لوول ریسندگی: آمریکایی داستان موفقیت

شده است وجود دارد بسیار نوشته شده است به تازگی در مورد ریسندگی’ تاریخچه. در “هر چیزی برای بیلی” نویسنده Larry McMurtry, نقل قول, معروف, ممنوع, Billy the Kid, paraphrasing, “همه این مردمی که در مورد من نوشته شده اما تفاوت بزرگ وجود دارد. من وجود دارد.” من وجود دارد در زمان ریسندگی داستان آغاز شد و تا من نوشتن را به اطمینان حاصل شود که ضبط روشن است.

این ریسندگی داستان شروع یک ربع قرن پیش زمانی که ستاره شدند هماهنگی برای بازی بیس بال در لوول. حرکت برای تغییر و رشد در هوا; اواخر بزرگ سناتور پل Tsongas شد بافی سحر و جادو خود را در اینجا در زادگاه خود انرژی طیف گسترده ای از محلی سازمان های دولتی و خصوصی برای همکاری های جدید و بهتر لوول. تاریخی حفظ و نوسازی پروژه ها افزون گردید ، Merrimack مجموعه تئاتر لوول پارک تاریخی ملی و لوول ملی مردمی جشنواره شد پر رونق و جذب مشتریان از سراسر و فراتر از Merrimack دره و Tsongas عرصه پروژه در مورد برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.

در این زمان نیویورک/پن, minor league baseball سازمان به دنبال به گسترش است. صاحب المیرا (نیویورک) پیشگامان بیس بال باشگاه بود که به دنبال نقل مکان تیم خود را به یک جامعه جدید و او در بر داشت لوول به محل مناسب. او قادر به تعویض تیم خود را Florida Marlins وابستگی با یوتیکا (نیویورک) تیم که وابستگی بود با Boston Red Sox. Red Sox که می خواستم بازیکنان خود را نزدیک به بوستون توافق به چشم پوشیدن از خود ارضی, حقوق (30 مایل از صفحه اصلی به صفحه اصلی در آن روز) و مورد تایید هر دو وابستگی تعویض و جابجایی از المیرا حق رای دادن به لوول. این تیم – لوول ریسندگی – آوردن minor league baseball به لوول. چه اتفاقی می افتد بعدی شگفت انگیز بود.

شهر به کار می رفت. شورای شهر شهرداران ریچارد هاو جوانه کولفیلد و آیلین _tenor ما دولت قانونگذاران کنگره مارتی میهن در لوول سازمان برنامه و عرصه & ورزشگاه کمیسیون به ریاست پل Tsongas (و پس از آن جک Costello) و پیتر Aucella از لوول پارک تاریخی ملی پیوست و نیروهای خود را برای چیزهایی اتفاق می افتد.

فارغ التحصیلان حوزه به روز رسانی شد به ارائه ریسندگی خانه پارک خود را برای دو فصل اول در اینجا با کار انجام شده در درجه اول شهر پارک و عمومی این نسخهها کار کارکنان بخش که افتخار بزرگی در ارائه یک “موقت” خانه ای برای ما جدید Red Sox تیم. بیش از 200 ، 000 طرفداران لذت می برد minor league baseball اینجا در لوول در طول سال های 2006 و 2007 فصل باور نکردنی نشان دادن حمایت خود از تیم جدید است.

همزمان یکی از بهترین minor league baseball امکانات پارک تا کنون ساخته شده بود, تحت ساخت و ساز — LeLacheur پارک. موفقیت جدید ورزشگاه قابل توجه بود. جدید صاحبان حق رای به خود جلب کرد و Joann وبر سقوط در عشق با این شهر و تاسیس خود را به عنوان پارک غیر رسمی میزبان شبانه استقبال طرفداران قدیمی و جدید بودند که در بازدید خود را پارک جدید به یک لیگ کوچک Red Sox تیم. سال پس از سال, sellout جمعیت پر ballpark و بازیکنان رز از “کوتاه فصل تنها یک” minor league حق رای دادن در لوول به Fenway پارک. طرفداران جوان می تواند در حال حاضر به دنبال بازیکنان مورد علاقه خود را از طریق حرفه خود و ترس از افزایش خود را به “bigs.”

و این روشی است که در آن بود.

برایان مارتین
لوول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید