر یک از دیگر. همکاری اطمینان می داد که دانش آموزان تا به حال دسترسی به منابع دانش و ابزار آنها نیاز به موفقیت با توجه به Dart-Kathios. دانشکده ثبت شده در سخنرانی ها و به اشتراک گذاشته شده آنها را بر روی تخته سیاه را مشاهده و در هر زمان, در علاوه بر این به جمله نوشته شده اسناد و اسلاید پاورپوینت.

در زمان واقعی و مجازی جلسات علمی با استفاده از یک تخته سفید از ویژگی های دانش آموزان مشکلات تمرین و جلسات برک آوت به صورت گروه های کوچک کار می کنند. داشتن قابلیت چت مجاز دانش آموزان به کار را از طریق مشکلات خود را با یکدیگر.

به کمک علمی به دانش آموزان زمان بیشتری را برای تکمیل آزمون ها و تکالیف به خصوص که دانش آموزان بیشتر آشنا شد و با تکمیل تکالیف آنلاین. دانشکده نیز تضمین است که دانش آموزان تا به حال دسترسی به یک در یک دستور زمانی که مورد نیاز و ارائه دفتر مجازی ساعت جلسات فردی به بیش از مشکلات و کوتاه-فیلم سخنرانی برای رسیدگی به مشکلات خاص و مفاهیم.

مطمئن شوید که دانش آموزان آگاه بودند تدریس خصوصی از طریق مکمل آموزش و مرکز علمی برای غنی سازی نیز مهم است.

متی رندیو یک MCC ریاضی دانش آموز و معلم معتقد است این گروه ریاضی بود و ارتباطی با دانش آموزان در طول ترم و درک درستی از کسانی که تا به حال مسائل مربوط به فن آوری و یا مشکلات دیگر. اگر چه درسی بیش از یک سیستم مجازی شد یک تجربه جدید رندیو خوشحال بودم که هنوز هم قادر به ارائه کمک به کسانی که به آن نیاز است.

“ریاضی دانشکده عالی بود” رندیو گفت. “هر کس کار کرده — به عنوان یک دانشجو و به عنوان یک آس کارمند — آیا چنین کار شگفت انگیز بود. به نظر می رسد به عنوان اینکه این مدرسه گرد هم آمدند و هر کس انجام بهترین خود را برای ترم کار می کنند.”

لورا فرگوسن است MCC دانشجوی پرستاری که همواره تلاش می کند با ریاضی. او مشغول به کار بود در خط مقدم از این بیماری همه گیر در یک تست چادر در بر داشت و از راه دور آموزش تواند تهدید آمیز است. راهنمایی از اساتید ساخته شده آن را آسان تر است.

فرگوسن تماس ماری کاروسو یک MCC عضو هیات علمی کمکی در ریاضی و سوزان هاچینسون MCC علمی, مشاور “معجزه کارگران” برای کمک به او از طریق کلاس خود است.

“استاد کاروسو شگفت انگیز بود,” او گفت:. “او به طور کامل از من حمایت درگیر در کمک به من موفق دانستن من تا به حال محدود ریاضی تجربه و کار در مراقبت های بهداشتی. من واقعا معتقدم که آنها از من خواست برای موفقیت و که به دلیل حمایت باور نکردنی آنها را تبدیل به ارزشمند بخشی از سفر من.”

در حالی که این بیماری همه گیر ارائه شده بسیاری از چالش های جهانی, Middlesex آمد و با هم به عنوان یک جامعه به ادامه به ارائه دانش آموزان با ابزار مورد نیاز برای موفقیت است.

“من به عشق مردم در MCC” رندیو گفت. “دانش آموزان دیگر هیات — آنها آنچه را در مدرسه. من تجربه شخصی تر از من همیشه فکر می کردم ممکن بود.”

MCC تابستان جلسه 3 و سقوط جلسه خواهد شد از ویژگی های پیشرفته گزینه های آنلاین. برای ثبت نام بازدید www.middlesex.mass.edu/registration تماس بگیرید و یا 1-800-818-3434.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de